Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
Zapomniałam dopisać, że domek z bala okrągłego. Budowała ekipa ZS :) Ekipa od okien wstawiała już okna w innym domu z bala i podobno umi :) Zastanawiam mnie tylko czy przy wstawieniu okien i zmniejszeniu przewiewu w domu nie będzie jakiś niespodzianek z wysychaniem domu.

 

u mnie jak ZS budował pod koniec kwietnia, okna wstawiałem 2 maja, dom pryskali fobosem 4 maja. Nic nie gniło, nic nie pleśniało. Wszystko OK. I od razu też strop zabudowałem, dokładnie 3 maja zrobiłem deski końcowe na stropie i to całe zlali 200 litrów fobosem.

 

A ja po 2 miesiacach jeszcze poprawiłem drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Zauważyłem ,że sinizna pojawia się w mało nasłonecznionych miejscach . U mnie od strony lasu i północy płazy są bielutkie ale sinieją czasem a od zachodu żółte od słońca i sinizny brak . Chlorowanie skutecznie usuwa wszelkie wykwity i sinizne i płazy są po takim zabiegu bielutkie . Trochę to mało EKO ale cóż jak inaczej się nie da :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy BW - zaglądasz tu jeszcze? chwal się :)

Zaglądam. U mnie czas leci szybko. Budowa posuwa się powoli. Mam dopiero czwartą warstwę, bo miałem opuźnienie z powodu kłopotu kupna belek. Ciężko było dostać belki proste, a szczególnie sosnę. Są też i krzywe, które przeznaczam na okna i drzwi. Belki mam grube. Może styknie na 8 warstw i oby to wystarczyło. Teraz jestem w Grzybowie koło Kołobrzegu urlop 8 dyniowy i już tęsknię za dźwiękiem pilarki i rżnięciem belek. Pozdrawiam z Grzybowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...