Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jokka-rycerze to tapeta. z tego co wiem juz jej nie produkuja. model zeszloroczny ale firma eijfinger ma duzo fajnych tapet dla dzieciakow. choc trzeba przyznac ze tanie to one nie sa...ale co tam i tak na kredyt budowa to czemu nie zaszalec :wink:

 

co do regipsow nad balami to tak jak pisalam-welna szla do samego bala wiec tak jak sie wmiscil to puszczali profil wkolo bala zeby sie z balem nie laczyl i dokladali do tego plyte gk. szpary wypelniali piana bo elastyczna a potem akryl. w miejscach pracujacych dawali gips polimerowy zamiast zwyklego twardego. no i wiecej wytlumaczyc nie umiem. tyle fachwoeic przekazal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej nieobecnosci.moj domek jest juz calkowicie skonczony, bardzo dobrze nam sie mieszka.Widizalem na poprzedniej stronie ze ktos sie pytal o ogrodzenia - no to i ja swoje tutaj wstawie.pnad dwa lata szukania pomyslu ale sie udalo - jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego.Zalaczam adres do mojego albumu - wrzucilem kilka zdjec mojego domku i plotu

 

http://picasaweb.google.com/tjakiel/LogHouse#5356811572303633538

 

http://picasaweb.google.com/tjakiel/LogHouse?feat=directlink

 

Pierwszy raz wklejam obrazek - nie wiem czy sie udalo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilam troche fotek wnetrz. widac na nich jeszcze niedociagniecia-a to dzwiczek brakuje w szafkach lazienkowych bo poszly do poprawki, a to dziura w tapecie na korytarzu bo rury zle podlaczyli do baterii. ale ogolna wizja jest juz widoczna :)

 

http://picasaweb.google.pl/kasia.sloneczko1/DomekCd?authkey=Gv1sRgCP7djpv1k9WlFQ&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

poświęciłam wczoraj pół nocy na kolejne przeczytanie wątku balowego ;)

przebrnęłam chyba przez 60 stron i odpadłam, ale co nieco wyczytałam , dokładnie szukałam kwestii ogrzewania

po kolejnej burzy mózgu postanowisliśmy jednak zostawić tylko kominek z rozprowadzeniem + elektryczna podłogówka i ewentualnie grzejniki elektryczne na piętrze

Annnja doczytałam , że macie takie roziwązanie?

napiszesz coś więcej - jak się sprawdza? jak to wychodzi finansowo? już chwilę mieszkacie przecież :) na jaki wkład kominkowy się zdecydowaliście? wiem że rozważałaś dovre, ale na czym stanęło?

pytam tuta, bo może nie tylko mi się przydadzą takie informacje

a moze jeszcze ktoś ma takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokka na gorze mamy komin oblozony plytkami bo kiedys obok stanie koza.

natomiast czerwony kominek na dole to tzw. kominek kaflowy wykonany na zamowienie z prawdziwych kafli wypalanych takim sposobem jak piece kaflowe. kafle przyjechaly z krakowa. wklad mamy szamotowy. razem dlugo to powinno trzymac cieplo. wklad firmy hajduk. napalilam w nim brykietem drewnianym szt. 2 a trzymal cieplo przez kilka godzin hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...