Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co kupić męzowi na urodziny?


hanna33

Recommended Posts

Jaki upominek dla faceta?

Chciałabym sprawić mężowi przyjemność i kupić mu coś pomysłowego, ale nietuzinkowego. Znalazłam pomysły na prezent w Internecie, ale liczę również na Waszą inwencję. Chcę trafić prosto w dziesiątkę :)

Drodzy mężczyźni, wolelibyście dostać coś na lata, czy raczej zapewnić ciekawe wspomnienia?

Doświadczone Panie, a Wy macie doświadczenie z idealnie trafionymi prezentami?

HELP :)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na lata albo ciekawe wspomnienia to raczej nie upominek a spory prezent :). Faceci lubią gadżety. Z małych spraw może to być multitool (polecam Leathermana), latarka LED, gadżet do auta. Żadnych ubrań ;). Jeśli chodzi o wspomnienia to mój znajomy na urodziny dostał godzinną przejażdżkę samochodem rajdowym po torze. Tutaj polecam KTM X Bow - maszyna nie do okiełznania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 weeks później...
Ja ostatnio pomyślałam , że można byłoby się bardziej wykazać niż tylko kupić coś co zaraz jeszcze się znudzi . Namówiłam jego kolegów i mi bardzo pomogli . Zorganizowaliśmy wypad na paintball , bardzo jemu się podobało , chyba przez 3 tygodnie chodził i opowiadał wszystkim jak fajnie było .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...
ja już swojemu zamówiłam na urodziny w tym roku, taki wypasiony rejestrator jazdy już z tych nowości na rynku (reklama). Konkretny rejestrator więcbardzo się ucieszył, no i używa. Ciesze się że mu się przydaje prezent, zdecydowanie posłuży mu dłuższy czas Edytowane przez Tomaszs131
Lokowanie produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś problemy z określeniem własnej płci? W innym poście napisałeś/napisałaś:

"żona mi suszy głowę odnośnie konwalii na komunie dziecka w maju."

Na dodatek na 5 postów na forum trzy zawierały linki reklamowe.

Ban za spamerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki upominek dla faceta?

Chciałabym sprawić mężowi przyjemność i kupić mu coś pomysłowego, ale nietuzinkowego. Znalazłam pomysły na prezent w Internecie, ale liczę również na Waszą inwencję. Chcę trafić prosto w dziesiątkę :)

Drodzy mężczyźni, wolelibyście dostać coś na lata, czy raczej zapewnić ciekawe wspomnienia?

Doświadczone Panie, a Wy macie doświadczenie z idealnie trafionymi prezentami?

HELP :)

 

Sorry, zawsze mam wrażenie to tj jest SPAM.

Mogę mylić się w przypadku tego postu ....

Zero informacji typu: wiek faceta, zainteresowania, hobby, rybki ... itp.

Zero wcześniejszej aktywności na Forum.

Na plus to rejestracja Sep 2016 a nie Dec 2018 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...