Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze Wrzosowo - czyli powrot do korzeni


Recommended Posts

Bardzo długo mnie nie było, ale niezmiernie mi miło że mój dziennik-pamiątka nie przepadł w otchłani forum.

Podnosiliśmy ściankę kolankową o jeden pustak. Podcienia zostawiliśmy zgodnie z projektem i z tego jestem najbardziej zadowolona.

Dom jest jasny ale nie razi słońce. Cudnie siedzi się na tarasie w czasie deszczu... same plusy.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie projektu to służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie nas zastanawiało, czy po podniesieniu ściany kolanowej nie zepsujemy wyglądu zewnętrznego. Że zdjęć które udostepnila Pani na stronie wygląda to bardzo dobrze (wcześniej pomyślałam, że dach został skrócony)Wczoraj zamówiłam projekt. Co prawda mapki i zgody ogarnięte to z budową ruszamy dopiero sierpień-wrzesień. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 5 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja mierzę się z decyzją, żeby odłożyć budowę i poczekać na spadek cen i powrót do normalności trochę. Planuję podobne całkiem rozwiązania do Waszych, tyle że wiem co na dachu - monza plus albo :spam:, na Dolnym Śląsku to jakiś naturalny wybór. Zobaczymy jednak co to będzie. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzę się z decyzją, żeby odłożyć budowę i poczekać na spadek cen i powrót do normalności trochę.

 

Taniej nie będzie. Będzie drożej i to coraz szybciej będzie drożało bo ludzie będą uciekać od pieniądza, który traci na wartości bo oprocentowanie poniżej inflacji i brać kredyty, bo nawet one są oprocentowane poniżej. A pieniądz się dodrukuje.

Czekający skończą tak:

https://youtu.be/memZD3o0sS8?t=169

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...