Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pytanie do tych, ktorzy juz mieszkaja w domach z bali. Moj znajomy strasznie narzeka, ze jego dom szybko sie wychladza, zwlaszcza, gdy wieje silny mrozny wiatr. Czy wasze domy tez maja podobny feler?

 

 

U mnie nic nie wieje i jest super cieplo, jak sie nagrzeje to wlasnie trzyma jak termosik ;-)

 

Co do lazienek.. ja mam troche kafli reszta jest w drewnie.

Malowalam lakierem szkutniczym tikurilli. Naprawde super- mozna rozne kolory oczywiscie wybierac , mieszac a konsystencja jest supre.

Teraz gdy zalana jest sciana to nic... sie nie dzieje - polecam wsz. produkty stosowane do łodzi

 

pozdrawiam z nad sztormowego dzis Bałtyku!

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do lazienek.. ja mam troche kafli reszta jest w drewnie.

 

Aniu, pokaż fotkę http://img102.imageshack.us/img102/5815/umieszek123zapraszaik9.gif

 

 

 

:D kolo okna i wanny jest wlasnie lakier szkutniczy.(mozna go barwic na rozne kolory)

 

http://img148.imageshack.us/img148/7464/zdjeciaszemud140307016iov9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, tak:

 

http://img148.imageshack.us/img148/7464/zdjeciaszemud140307016iov9.th.jpg

 

Wrzucając zdjęcie na Imageshack, wklejasz ten zaznaczony adres:

 

http://img148.imageshack.us/img148/4021/ankamiennafv9.jpg

 

albo wgrywając zdjęcie na ten serwer wybierasz jego rozmiar z paska "resize image" 640x480 i wybierasz ostatni na dole adres: "Direct link to image"

 

Z tym, że jak już wkleisz mniejsze zdjęcie, musisz usunąć to wielkie, bo strona nadal będzie przez niego rozciągnięta.

 

To wszystko :) A łazienkę musisz mieć cudną! Chętnie zobaczyłabym jej cały widok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA-....nie zmniejszajcie tego wcześniejszego zdjęcia!!!!!!!!!!!

przecież takich cudów nie można podziwiać na obrazeczku 5x5cm..-

BAAAAA.. ależ superowsko- a jak kąpiel?? wygodna?? nie wiem jak sie to nazywa, fass?, beka?? jest prosta z lekkim skosem do samego dołu???

NIESAMOWITE, PIĘKNIE TO WYGLĄDA,....

 

oj, teraz to prosimy o kolejne foto....., kurcze ta wanna to jak "cukiereczek",,, ale taki trochę zobowiązujący do pozostałego wystroju i klimatu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ masz piękną wannę!! Jak ci się sprawdza?

 

Annju nasz projekt miał być indywidualny a dostaliśmy go jako gotowy do adaptacji. Fakt mamy drugiego architekta który miał zrobić adaptację ale tylko do warunków terenu a nie całkowitą wraz z instalacjami. No i właśnie on stwierdził że projekt nie spełnia wymagań formalnych. Brakuje podpisów, pieczątek itd. Pod względem projektowym jest w miarę ok ale trzeba poprawić formalności.

No i teraz jestem zadowolona że mam drugiego projektanta który ma nam załatwić pozwolenie na budowę a potem być jej kierownikiem. Bo sama zaniosłabym ten projekt Iwanka do starostwa i wkurzała że nie chcą mi go uwzględnić.

No i przestroga dla wszystkich którzy zamawiają projekty w firmie Mój dom Łukasza Iwanka- dajcie je komuś do sparwdzenia bo z doświadczenia naszego drugiego architekta wynika że Iwanek popełnia dużo błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko do forumowiczów którzy maja domy z bala okrągłego czy pozamykały się wam wszystkie łączenia bali na węgłach bo mi właśnie przez te mrozy zamarzła woda w rurce do kuchni która właśnie idzie przy ścianie i przechodzi właśnie przy węgle .Wprawdzie dziś już pozbyłem sie problemu ale jestem ciekaw jak jest u was

 

http://images23.fotosik.pl/133/1649dc378dd039dam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA-....nie zmniejszajcie tego wcześniejszego zdjęcia!!!!!!!!!!!

przecież takich cudów nie można podziwiać na obrazeczku 5x5cm..-

 

Eh... Mały obrazeczek po kliknięciu, rozwinie się w ten duży, ale na osobnej stronie, a strona na forum wróci do normy :)

 

Ankamienna, sama zmień treść posta. Masz taki znaczek w prawym, górnym rogu okienka: "zmień". Wykorzystaj go, by wstawić tam np. inne, ale już zmniejszone zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za miłe słowa ;-) fakt ta wanna bardzo nadaje styl ktorego pozniej trzeba sie trzymac.. ale jest jedyna w swoim rodzaju.. nie pasuje uwazam inna do domkow drewnianych.. jak pomyslalam o normal to ... dlatego padlo na nią. Nie było jeszcze kąpieli ale nalana była woda poniewaz ją trzeba co jakis czas zwilzac woda lub napelniac aby byla szczelna. Zrobiona jest z drzewa egzotycznego dlatego nie trzeba juz jej dodatkowo impregnowac. Z innego drewna tez mozna ją wykonac ale wtedy trzeba juz impregnowac.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA-....nie zmniejszajcie tego wcześniejszego zdjęcia!!!!!!!!!!!

przecież takich cudów nie można podziwiać na obrazeczku 5x5cm..-

BAAAAA.. ależ superowsko- a jak kąpiel?? wygodna?? nie wiem jak sie to nazywa, fass?, beka?? jest prosta z lekkim skosem do samego dołu???

NIESAMOWITE, PIĘKNIE TO WYGLĄDA,....

 

oj, teraz to prosimy o kolejne foto....., kurcze ta wanna to jak "cukiereczek",,, ale taki trochę zobowiązujący do pozostałego wystroju i klimatu ....

 

Aniu ona jest prosta, tylko lekki spadek jest podlogi do splywu dlatego mozne taki lekki efekt. Ogolnie jest super wygodna ;-)nazywa sie to bania ;-)

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być super wygodna,niestety.Chyba że dla dzieciątka które zaczyna siedzieć.....nie dla dorosłego człowieka :)

 

I zupełnie nie jest praktyczna!

 

 

a to dlaczego nie jest praktyczna?

dla mnie jest bardzo praktyczna... wiadomo cos innego moze dla kogos nie byc praktyczne..ale ja bym jej na zadna inna zwykla nie zamienila

 

wygodna jest bardzo bo juz byla jedna proba ;-) zaznacza ze osob doroslych :p

 

Aniu - nie umiem... mozesz zmiejszyc sama? nie wiem o jaki przycisk chodzi i w jakiej edycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zmniejszenie fotki bo teraz juz nie wiem jak zmiejszyc ... :o

zmieniłem zgodnie z prośbą

fotkę zamieszczam również poniżej

 

[kliknięcie w miniaturkę otwiera większe zdjęcie,

z kolei kliknięcie w to większe otwiera bardzo duże zdjęcie]

 

http://img148.imageshack.us/img148/7464/zdjeciaszemud140307016iov9.th.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...