Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja również mam pełne drzwi zewnętrzne, kolejne, oddzielające wiatrołap od domu również pełne. Nasz wiatrołap ma całe 4 m2, jak dla mnie jest tylko miejscem, przez które się przechodzi i nie ma potrzeby żeby było tam okno. Wolę powiesić sobie jakiś ładny obrazek/zdjęcie... Tak dla bajeru...... :lol: :lol: :lol:

 

Chociaż, gdybym wiatrołap miał większy, to kto wiem, czy nie robił bym okna....

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie blachodachówka Ahiroofing dach 250 m2 materiał z robocizną 45K

A okna Urzędowski

 

Pozdrawiam Andrzej

PS

 

Właśnie kładziony jest dach

A tu jakieś zdjęcia

http://picasaweb.google.com/AndrzejKielce/BudowaDomuZBala#

 

zadrosze juz takiego zaawansoowania prac :oops:

a jaki to jest kolor ahi roofing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów,

Zaraziłem się drewnem i zamierzam na początku następnego roku wybudować chałupkę.

Po przeczytaniu całego tematu(uff :) ) i długich poszukiwaniach, znalazłem cieśli z Podlasia którzy taki domek (100m) mi wybudują, niestety ze względów finansowych nie może to być dom z bala i będą płazy 12 cm i reszta jak w szkielecie.

Chłopaki sobie dużo nie liczą - mówią że mają swój las i w związku z tym tani materiał, oglądałem parę ich domów i wszystko wydaję się w porządku, ale nie daje mi spokoju jedno, czy przypadkiem drewno nie jest z Ukrainy, z wiadomej okolicy.

Szukałem wypożyczlni mierników promieniowania, ale niestety nic się nie wygoglowało. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł skąd wziąć taki miernik, bo cena odstrzasza - koszt około 1500 + Vat.

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wypożyczlni mierników promieniowania, ale niestety nic się nie wygoglowało. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł skąd wziąć taki miernik, bo cena odstrzasza - koszt około 1500 + Vat.

Pozdrawiam,

Paweł

 

Witam,

 

Badanie probki drewna mozesz zlecic. Ja tak zrobilem - wyszlo, ze poziom promieniowania mojego drewna jest nizszy niz poziom promieniowania krajowego surowca.

 

Szczegoly na priv.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...