Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witam

To i ja pochwalę się. Zdjęcie już nie aktualne, bo belka, która jeszcze wisi, jest już osadzona. Została mi jeszcze jedna ostatnia do wpasowania. Zdecydowałem się, że ekipa postawi mi konstrukcję dachu. Nie będę jej robił. W tym czasie zajmę się stropem i innymi wykończeniami.

Pozdrawiamimg_20200127_141126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To i ja pochwalę się. Zdjęcie już nie aktualne, bo belka, która jeszcze wisi, jest już osadzona. Została mi jeszcze jedna ostatnia do wpasowania. Zdecydowałem się, że ekipa postawi mi konstrukcję dachu. Nie będę jej robił. W tym czasie zajmę się stropem i innymi wykończeniami.

Pozdrawiam[ATTACH=CONFIG]440386[/ATTACH]

 

Fiu, fiu, chwilę mnie nie było a Jurek wybudował chałupę w wersji max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "fiu… Jeszcze dużo roboty mam. Nie jestem sam, bo mam pomocnika. Nie jest on bez wad :rolleyes: ale... samemu... to nie jest moja poprzednia, mała chatka.

 

ps. słaby ruch jest tutaj. Myślę, że to wina FB. No cóż - takie czasy.

Niejeden wróci tu z Fb..... Poparzony i szczęśliwy, że ma to już za sobą....Gratulacje! Wkrótce zrobię wpis na blogu. Piec z ławką grzewczą i czarnym chlebowym w domu podobnym do Twojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejeden wróci tu z Fb..... Poparzony i szczęśliwy, że ma to już za sobą....Gratulacje! Wkrótce zrobię wpis na blogu. Piec z ławką grzewczą i czarnym chlebowym w domu podobnym do Twojego.

Dziękuję z gratulację. Mam przygotowaną płytę fundamentową pod piec rakietowy z rozprowadzeniem ciepłego powietrza w obiegu zamkniętym. Nie wiem do końca, jak piec będzie wyglądał i działał. Zaufałem projektantowi i mam nadzieję, że wszystko będzie hulać. Porady i sugestie z budową pieca będą mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nastawiony jestem na pompę ciepła i kominek, żeby odpalić w Wigilię i jak wrócą chłodne dni do Polski ;)))

Jerzy - co to jest ten piec rakietowy?

To jest coś na wigilię! Huczy jak rakieta podczas palenia....

 

Budzi zachwyt niektórych początkujących zdunów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem filmik góralowi cieśli, nie wierzy że to sam postawiłeś :) Napisał: "Pewnie nie ma tam żadnych zamków ani nic na gładko ale brawo". A powiem Ci że dawno nie słyszałem aby kogoś chwalił, takie to już charaktery. Tym bardziej więc podziw dla Twojej pracy!

 

To by się góral zamkami zdziwił, takich jeszcze nie widział i do tego nie trza mszyć;-)

Brawo Jerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...