Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czy możecie polecić jakieś szczecińskie hurtownie elektryczne. Muszę już kupić cały osprzęt, a castorama ma raczej wysokie ceny

 

Właśnie złożyłem do wyceny osprzęt Berkera i różne dodatki w hurtowniach na Heyki 3- Solar i na Świerczewskiej 54 El-styk.

Czekam na wycenę.

Ktoś kupował Berkera?

Gdzie?

 

Jak będziesz miał wycenę to podziel się nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8062

  • Didi

    3934

  • bodekku

    3712

  • bryta

    3364

Najaktywniejsi w wątku

ma pytanie

nie mamy jeszcze pradu na dzialce a chcemy zrobic tynki maszynowe -czy wystarczy agregat czy potrzebna jest do tego siła ????

 

Przy agregacie tynkarskim nie ma agregatu prądotwórczego,zwykle jeśli brak jest prądu tynkarze wypożyczają agregat-musi mieć on dużą moc,a kosztami dzielą się z inwestorem,tak przynajmniej było w moim przypadku, a tynkarza mniałam z listy polecanych (p.Bogdan Stańczyk)

 

Proszę o podpowiedż ile teraz zapłacę za wylanie posadzek, interesuje mnie cena z materiałem (styro,piach, cement-nie wiem co jeszcze), lub bez materiału, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mityczna" lista dobra i zła istnieje. Opiekuje, a na pewno opiekował się nie jaki "MATAM" Wystarczy poprosić :)

Pozdrawiam.

 

W kwestii górali, nie chcę generalizować, ale poznałem i dobrych i beznadziejnych. Wypaśli się przez lata poza domem i zapomnieli jak to jest, jak nie ma co jeść... Na szczęście są jeszcze Ci co pamiętają...

 

A wiec czy mogłby mi przeslac ta liste wykonawcow na maila? [email protected]

niestety nie wiem jak sie skontaktowac z "matam".nie podajal swojego maila w info o sobie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mityczna" lista dobra i zła istnieje. Opiekuje, a na pewno opiekował się nie jaki "MATAM" Wystarczy poprosić :)

Pozdrawiam.

 

A wiec czy mogłby mi przeslac ta liste wykonawcow na maila? [email protected]

niestety nie wiem jak sie skontaktowac z "matam".nie podajal swojego maila w info o sobie.

 

Pozdrawiam

 

Lista wykonawców z okolic Szczecina pisz na [email protected] koniecznie w treści podaj swój nick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedż ile teraz zapłacę za wylanie posadzek, interesuje mnie cena z materiałem (styro,piach, cement-nie wiem co jeszcze), lub bez materiału, z góry dziękuję.

umówiłem się na cenę 38 zł za m.kw z materialem iwg mojego rozeznania jest to dobra cena. ( w skaład wchodzi steropian, listwy dyletacyjne, siatka-zbrojenie, materiał na posazkę i robocizna )- wykonawca z listy wykonawców polecanych na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną "brać inwestorską" :wink:

Poszukuję ekipy do kompleksowego (robocizna i materiały) wykonania odprowadzenia wody z rur spustowych do studni chłonnej. Póki co dwie przegadane ekipy przyprawiły mnie o zawrót głowy cenami :o - chyba, że uśrednione 60 zł za mb wykopania dołów, ułożenia i połączenia rur, zakopania dołów liczone z materiałem plus 2-3 tys za studnię jest normalną ceną :(

Może ktoś z forumowiczów poleci mi jakąś kolejną ekipę do przetestowania.

I jeszcze pytanie o ceny materiałów dla porównania. Póki co znalazłam kręgi betonowe 1200x50 mm w Realbudzie za ok. 207 zł netto i wpusty rynnowe Marleya za 43 zł brutto.

Z góry dziękuje potencjalnym podpowiadaczom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam pytanko...ile teraz sobie życzą za zrobienie ogrodzenia(zrobienie murku+siatka),zrobienie tarasu i schodów wejściowych?

 

O właśnie! - podpinam się pod pytanko "agaty39", tylko z rozdzieleniem na osobne tematy osobno;

1. ogrodzenie jw.

2. schody wejściowe bez wykończenia np. płytkami

3. taras tez bez wykończenia

+ oczywiście polecane ekipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną "brać inwestorską" :wink:

Poszukuję ekipy do kompleksowego (robocizna i materiały) wykonania odprowadzenia wody z rur spustowych do studni chłonnej. Póki co dwie przegadane ekipy przyprawiły mnie o zawrót głowy cenami :o - chyba, że uśrednione 60 zł za mb wykopania dołów, ułożenia i połączenia rur, zakopania dołów liczone z materiałem plus 2-3 tys za studnię jest normalną ceną :(

Może ktoś z forumowiczów poleci mi jakąś kolejną ekipę do przetestowania.

I jeszcze pytanie o ceny materiałów dla porównania. Póki co znalazłam kręgi betonowe 1200x50 mm w Realbudzie za ok. 207 zł netto i wpusty rynnowe Marleya za 43 zł brutto.

Z góry dziękuje potencjalnym podpowiadaczom :wink:

 

ja kupiłem tu:

 

Kupowałem betonowe kręgi z SPS Eugeniusz Pieczyński tel. 601 414 762 na Gdańskiej. Taki starszy pan, robi różne elementy betonowe.

Były dosyć tanie 1200x500 to 120 pln, ale niestety gorszej jakości - szczelność i wykonanie mogłoby być lepsze.

Kupiłem 16 sztuk plus dna i pokrywy do wykonania zbiorników na deszczówkę, musiałem uszczelnić je specjalną zaprawą-doszedł koszt jakieś 300pln. Po uszczelnieniu jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mityczna" lista dobra i zła istnieje. Opiekuje, a na pewno opiekował się nie jaki "MATAM" Wystarczy poprosić :)

Pozdrawiam.

 

W kwestii górali, nie chcę generalizować, ale poznałem i dobrych i beznadziejnych. Wypaśli się przez lata poza domem i zapomnieli jak to jest, jak nie ma co jeść... Na szczęście są jeszcze Ci co pamiętają...

 

A wiec czy mogłby mi przeslac ta liste wykonawcow na maila? [email protected]

niestety nie wiem jak sie skontaktowac z "matam".nie podajal swojego maila w info o sobie.

 

Pozdrawiam

 

W każdym poście na dole jest żółty punkt aktywny w formie prostokąta z literami PW - Prywatna Wiadomość.

Po kliknięciu na niego otwiera się panel Wiadomości Prywatnych.

Tam można wysłać mejla do osoby, która napisała danego posta.

UWAGA! Musi być wpisany temat wiadomości - w przeciwnym wypadku nie zostanie wysłana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną "brać inwestorską" :wink:

Poszukuję ekipy do kompleksowego (robocizna i materiały) wykonania odprowadzenia wody z rur spustowych do studni chłonnej. Póki co dwie przegadane ekipy przyprawiły mnie o zawrót głowy cenami :o - chyba, że uśrednione 60 zł za mb wykopania dołów, ułożenia i połączenia rur, zakopania dołów liczone z materiałem plus 2-3 tys za studnię jest normalną ceną :(

Może ktoś z forumowiczów poleci mi jakąś kolejną ekipę do przetestowania.

I jeszcze pytanie o ceny materiałów dla porównania. Póki co znalazłam kręgi betonowe 1200x50 mm w Realbudzie za ok. 207 zł netto i wpusty rynnowe Marleya za 43 zł brutto.

Z góry dziękuje potencjalnym podpowiadaczom :wink:

 

Cześć

sami kopaliśmy rowy od rynien do studni. Mojej koleżance oferowano 60 zł za mb wykopania rowów (ale to chyba z materiałem).

Zamawialiśmy tylko samo wykopanie studni i jej osadzenie wraz z jakimś systemem rozsączającym. Robił nam pan Tomasz Ziemak z A-Z Garnder.

Aha i cena za studnię (studnia, praca koparki itp) ponad 2 tysiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Czy możecie napisać po ile były dostępne bloczki fundamentowe i porotherm w bumie budowlanym w 2007. Właśnie siedzę z kumplem rozmawiamy o budowaniu o cenach materiałów i chcemy porównać ceny teraźniejsze z tymi w czasie kiedy trzeba było czekać na materiał 3 tygodnie i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

sami kopaliśmy rowy od rynien do studni. Mojej koleżance oferowano 60 zł za mb wykopania rowów (ale to chyba z materiałem).

Zamawialiśmy tylko samo wykopanie studni i jej osadzenie wraz z jakimś systemem rozsączającym. Robił nam pan Tomasz Ziemak z A-Z Garnder.

Aha i cena za studnię (studnia, praca koparki itp) ponad 2 tysiace.

 

Wygląda na to, że takie ceny to norma :( . Wg. mnie są mocno przesadzone jak na prostotę całego systemu. Gdybym tylko miała czas i siłę kopać w glinach.... - ale mam jeszcze trochę czasu, z nadzieją na rozsądną cenę będę szukać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiśmy tylko samo wykopanie studni i jej osadzenie wraz z jakimś systemem rozsączającym. Robił nam pan Tomasz Ziemak z A-Z Garnder.

Aha i cena za studnię (studnia, praca koparki itp) ponad 2 tysiace.

 

Jakos wyiczaliscie potrzebna objetosc czy "na oko" ?

Jak zrobiliscie system rozsaczajacy ?

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie polecić jakieś szczecińskie hurtownie elektryczne. Muszę już kupić cały osprzęt, a castorama ma raczej wysokie ceny

 

Właśnie złożyłem do wyceny osprzęt Berkera i różne dodatki w hurtowniach na Heyki 3- Solar i na Świerczewskiej 54 El-styk.

Czekam na wycenę.

Ktoś kupował Berkera?

Gdzie?

Ja kupowałam Berker kwadrat w TWN (Hurtownia materiałów elektrycznych 71-004 Szczecin, Cukrowa 10i) z 15% rabatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...