Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Panie Wojtku chodzi mi o dom z prawdziwych bali bez dodatkowego docieplania ścian zewnętrznych(FI>= 24 cm). Poddasze ocieplałabym ekofibrem lub termexem. Mam rozeznanie jakie firmy istnieją (tylko wsród tych posiadających strony internetowe).

Natomiast interesują mnie opinie ludzi, którzy takie domy juz wybudowali.

Do tej pory w tm watku najbatrdziej chwalono Stollux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam pretekst, aby podciągnąć mój ulubiony balowy wątek. Byłam w kinie na "Nigdy w życiu" i jedną z głównych ról gra tam dom z bali :wink:

Uroczy domek i film również. Wybaczcie, że poruszam takie niepoważne tematy :oops:

Pozdrawiam

Kasia

http://film.onet.pl/_i/film/n/nigdy_w_zyciu/g/g46.jpg

 

 

 

http://film.onet.pl/_i/film/n/nigdy_w_zyciu/g/g41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim znajdę ten numer telefonu to proponuję cofnąć się do 8(?) strony tego wątku i, gdzie pan Wojtek Nitka podał kilkanaście ciekawych adresów. Mnie najbardziej podobają się propozycje Trochanowskich , logpolu i stolluxu ale to oczywiście subiektywne "widzi mi się'.

P.S.

Pytanko do bardziej oblatanych w internecie:

Wchodząc na stronę firmy Trochanowscy poprzez link z forum muratora wszystko jest O.K. ale kiedy normalnie wpisuję ten adres to mam informację ,że taka strona nie istnieje...

o co chodzi?

:x :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST GAJA 95, BUDOWANA PRZEZ FIRMĘ. CZAS POSTAWIENIA-3 TYGODNIE. WYKŃCZENIE WŁASNE 1/2ROKU W TRZECH CHŁOPA.

A JAKA SATYSFAKCJAC:\WINDOWS\Pulpit\gajC:\WINDOWS\Pulpit\gaja 95B.htma 95.htmC:\WINDOWS\Pulpit\gaja 95a.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...