Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli mnie pamięć nie myli to za każdym razem gdy go otrzymywałeś i to bez względu na to jakim w danym czasie nickiem się posługiwałeś sprawa i twoje pretensje były podobne.

 

Co ta odpowiedź ma wspólnego z Twoim pytaniem o to pod którym nickiem teraz dostałem bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :)

 

Chłopie, Ty jesteś pierwszy do tego, by każdy wątek sprowadzić do roli śmietnika, a Twoje pełne pogardy słowa pod adresem ludzi mających inne poglądy, czy nawet po prostu początkujących i szukających porady są obrzydliwe.

Długoletnie bany nie wzięły się z niczego- podobnie, jak w przypadku użytkownika @stos, który też (podobnie, jak Ty pod coraz to nowymi nickami) bije jakiś tekord w tym względzie

Edytowane przez fotohobby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to mu mówiłem ale widać wolał wiadomość otrzymać od innych na potwierdzenie tego zjawiska .

 

Do Redakcji FM. Czy normalnym jest i tym samym zgodne z regulaminem iż osoby otrzymujące bana chcące mimo to rozmawiać zakładają nowe konto - nick ,czynią to zgodnie z regulaminem ? Tylko tyle i aż tyle.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to mu mówiłem ale widać wolał wiadomość otrzymać od innych na potwierdzenie tego zjawiska .

 

Do Redakcji FM. Czy normalnym jest i tym samym zgodne z regulaminem iż osoby otrzymujące bana chcące mimo to rozmawiać zakładają nowe konto - nick ,czynią to zgodnie z regulaminem ? Tylko tyle i aż tyle.

 

Zakładanie kolejnych kont jest oczywiście zjawiskiem nagannym, szybko kończy się blokowaniem konta. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że często oskarżenia o posiadanie wielu kont formułowane pod adresem konkretnego forumowicza są tylko podejrzeniem, nie faktem (co moderator czy admin może sprawdzić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie kolejnych kont jest oczywiście zjawiskiem nagannym, szybko kończy się blokowaniem konta. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że często oskarżenia o posiadanie wielu kont formułowane pod adresem konkretnego forumowicza są tylko podejrzeniem, nie faktem (co moderator czy admin może sprawdzić).

 

Przecież Admin czy jego narzędzie moderator ,wiedzą za co w/w dostał bana .Pomawiał , szkalował, wyśmiewał posługując się inwektywami non stop , wstrętnie dokuczał i co modne obrażał adwersarzy :) . Ostra wymiana poglądów to nieco inny powód by dostać bana i założyć nowe konto -nick z powodów bardzo nieregulaminowych . Czyni to samo pod innym wcieleniem .

 

 

p.s tu Redakcji moderator do którego ma zawsze zaufanie dokładnie to interpretował .

 

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?361198-Wielonikowo%C5%9B%C4%87-na-forum

Edytowane przez niktspecjalny
p.s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie kolejnych kont jest oczywiście zjawiskiem nagannym, szybko kończy się blokowaniem konta. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że często oskarżenia o posiadanie wielu kont formułowane pod adresem konkretnego forumowicza są tylko podejrzeniem, nie faktem (co moderator czy admin może sprawdzić).

 

Czy Redakcja może wytłumaczyć osobnikowi @niktspecjalny że nigdy nie dostałem bana skutkującego usunięciem mojego konta.

Ten osobnik jest niereformowalny i cały czas oskarża mnie o łamanie Regulaminu poprzez posiadanie konta na forum po dostaniu bana z usunięciem konta.

 

Ja za napisanie że dwóch użytkowników z różnymi nickami to ta sam osoba dostałem bana na tydzień a @niktspecjany wielokrotnie oskarża mnie i nikt z moderatorów nie reaguje.

 

Zareagujecie czy czekacie na kolejną awanturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Redakcja może wytłumaczyć osobnikowi @niktspecjalny że nigdy nie dostałem bana skutkującego usunięciem mojego konta.

Ten osobnik jest niereformowalny i cały czas oskarża mnie o łamanie Regulaminu poprzez posiadanie konta na forum po dostaniu bana z usunięciem konta.

 

Ja za napisanie że dwóch użytkowników z różnymi nickami to ta sam osoba dostałem bana na tydzień a @niktspecjany wielokrotnie oskarża mnie i nikt z moderatorów nie reaguje.

 

Zareagujecie czy czekacie na kolejną awanturę?

 

Używanie określenia "osobnik" jest niedopuszczalne na tym forum. Prosimy o szacunek dla innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym wy wszyscy macie problem? Wrzućcie tych co wam nie pasują do ignorowanych i będziecie mieli spokój.

 

Gorsze wypiera lepsze.

Nie chodzi o to czy ktoś komuś "pasuje" tylko mowa jest o kulturze wypowiedzi.

 

Forumowicz nazywa innego Forumowicza określeniem "osobnik" z wyraźną negatywną intencją i jednocześnie ma pretensje do innych o kulturę wypowiedzi i obrażanie.

 

Modne stały się bezsensowne pyskówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie określenia "osobnik" jest niedopuszczalne na tym forum. Prosimy o szacunek dla innych.

 

I tu jest szanowna Redakcjo świetny przykład podejścia do swobody wypowiedzi forumowiczów.

 

Tu jest definicja słowa osobnik "Osobnik – jednostkowy organizm, jednostkowy okaz (przedstawiciel) gatunku[1], żyjący samodzielnie lub w grupie, np. w stadzie bądź kolonii, stanowiący podstawowy element populacji. Ogólnie przyjęto zasadę, że cechą charakterystyczną osobnika jest oddziaływanie na inne osobniki[2] własnego gatunku, inne organizmy oraz środowisko."

 

Co jest "niedopuszczalnego" w tym określeniu? Poproszę o wskazanie konkretnego punktu regulaminu FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Redakcja może wytłumaczyć osobnikowi @niktspecjalny że nigdy nie dostałem bana skutkującego usunięciem mojego konta.

Ten osobnik jest niereformowalny i cały czas oskarża mnie o łamanie Regulaminu poprzez posiadanie konta na forum po dostaniu bana z usunięciem konta.

 

Ja za napisanie że dwóch użytkowników z różnymi nickami to ta sam osoba dostałem bana na tydzień a @niktspecjany wielokrotnie oskarża mnie i nikt z moderatorów nie reaguje.

 

Zareagujecie czy czekacie na kolejną awanturę?

 

Sygnatura w stopce forumowicza stos

Nie reaguję na to co piszą fotohobby, Minolta d7d, Bertha, Emtebe, kucharz z Florydy, ...

 

Na FM występuje dwóch różnych Forumowiczów fotohobby oraz d7d.

Ostatnio zniknęło określenie "jego" - było

Nie reaguję na to co piszą fotohobby i jego Minolta d7d, Bertha, Emtebe, kucharz z Florydy, ..
.

Intencja pozostała ta sama.

BTW - na FM nie ma Forumowicza o nicku Minolta

Potwierdzam: stos napisał

"... że dwóch użytkowników z różnymi nickami to ta sam osoba ..."

Czy dostał bana za to czy za inne tego nie wiem.

 

Reakcje jak w przedszkolu:

"psze pani, ja stoję w kącie a on się przezywa" ;)

(taki żarcik)

Edytowane przez d7d
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest szanowna Redakcjo świetny przykład podejścia do swobody wypowiedzi forumowiczów.

 

Tu jest definicja słowa osobnik "Osobnik – jednostkowy organizm, jednostkowy okaz (przedstawiciel) gatunku[1], żyjący samodzielnie lub w grupie, np. w stadzie bądź kolonii, stanowiący podstawowy element populacji. Ogólnie przyjęto zasadę, że cechą charakterystyczną osobnika jest oddziaływanie na inne osobniki[2] własnego gatunku, inne organizmy oraz środowisko."

 

Co jest "niedopuszczalnego" w tym określeniu? Poproszę o wskazanie konkretnego punktu regulaminu FM.

 

Taki osobnik jak gawel.... chyba nie sądzi Pan, że to wyrażenie szacunku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...