Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzisz aby ktoś cie tu pierwszy atakował? to ty ujadasz do mnie i sądzisz że ja nie mam prawa odpowiedzieć??

Nie, heniu, ja się wypowiedziałem w sprawie przekleństw, bo mierzi mnie wtrącanie wulgaryzmów do wypowiedzi, a cytat wstawiłem, by pokazać, że jednak takie "przerywniki" nie są mile widziane na forach internetowych.

No ale już się nie odzywam, przekroczyłem limit dozwolonych postów (dla mnie) w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć ten temat z tym j-j?

 

Był taki naprawdę fajny forumowicz.

Budował sobie dom prawie lub w pełni pasywny.

Ściany postawił na bloczkach szkła spienionego (odcięcie mostka cieplnego)

Wkórwili go, to pewnego pieknego dnia na tym forum pojawiły sie tylko ikonki w miejscach jego wypowiedzi.

CO BY NIE KOMBINOWALI TO BYŁY TO JEGO WYPOWIEDZI!!!!

No, to je sobie zabrał...

Wiesz ile milionow odszkodowania zapłaci to forum jak się zacznie kłócic o wypowiedzi na nim, które ktos sobie zabierze?

Na moje wątki jest po kilka milionów wejść...

Widzisz to przecież...

Forum nawet sie nie zająkneło jak j-j sobie "poszedł"

Tanio im wyszło...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekle ciekawy KTO z moderatorów dał mi bana z terminem powrotu NIGDY!!!

No i jestem ciekawy kto mu to wyperswadował...

To forum to coraz bardziej kupa gówna.

Głównie z powodu prowoków zaśmiecajacych każdy temat.

Kiedys było lepiej...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

proszę o refleksję nad własnymi postami i korektę przekleństw (ja w swoim przytoczonym zwrocie robię). Także cytując nie trzeba od razu powielać wulgaryzmów.

Wieczorem będę sprzątał z postów niemerytorycznych, nie w temacie. Jak będzie trzeba to polecą bany, bo ilość przekleństw przerasta granice tolerancji.

 

Forum tak czy inaczej umiera. Spada liczba udzielających się, wartościowych użytkowników. Ja nie wiem czy to kwestie techniczne, czy przesyt reklam, czy poziom wpisów. Po sobie widzę, że od lat przestałem też zaglądać a portale ogólnoinformacyjne... a jeśli teraz trafię, to szybko uciekam bo poza tanią sensacją i wszechobecnymi reklamami tam nic nie ma. Internet przeniósł się w dużej części na fb i nie ma co polować na czarownice..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki naprawdę fajny forumowicz.

Budował sobie dom prawie lub w pełni pasywny.

Ściany postawił na bloczkach szkła spienionego (odcięcie mostka cieplnego)

Wkórwili go, to pewnego pieknego dnia na tym forum pojawiły sie tylko ikonki w miejscach jego wypowiedzi.

CO BY NIE KOMBINOWALI TO BYŁY TO JEGO WYPOWIEDZI!!!!

No, to je sobie zabrał...

Wiesz ile milionow odszkodowania zapłaci to forum jak się zacznie kłócic o wypowiedzi na nim, które ktos sobie zabierze?

Na moje wątki jest po kilka milionów wejść...

Widzisz to przecież...

Forum nawet sie nie zająkneło jak j-j sobie "poszedł"

Tanio im wyszło...

 

Adam M.

 

Takich przypadków było więcej. Tylko nie wszystkim się chciało kasować swoje wszystkie wcześniejsze posty :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, ale lepiej to zgłaszać. Delikwent dostaje wolne, a jak wraca, to jakiś czas jest grzeczny.

 

Jest jakiś czas grzeczny? Coś znowu masz problemy z ocena sytuacji. Zadałem ci pytanie czy zauważyłeś komu puściły pierwszemu styki? to twojemu koledze puściły, puki się nie wcinał ze sowimi chamskimi uwagami i docinkami był spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie tematy śledzę nawet teraz, rozumiem że ty śledzisz wszystkie tematy we wszystkich działach na FM, ja ne mam na to czasu śledzę te które mnie interesują.

 

To dokładnie, tak jak ja.

Ale sprawy j-j, czy Arturo72 i jego wspólnika Mikiego trudno było przegapić...

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki naprawdę fajny forumowicz.

Budował sobie dom prawie lub w pełni pasywny.

Ściany postawił na bloczkach szkła spienionego (odcięcie mostka cieplnego)

Wkórwili go, to pewnego pieknego dnia na tym forum pojawiły sie tylko ikonki w miejscach jego wypowiedzi.

CO BY NIE KOMBINOWALI TO BYŁY TO JEGO WYPOWIEDZI!!!!

No, to je sobie zabrał...

Wiesz ile milionow odszkodowania zapłaci to forum jak się zacznie kłócic o wypowiedzi na nim, które ktos sobie zabierze?

Na moje wątki jest po kilka milionów wejść...

Widzisz to przecież...

Forum nawet sie nie zająkneło jak j-j sobie "poszedł"

Tanio im wyszło...

 

Adam M.

 

Kukłem teraz na posty j-j i widzę że jest ich sporo i to napisane.

Chyba że mówimy o innym temacie.

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?48792-dom-ciep%C5%82y-pasywny-albo-3-lub-5-litrowy&p=6443658&viewfull=1#post6443658

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?146761-M%C3%B3j-dom-pasywny-(-)-w-praktyce-ju%C5%BC-go-u%C5%BCytkuj%C4%99&p=6372239&viewfull=1#post6372239

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]heniu[/b], przecież zacytowałem twój cytat z "praw i obowiązków" moderatora po wpisie niejakiego adama_mk, który przeklinał równo.

Teraz rozumiesz, Henrykow?

 

Teraz to ci współczuję, przyjmij wyrazy głębokiego współczucia z mojej strony ze względu na chorobę starych ludzi. Nie złoszczę się już bo jak można gniewać się na chorego człowieka.

A podpowiedziałem że imiona pisze się z dużej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...