Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Płyta indukcyjna - jaką firmę chwalicie


sekretarka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mierzyłem czasy: po 4-5 s pokazuje symbolem U brak garnka (bez innego działania), a dopiero po 90 sekundach braku garnka wyłączy pole. Na koty załóż hebelek na scianie (dodatkowy wyłacznik zasilania), tego kot nie da rady ruszyć.Jesli jest zegar i blokuje włączenie (bez ustawienia nic nie ruszy), to po włączeniu jedno kliknięcie zegarem aby wskazywał cokolwiek innego niż 00:00 i oszukasz maszynę.

P.S.

Wyłącznik, jesli hebelek, to załóz tak aby właczac go lewo/prawo, tego koty nie pokonają. Góra - dół z wyskoku mogą pokonac!! Miałem na ścianie powieszony obrazek, którym kot mogł pobujać gdy wskoczył na półke z ksiązkami. Zdjąłem obrazek został mały gwożdzik (L=3cm, sterczał może ze 3mm) przymalowany na kolor ściany, lecz wyraźnie widoczny 75 cm nad półką. Kotka kombinowała że to robal, podchodziła kilkanascie razy, skakała na ścianę aż udało się zaczepić pazurami i wyciągnęła gwożdzik. Spaliśmy, spadła z hukiem na moja połowkę wyrka. Że spadła to pryszcz, zaraz akcja - co z gwoździkiem? Czy akcja wet, rtg itp? Na szczęście jak spadała, to wypuściła gwózdek z pazurów i spadł za półkę.

Ma zwierzak możliwości.

Edytowane przez Bertha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
Ja mam Elektroluxa od kilku lat z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Jednak dosyć długo zastanawiałam się w ogóle jaką płytę wybrać: elektryczną czy indukcyjną. Dosyć dobrze wytłumaczone jest to na https://mttp.pl/plyta-elektryczna-czy-indukcyjna/ i ostatecznie zdecydowaliśmy się na indukcję. Też planujemy kupić kotka, więc dzięki za rady :) Edytowane przez dabraakabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...