Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

układ mojej kuchni - co byście zmienili?


majjjlenka

Recommended Posts

Pomocy!

Tak sobie to zaplanowałam ;)

może macie podobnie - coś się sprawdza, coś nie?

 

Zastanawiam się, czy po lewej od piekarnika zamiast szafek nie wydzielić zamkniętej spiżarki... wyjść trochę ścianką w stronę blatu i wówczas ten blat z hokerami skrócić... do 2 hokerów... ale fajnie by było mieć 3 lub 4... może te szafki posłużą jako spiżarka i nie ma sensu jej wydzielać?

 

zastanawiam się, czy nie zamienić zlewu z płytą... co lepiej mieć na widoku... gary na płycie czy gary na ociekaczu?;))

 

Będę wdziękuchnia.jpgczna za wszelkie uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafek w dwóch kolejnych nie jest dużo. Przemyśl gdzie będziesz trzymać garnki, miski, patelnie, sprzęt AGD itd.

 

Masz u ciebie 1x "nerkę", max. 3 szuflady pod płytą, pod piekarnikiem 3 szuflady i na wyspie nie określoną przeze mnie ilość.

Wygodniej jest korzystać z szuflad niż chować rzeczy do górnych szafek, więc ja twierdzę, że szuflad nigdy za mało.

W tych szafeczkach koło płyty i lodówki w sumie nic większego nie schowasz. A żeby wyjąć np. talerz, który przypuszczam będzie umieszczony

w szufladzie w wyspie, to chodzisz wtedy po całej kuchni.

Dlatego wygodnie jest mieć talerze i garnki koło płyty.

 

Ale to każdy ma swoje upodobania i kuchnia ma być pod klienta.

Nie każdemu pasuje to samo.

 

Ja bym jeszcze skróciła barek, bo jest strasznie długi i korzystając z wysokiej zabudowy, schylając się, będzie się uderzało pupą o barek.

Dlatego w 3 opcji przejście jest szersze.

 

PS. program jest specjalny, jestem architektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...