Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami


d7d

Recommended Posts

BANODAWCO!!!

MAsz Gooogla?

To se sprawdź...

 

Adam M.

Kompletnie niepotrzebne są Twoje wtrącenia. Zupełnie jakbyś bawił się tylko w badanie granic do jakich można posunąć się w prowokacji.

Nie widzę związku ostatniej wypowiedzi z tematem, dlatego ją skracam.

Na prawdę nie da się rozmawiać rzeczowo? Nawet jeśli po drugiej stronie mamy osoby, z którymi zupełnie się nie zgadzamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kulibob

    2233

  • d7d

    1885

  • fotohobby

    1552

  • Kaizen

    980

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kompletnie niepotrzebne są Twoje wtrącenia. Zupełnie jakbyś bawił się tylko w badanie granic do jakich można posunąć się w prowokacji.

Nie widzę związku ostatniej wypowiedzi z tematem, dlatego ją skracam.

Na prawdę nie da się rozmawiać rzeczowo? Nawet jeśli po drugiej stronie mamy osoby, z którymi zupełnie się nie zgadzamy?

 

Jak wyjąłeś Żydów z wypowiedzi @adam_mk, to już trzeba było usunąć cały post, bo stracił spójność. Czasami mam wrażenie, żę mody tego forum są antysemitami, bo jakoś nie znajduję innego powodu, żeby wszystkie wzmianki o Żydach kasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sensem tamtej wypowiedzi był akcent na totalitaryzm i wysługiwanie się innymi. Wystarczy.

Reszta była zbędna. Także ta którą zacytowałem, chociaż nie jest w temacie. W wypowiedziach Adama jest zbyt dużo zbędnych treści nienawistnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie niepotrzebne są Twoje wtrącenia. Zupełnie jakbyś bawił się tylko w badanie granic do jakich można posunąć się w prowokacji.

Nie widzę związku ostatniej wypowiedzi z tematem, dlatego ją skracam.

(...)

 

Tak właśnie działa cenzura. Jak za starych, słusznie minionych czasów.

Napisał bez związku z tematem i co? Na forum jest tysiące takich postów napisanych bez związku z tematem. Skracasz wszystkie? Nie, czyli cenzura :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sensem tamtej wypowiedzi był akcent na totalitaryzm i wysługiwanie się innymi. Wystarczy.

Reszta była zbędna.

 

Jeżeli dobrze odczytuję sens, to cieszy mnie fakt dostrzegania przez modów "akcentów totalitarnych" ...to, że nic z nimi nie robicie, to inna sprawa...

 

W wypowiedziach Adama jest zbyt dużo zbędnych treści nienawistnych.

 

Treści są jakie są, to o czym pisał Adam jest zapisane w dość ważnych dla Żydów księgach, pisanie więc, że są to treści "nienawistne" jest antysemickie i zwyczajnie niegrzeczne... To, czy w tym wątku takie "nawiązania" są potrzebne - moim zdaniem nie, ale może Adam ma potrzebę. Wolny kraj, a nieprawdy nie pisze przecież..

 

Może niech Adam osobny "niebudowlany" wątek założy i tam pisze przedmiotowe kwestie. Swego czasu sporo się od niego nauczyłem w wielu "budowlanych" tematach, więc i teraz z chęcią poczytam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech Adam osobny "niebudowlany" wątek założy i tam pisze przedmiotowe kwestie. Swego czasu sporo się od niego nauczyłem w wielu "budowlanych" tematach, więc i teraz z chęcią poczytam ...

Nie wiem czy przejdzie osoby wątek w takiej narracji, ale może jest to jakieś rozwiązanie.

Co do reszty się zgadzam, tylko te tematy budowlane są przyćmione przez inne.

Ps. Ten temat można kontynuować w dziale Uwagi o naszym forum.

Ten wątek proszę zostawić koronawirusowi.

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czasami mam wrażenie, żę mody tego forum są antysemitami, bo jakoś nie znajduję innego powodu, żeby wszystkie wzmianki o Żydach kasować...

A ja mam wrażenie graniczące z pewnością, że nie wiesz co oznacza określenie "antysemita".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sensem tamtej wypowiedzi był akcent na totalitaryzm i wysługiwanie się innymi. Wystarczy.

Reszta była zbędna. Także ta którą zacytowałem, chociaż nie jest w temacie. W wypowiedziach Adama jest zbyt dużo zbędnych treści nienawistnych.

 

To w tobie trzeba szukać tej nienawistności , sam się przekonałem o tym niejednokrotnie .ale mogę i co mi zrobisz tak sobie myślisz co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elita naukowo-dochtórska, eksperci, lekarze, profesorowie podążający za nauką...

 

Ten z pierwszego zdjęcia twierdził że zaszczepieni nie będą chorować, zarażać, umierać. Tymczasem mój syn w szkole miał 4 kwarantanny spowodowane infekcjami zaszczepionych nauczycieli. Ciekawe czy kiedykolwiek przeprosi za mówienie nieprawdy i wprowadzenie ludzi w błąd.

 

Czytając kilka tygodni temu artykuły o nadciągającym armagedonie spowodowanym omnikronem prawie mnie przekonali wtedy do szczepienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę , jeden może za ryj i pod igłę wszystkich jak jakiś komuch a zwrócisz uwagę że to durnoty to bana dostaniesz , cuż to za straszny jednoosobowy sędzia ? jakiś wybiórczy i tylko on uznaje kogo banować kogo nie . podobnośmy się urodzili wolnymi ludźmi a tu tyran może bezkarnie durnoty pisać typu za mordę i pod igłę , durnoty rzecz oczywista dla normalnego wolnego człowieka ale widać niewolni mają tendencję do nadużywania swej władzy małej bo tylko forum ale już widać tyranka małego rozdającego bany z lubością , za kilka a zresztą już mamy zniewieściałe społeczeństwo a to postępuje , w Chinach ze propagowanie treści zniewieściałych można iść do więzienia a tu to jakaś cnota chyba . wolność i wolność dla jednego to dla innego hm ?

 

I żeby jeszcze podchodzili do zagadnienia obiektywnie ale jak widać obiektywizm jest im nieznany (no może nie wszystkim) i co najważniejsze jest to forum budowlane anie jak widać medyczno-znachorskie

Mało tego, powiem Ci że tu nie wiadomo co i jak pisać aby nie urazić skrzywionego ego adwersarza lub moderatora. Nie wiem czy czasami nie dostane bana za wyżej napisane słowa za niestosowany język bo raczej nie za obrażanie adwersarza bo chyba nie nominujesz mnie do nagrody:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjąłeś Żydów z wypowiedzi @adam_mk, to już trzeba było usunąć cały post, bo stracił spójność. Czasami mam wrażenie, żę mody tego forum są antysemitami, bo jakoś nie znajduję innego powodu, żeby wszystkie wzmianki o Żydach kasować...

 

I tu jest coś na rzeczy o czym piszesz bo gdy zgłaszałem posty które obrażają wiarę katolicką albo w tematach merytorycznych odnosiły się do Biblii to żaden z centrali ich nie wykasował, ale wystarczy napisać coś o Żydach albo o Świadkach Jehowa to nie dość że wykasują to jeszcze "urlop" dadzą. I najlepsze w tym wszystkim to ze tych postów nikt nie zgłasza a reakcja jest natychmiastowa, rzekłbym nawet że piorunująca ze strony centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest coś na rzeczy o czym piszesz bo gdy zgłaszałem posty które obrażają wiarę katolicką albo w tematach merytorycznych odnosiły się do Biblii to żaden z centrali ich nie wykasował, ale wystarczy napisać coś o Żydach albo o Świadkach Jehowa to nie dość że wykasują to jeszcze "urlop" dadzą. I najlepsze w tym wszystkim to ze tych postów nikt nie zgłasza a reakcja jest natychmiastowa, rzekłbym nawet że piorunująca ze strony centrali.

 

To ja ci powiem więcej i to chyba rozwali system jak można tak upaść , pewnego dnia ktoś tu napisał że wg gazety wyborczej że nowe piece grzewcze i coś tam dalej ja nie zagłębiając się w temat odpisałem że nie wchodzę w linki z gazety wyborczej bo się brzydzę tą gazetą i co się stało ???? BAN ale ten bardzo duży ban , wychodzi na to że ci gogusie każą mi lubieć i czytać co im pasuje nie mnie , chciałbym dosłownie to nazwać ale każdy chyba rozumie logikę tych banujących bo ja nie , a przecież tak bardzo lubią demokrację i konstytucję itp . wg mnie to czysty lewicowy zamordyzm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak,... Aktualne! :cool:

Wystarczyło trochę zaczekać, a ilość zachorowań przełożyła się na zgony; właśnie średnia w duchowej ojczyźnie kowidianizmu- Izraelu- po czwartej fali szczepień, przewyższyła to co się dzieje u nas.

Nie da się już ukryć, że statystykę Polski ratują regiony,:popcorn: gdzie ludzie piją bimber i nie ufają szuromedycynie

 

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=desc&pickerMetric=new_deaths_per_million&Metric=Confirmed+deaths&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Color+by+test+positivity=false&country=ISR~POL

 

Analiza wsteczna zawsze skuteczna.

 

Niezbędnie konieczna! :yes:

Trzeba dostrzegać błędy żeby ich nie powtarzać :cool:

 

Zgadzam się.

Co teraz analityk @irqul powie na taki wykres

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2022-01-05..latest&facet=none&pickerSort=desc&pickerMetric=new_deaths_per_million&Metric=Confirmed+deaths&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Color+by+test+positivity=false&country=POL~BGR~ISR~DEU~AUT~AUS~CZE

 

Co z ze ścianą wschodnią i bimbrem... można jeszcze dodać wątek bułgarski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...