Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, chyba, że....

Są tacy co MOGĄ pisać tu o żydach...

Tego nie sprawdzałem...

Daj jaki link to poczytam JAK o nich piszą...

Tobie o żydach nie skasowali?!

Daj link!!!

Najlepiej coś o 447...

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotne nazwanie innego użytkownika "kanalią" nie spowodowało że, ten o którym tu piszemy, dostał bana.

Raz nawet dostał bana i już po 2 godzinach mu go zdjęto.

To musi być jakiś rekord szybkości reakcji moderatora na "prośbę".

Żeby taką "prośbę" zgłosić do moderacji z pewnością trzeba mieć bezpośredni kontakt telefoniczny, bo pisanie e-maili do redakcji czy nawet właścicieli forum mija się z celem bo nikt na żadne e-maile nie odpowiada. To taki jeszcze jeden przykład gdzie Redakcja ma użytkowników tego Forum.

Ciekawe po co tam na dole strony podajecie link "kontakt do Redakcji"?

Jako anonimowy forumowicz nie masz odwagi cywilnej czy lubisz niedopowiedzenia?

@stos - napisz jasno kogo masz na myśli pisząc ten i kogo masz na myśli pisząc "innego użytkownika"

 

Cały post @stos bazuje na fałszywych założeniach i kolejnej teorii spiskowej.

Temat dotyczył nie @stos a jego wcześniejszego wcielenia @wiseman.

Skarżący się teraz @stos (ani jego poprzednie wcielenie @wiseman) nigdy nie został nazwany "kanalią"

 

Redakcja lub Moderatorzy mogą wyjaśnić dlaczego wspomniany powyżej ten otrzymał bana i dlaczego został zdjęty po 2 godzinach.

 

@stos napisałeś

Jesteś gorszy od Geobelsa.

Dyskusja z tobą nie ma sensu.

Za ten wpis autor nie dostał bana.

W mojej opinii postępujesz jeszcze gorzej niż swoje poprzednie wcielenie @wiseman.

 

PS

Informacja dla tych którzy nie kojarzą "Geobels" (pisownia oryginalna @stos) vel. Goebbels

Paul Joseph Goebbels (ur. 29 października 1897 w Rheydt, zm. 1 maja 1945 w Berlinie)

– niemiecki polityk, minister propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera (jeden z jego najbliższych współpracowników i doradców), członek ścisłego kierownictwa partii narodowosocjalistycznej (gauleiter Berlina), w ostatnich dniach życia kanclerz Rzeszy, zbrodniarz wojenny.

Joseph Goebbels po wojnie został uznany za jednego z głównych zbrodniarzy wojennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako anonimowy forumowicz nie masz odwagi cywilnej czy lubisz niedopowiedzenia?

@stos - napisz jasno kogo masz na myśli pisząc ten i kogo masz na myśli pisząc "innego użytkownika"

 

Cały post @stos bazuje na fałszywych założeniach i kolejnej teorii spiskowej.

Temat dotyczył nie @stos a jego wcześniejszego wcielenia @wiseman.

Skarżący się teraz @stos (ani jego poprzednie wcielenie @wiseman) nigdy nie został nazwany "kanalią"

 

Redakcja lub Moderatorzy mogą wyjaśnić dlaczego wspomniany powyżej ten otrzymał bana i dlaczego został zdjęty po 2 godzinach.

 

@stos napisałeś

 

Za ten wpis autor nie dostał bana.

W mojej opinii postępujesz jeszcze gorzej niż swoje poprzednie wcielenie @wiseman.

 

PS

Informacja dla tych którzy nie kojarzą "Geobels" (pisownia oryginalna @stos) vel. Goebbels

Paul Joseph Goebbels (ur. 29 października 1897 w Rheydt, zm. 1 maja 1945 w Berlinie)

– niemiecki polityk, minister propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera (jeden z jego najbliższych współpracowników i doradców), członek ścisłego kierownictwa partii narodowosocjalistycznej (gauleiter Berlina), w ostatnich dniach życia kanclerz Rzeszy, zbrodniarz wojenny.

Joseph Goebbels po wojnie został uznany za jednego z głównych zbrodniarzy wojennych.

 

Jak zwykle manipulujesz.

Gdzie ja napisałem że ten osobnik, o którym tu piszemy, mnie nazwał kanalią.

W tej sprawie też kłamiesz.

 

Goebbels jest synonimem kłamania a ty kłamałeś.

Edytowane przez stos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, na fb jakiemuś ormowcowi z PIS nie spodobał się mój wpis z 2020r na temat "przygłupów pisowskich" i tym podobne i fb stwierdził, że jest to "nękanie" i mnie zablokował na 30dni +30 dni :D

 

Może dlatego, że byłem/jestem zbyt aktywny na portalu TVPis info czyli propagandzie PRL-owskiej dla uposledzonych umysłowo Polaków...

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, na fb jakiemuś ormowcowi z PIS nie spodobał się mój wpis z 2020r na temat "przygłupów pisowskich" i tym podobne i fb stwierdził, że jest to "nękanie" i mnie zablokował na 30dni +30 dni :D

 

Może dlatego, że byłem/jestem zbyt aktywny na portalu TVPis info czyli propagandzie PRL-owskiej dla uposledzonych umysłowo Polaków...

Co Ci z tego, że się politycznie wyżyjesz na jakimś portalu budowlanym? Dostajesz bana za banem i tylko tyle z tego masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba ;)

Z tym, że ja obecnie wiem, że jak zasługuje na chwilę wypoczynku to tak jest i nie robię cyrków z tego ;)

 

Z Tobą jest ta różnica że sam sobie na to zapracowałeś ale gdybyś dostał bana za takie same teksty jakie stosował wobec Ciebie twój adwersarz a on by nie dostał bana to chyba nie byłoby to w porządku. Prawda?

 

Coś nie widzę aby Centrala się kwapiła z odpowiedzią na zadane pytania. Najwyraźniej prawdą jest że tu wyżej wspomniani ulubieńcy forum po tajniacku rządzą tym forum a Centrala pokornie podporządkowuje się wydanymi wytycznymi przez owych ulubieńców forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty apel: prosimy o kulturę, wzajemny szacunek i nie będzie trudnych decyzji, przed jakimi stoją Moderatorzy i Redakcja. Nie jesteśmy sądem, staramy się po prostu utrzymać porządek na forum. Wszelkie dywagacje, że kogoś wyróżniamy, a kogoś wręcz przeciwnie, są nieuzasadnione, to znaczy tak się może wydawać, ale tylko przez chwilę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty apel: prosimy o kulturę, wzajemny szacunek i nie będzie trudnych decyzji, przed jakimi stoją Moderatorzy i Redakcja. Nie jesteśmy sądem, staramy się po prostu utrzymać porządek na forum. Wszelkie dywagacje, że kogoś wyróżniamy, a kogoś wręcz przeciwnie, są nieuzasadnione, to znaczy tak się może wydawać, ale tylko przez chwilę ;)

 

Rozumiem że Redakcja zaprzecza że ignoruje e-maile do niej wysyłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatna wiadomość jest najlepszą formą kontaktu.

 

Czyli e-maile ignorujecie?

 

Zwrócę tylko uwagę że PW może wysłać tylko ktoś zalogowany.

Jak ktoś się nie może zalogować, bo Wasi programiści nadają się tylko do sprzedaży ziemniaków, to jak ma się z Wami skontaktować?

Edytowane przez stos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty apel: prosimy o kulturę, wzajemny szacunek i nie będzie trudnych decyzji, przed jakimi stoją Moderatorzy i Redakcja. Nie jesteśmy sądem, staramy się po prostu utrzymać porządek na forum. Wszelkie dywagacje, że kogoś wyróżniamy, a kogoś wręcz przeciwnie, są nieuzasadnione, to znaczy tak się może wydawać, ale tylko przez chwilę ;)

 

Odpowiedź wymijająca, niczym rasowy polityk w sejmie. O jakiej kulturze wypowiedzi Redakcja pisze? Przecież o to cały czas tu dopytuję.

Nie jesteście sadem ale osądzacie i to jak pokazałem na w/w [przykładach subiektywnie. Przecież to widać naocznie co tu się wyrabia i nie są to żadne dywagacje, widać to na załączonym obrazku - czytaj w poście #4877

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=8111365&viewfull=1#post8111365 i

#4879

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=8111371&viewfull=1#post8111371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatna wiadomość jest najlepszą formą kontaktu.

Proszę nie robić z siebie tu pośmiewiska. Moje PW które wysłałem 09.04.2021, 07.07.2021, 22.09.2021 do dziś nie zostały odczytane przez Redakcję a są to tylko trzy wiadomości które wysłałem, więcej nie wysłałem. Więc Redakcja w moim przypadku w 100% ignoruje wiadomości już nie wspomnę o jakimkolwiek dialogu, dużym nadużyciem jest tu pisanie że najlepszą formą kontaktu jest PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...