Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyznam szczerze, zaskoczyli mnie tą wodą... Dają zapas na rok przy zakupie domu?? hihi

 

A tak serio to galeria może nie za wielka, ale jakość raczej na wysokim poziomie. Długo się tym zajmują? Bo nie wiem czy wiesz...ale technologia budowy z płaza i okrąglaka to trochę inna bajka. Najlepiej wypowiedział by się tutaj Jerzy BW... Dlatego większość firm, z tego co zauważyłem specjalizuje się w jednym rodzaju (z tego co wyczytałem, chodzi o pracę bala w czasie wysychania/układania się). Z tego co widzę to HSM nie chwali się żadnym okrąglakiem w galerii, więc trzeba się mocno zastanowić nad powierzeniem wykonania takiego domu fachowcom od płaza.

Oczywiście oceniam jedynie po stronce www.

 

Domek Marzeń - wielka hacjenda!! Chyba ponad 130m2 parteru co? Piękne te baliki...moje niebawem się w Goszczanowie zaczną składać, a od wiosny wykańczalnia się zacznie... Jak długo się uwijali z postawieniem domu? Zwykle niecały tydzień na gotowo, tyle że tu kooopa metrów.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steppenwolf 1980 - a jak myślisz gdzie był robiony mój domek

Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi domyśliłem się, że również Szewczykowy...dlatego pytam ile im zeszło z budową. Jak byłem na jednej pod Pokojem, to w 2gi dzień na wieczór kończyli deskować dach...:jawdrop: Jedyna różnica, że był z cieńszych balików 25-30cm - letniskowy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi domyśliłem się, że również Szewczykowy...dlatego pytam ile im zeszło z budową. Jak byłem na jednej pod Pokojem, to w 2gi dzień na wieczór kończyli deskować dach...:jawdrop: Jedyna różnica, że był z cieńszych balików 25-30cm - letniskowy.

Pozdro

........przyjechali w czwartek pojechali w sobotę :rolleyes: postawili dom z konstrukcja dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...