Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda mam pytanko są tu na tym forum gdzieś fotki twojej balowczastej chałupeczki bo jam dopiero w połowie tej drewnianej historii się znalazł i chatki twojej na razie nie dojrzałem:cry:

Jeżyku ja domek mały chce tak do 85 mkw 8) [/b]

 

No to dobrze ci radzę - zobacz na własne oczy taki 93 metrowy (mój) ...szybko ci przejdzie ochota na ścianki z bala ...bo sie o nie bedziesz tłukł i ocierał :-?

 

Ja się zastanawiam jak meble ustawić i gdzie telewizor powiesić :roll:

 

...bo najlepiej żeby wisiał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałbym podziękować serdecznie Pani Adze Jeżykowej.

Chcieć to móc....Więc dziękuję...

Ago Kochana pięknie dziękuję za przepuszczenie w kolejce. Dzięki Tobie mogę się szybciej się zamknąć w swojej chatce. Dzięki Tobie kolejny termin przeprowadzki stał się realny.To 1 kwietnia. Więc zbieram wszelkie siły i lecę do roboty. Bardzo, bardzo dziękuję. Twoje postępowanie napawa nadzieją na przyszłość. Jako osoba bardzo młoda pozbawiona jesteś odruchu "trwania w ogonku". Pozbawiona jesteś przekonania kolejkowicza "dla mnie nie starczy" i walki w "temacie ostatniej parówki". Młodzi górą! Z taka postawą dogonimy i przegonimy świat. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałbym podziękować serdecznie Pani Adze Jeżykowej.

Chcieć to móc....Więc dziękuję...

Ago Kochana pięknie dziękuję za przepuszczenie w kolejce. Dzięki Tobie mogę się szybciej się zamknąć w swojej chatce. Dzięki Tobie kolejny termin przeprowadzki stał się realny.To 1 kwietnia. Więc zbieram wszelkie siły i lecę do roboty. Bardzo, bardzo dziękuję. Twoje postępowanie napawa nadzieją na przyszłość. Jako osoba bardzo młoda pozbawiona jesteś odruchu "trwania w ogonku". Pozbawiona jesteś przekonania kolejkowicza "dla mnie nie starczy" i walki w "temacie ostatniej parówki". Młodzi górą! Z taka postawą dogonimy i przegonimy świat. :lol:

 

Oooo jeeeeeeżu ... się będę rumienić no :oops:

 

Wszystko sie dobrze złożyło. Teraz moje przyjada w czwartek - razem z okienkami. Mama nadzieję, że mi ten numer wyjdzie i zgram wszystko w jednym dniu.

 

A obiecane fotki przyślesz ? :wink:

 

Pliiiiiiiis :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o te dziury mi chodzi

mam takie od 6mm do 16mm

http://smsnet.pl/~fungous/dziury.jpg

linka jutowa bedzie okey ?

 

 

Ja robiłem uszczelnienie liną od środka i nie zdało egzaminu. Tam gdzie są większe szpary i tak przewiewa mimo, że line młotkowałem. Tak jak pisał chyba kruszon, najpierw trzeba tam wepchać coś innego a wykończenie to lina. Ja się przymierzam wepchnąć we wszystkie szpary pakuły lniane nieczesane. Kupię na testy próbkę i zobaczymy jaki będzie efekt.

Pozdrawiam,

SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balowicze, urgent!!!! czyli pilne - problemy z placu boju. Jak sie pomaluje tym woskiem z terpentyną, to po jakim czasie ta szmat a sie wyciere? Chłop na budowie maluje i mowi ze to wycieranie rozmazuje sprawe, to ja juz nie wiem jak to trzeba robic. A w robocie siedze i nie mam jak wyjsc na wizje loklną.Jesli iktos wie jak z tym wycieraniem po woskowaniu to bede wdzieczna za szybka odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję że zgodnie z podpowiedzią Macieja uszczelniłam węgła i sprawy przyoknowe (otuliną do rur) iiii................. much brak :D :D :D :D :D . Siedzą teraz te diabły na balach bo słoneczko zaświeciło pięknie i bale cieplutkie. Zaglądają mi do okien i tyle im tylko zostało :wink: ale w domu spokój i cisza i cudnie jest .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z muchami to już dałem sobie spokój skapitulowałem, najpierw były markizy,proszek na okna,lep na muchy skuteczny lecz zona stanowczo powiedziała nie (mało estetyczny) ostała mi się jedynie packa :cry:

A projekt świetny tylko trochę by ciemno było w domu na 100% przeszedłby w gminach nadmorskich.

tu ciekawy link jak drzewiej bywało

http://www.archis.com.pl/?sub=poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...