Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 8 months później...
Monitoring domu to nie przelewki. Każdy ma inne wymagania, a te technologie czasem różnią się niewykrywalnymi dla laika niuansami. Ja chyba skorzystam z porady jakiegoś sklepu, który się tym zajmuje, szwagier mnie odsyła do ec system. Ktoś korzystał i rzeczywiście są tak profesjonalni jak to można w Internecie wyczytać?

 

Może zamiast radzić się w sklepie , zaproś jakiegoś instalatora z okolicy . Pewnie przyjedzie i na miejscu znacznie lepiej doradzi niż Pan w sklepie . W swojej ponad 20 letniej działalności już demontowałem sprzęt , który ktoś sobie kupił na znanym portalu albo doradził mu sprzedawca , który skończył ekonomię i zatrudnił się w dziale handlowym. Instalatorzy u dystrybutorów mają spore upusty i pewnie sprzęt wyjdzie taniej niż w takim sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad kupnem kamery ze sztuczną inteligencją i funkcją rozpoznawania twarzy, obiektów, samochodów i zwierząt.

 

Jest też model na zewnątrz. Co sądzicie o tym?

Pytanie po co Ci ta kamera? Jeśli do "zwykłego" monitoringu to "sztuczne inteligencje" są imho zbędne (nigdy tej funkcji nie użyjesz) ;) Jeśli chcesz na podstawie wyniku rozpoznania twarzy np. uruchamiać alarm (lub nie) lub zapisywac obraz (lub nie) to nie sądzę, zeby wynik rozpoznania był na tyle wiarygodny żeby mu zaufać. (testy producenta, filmy promocyjne pokazują cuda - życie nie jest takie piękne.

Edytowane przez sebasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
Bartas, a sprawdź sobie ofertę :spam:. Ja mam od nich zestaw monitoringu i jestem bardzo zadowolony. Mają różne zestawy, które można rozbudowywać w zależności od potrzeb. Nawet obecnie są na promocji. Do wyboru są czujki ruchu, czujki dymu, itd. a dużym ułatwieniem jest aplikacja w telefonie, za pomocą której można w każdej chwili sprawdzić co dzieje się wokół naszego budynku. Ja poleciłbym Ci właśnie monitoring :spam:, co do innych się nie wypowiadam bo nie stosowałem :) Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...