Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami


d7d

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kulibob

    2233

  • d7d

    1885

  • fotohobby

    1552

  • Kaizen

    980

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczepionka nie działa.Dziś fan szczepień skoczył do mnie z tekstem,że został przed świętami zarażony przez nie szczepionego gościa:lol2:,ale przeszedł lekko bo szczepiony 3 dawkami i piekli się mi nad uchem. Mówię panie weź pan tabletkę od bólu głowy bo mnie głowa zaczyna boleć od tego co pierdo.....isz,jak pan weźmiesz to mi przejdzie,a ja wezmę też i panu przejdzie . Zrobił wielkie oczy i poszedł.A i jeszcze o bez objawowej chorobie mi gadał w drodze powrotnej. Niby wykształcony, z dużymi pieniędzmi ,ale tępy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynująca opowieść :D tylko nic z tego nie wynika.

To że mu mówisz "co pierdo.....isz" nie znaczy że masz rację.

Masz "swoją" wybiórczą rację.

Ty też twierdzisz że nie ma "bezobjawowej choroby" ?

PS Nie wie,m czy jesteś "wykształcony, z dużymi pieniędzmi", o ostatnie nie zapytam bo nie wypada :D

Nie jest ładnie tak opluwać bliźnich.

To że ma inny pogląd nie znaczy że jest "tępy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten gość jest tępy bo logicznie jak by myślał to byłby spokojny jak baranek wszak mu tłumaczono przez cały rok z 30 tysięcy razy na tydzień że szczepionka go zabezpieczy i będzie wolny dostanie paszport na wieczne czasy itp itd a tu wychodzi że to tępy burak skoro nie zrozumiał telewizyjnych zapewnień , burak i tyle .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 18 dni chorobowego miała z tym że sam covid trwał ok 5 dni ot taka lajtowa grypa jak by o zakończeniu decyduje lekarz oczywiście po poradzie telefonicznej no bo jakże by inaczej , wpisała że żona zdrowa i za dwie godziny przyszedł SMS że kwarantanna zakończona dla niej bo ja musiałem dalej kiblować mimo że nie chorowałem w tym SMS było coś o pobraniu statusu ozdrowieńca z strony ministerstwa zdrowia , dokładni ci aż tak tego nie powiem bo ja do takich rzeczy nie przykładam wagi .

 

Żona próbowała dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda, na infolinii sanepidu 95 osób w kolejce :D

A później się dziwią, że ludzie się nie testują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pobrać Unijny Certyfikat Covid?

Internetowe Konto Pacjenta

 

1.Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta dostępnego pod adresem: pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta. Możesz to zrobić za pomocą profilu zaufanego lub potwierdzając tożsamość poprzez bankowość elektroniczną.

2.Wejdź w zakładkę ,,Certyfikaty”.

3.Wybierz rodzaj dokumentu adekwatny do Twojej sytuacji (osoba zaszczepiona, ozdrowieniec, test na COVID-19 z negatywnym wynikiem).

4.Pobierz kod QR i zapisz go na swoim urządzeniu lub wydrukuj.

 

Źródło: https://upacjenta.pl/poradnik/unijny-certyfikat-covid-jak-go-pozyskac-i-jakie-informacje-zawiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wojna z pandemią i „antyszczepionkowcami” służy obecnie wielu ludziom jako zastępczy sens ich życia, mobilizuje ich nadzieję i wiarę w jutro. Pozwala identyfikować się z grupą niezłomnie wierzącą w swoje posłannictwo, uważającą siebie za oświeconą, racjonalną, szlachetną, patriotyczną i progresywną. Można też poczuć krzepiącą pogardę wobec niepodzielających naszych racji i przekonań i bezkarnie poniżać ich obrażać i dehumanizować. To groźny w swoich potencjalnych skutkach proces."

 

Wypisz/wymaluj ten wątek - zachęcam do poczytania o covidianach "okiem naukowca" ;-)

 

Artykuł daje też covidianom mocne argumenty w kwesti marnej skuteczności "preparatu" - wszystko bowiem wskazuje, że to nie wina "preparatu", a tylko strachliwy covidianin jest "niekompatybilny" z preparatem ;-) - wyjaśniałoby to ostatnio sporą nadreprezentację dziabniętych w statystykach zakażeń w PL.

 

https://polskatimes.pl/wojciech-eicheleberger-poziom-leku-smutku-i-depresji-jest-naprawde-alarmujacy/ar/c1-16000395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie zgodnie z planem:popcorn: Polski Związek Narciarski nie zmienia powodów dla których wyszczepiono naszą reprezentację.

Zakaził się Piotrek:

https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-piotr-zyla-zakazony-koronawirusem,nId,5781727

 

A tu wyszukana taktyka Norwegów na okoliczność, jeżeli znajoma dziewczyny zakaziła Mariusa, który nocował u Andrego, żeby pojechać do Wuhan:stirthepot:

https://sport.tvp.pl/58035933/skoki-narciarskie-daniel-andre-tande-z-koronawirlsem-marius-lindvik-prawdopodobnie-opusci-ps-w-titisee-neustadt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie zgodnie z planem:popcorn: Polski Związek Narciarski nie zmienia powodów dla których wyszczepiono naszą reprezentację.

Zakaził się Piotrek:

https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-piotr-zyla-zakazony-koronawirusem,nId,5781727

 

A tu wyszukana taktyka Norwegów na okoliczność, jeżeli znajoma dziewczyny zakaziła Mariusa, który nocował u Andrego, żeby pojechać do Wuhan:stirthepot:

https://sport.tvp.pl/58035933/skoki-narciarskie-daniel-andre-tande-z-koronawirlsem-marius-lindvik-prawdopodobnie-opusci-ps-w-titisee-neustadt

 

Śledzenie i zainteresowanie sportem świadczy o intelekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wojna z pandemią i „antyszczepionkowcami” służy obecnie wielu ludziom jako zastępczy sens ich życia, mobilizuje ich nadzieję i wiarę w jutro. Pozwala identyfikować się z grupą niezłomnie wierzącą w swoje posłannictwo, uważającą siebie za oświeconą, racjonalną, szlachetną, patriotyczną i progresywną. Można też poczuć krzepiącą pogardę wobec niepodzielających naszych racji i przekonań i bezkarnie poniżać ich obrażać i dehumanizować. To groźny w swoich potencjalnych skutkach proces."

 

Wypisz/wymaluj ten wątek - zachęcam do poczytania o covidianach "okiem naukowca" ;-)

 

Artykuł daje też covidianom mocne argumenty w kwesti marnej skuteczności "preparatu" - wszystko bowiem wskazuje, że to nie wina "preparatu", a tylko strachliwy covidianin jest "niekompatybilny" z preparatem ;-) - wyjaśniałoby to ostatnio sporą nadreprezentację dziabniętych w statystykach zakażeń w PL.

 

https://polskatimes.pl/wojciech-eicheleberger-poziom-leku-smutku-i-depresji-jest-naprawde-alarmujacy/ar/c1-16000395

 

Ja nie mogę się doczekać palenia czarownic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj słucham pewnego gościa który czyta wycinek gazety wyborczej (ja nie czytam bo się brzydzę nią ) i w tym wycinku pisało że mężczyźni którzy zachorowali na covid zostali oszukani przez covida bo zmniejsza się męskie przyrodzenie , normalnie się posmarkałem ale kto wie kto to wie może to i prawda .:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona próbowała dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda, na infolinii sanepidu 95 osób w kolejce :D

A później się dziwią, że ludzie się nie testują...

 

Ęby mieć skierowanie to wystarczy poklikać w IKP.

Ale testowanie jes tdo dupy. Ja mam mieć test pod domem od ręki anie jechać do miasta i czekać w kolejce również mam mieć chorobowe jako rolnik a nie mam. Płaca za kwarantane i hospitalizacje za izolację już nie a chorobowe to 1/2 najniżej krajowej. Więc mam miałem wywalone nie testowałem się Tylko bawiłem się pulsoksymetrem.

Nie miąłem zysku więc miąłem wywalone biedronka stała otworem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...