Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

50 dowodów że pandemia jest oszustwem


polak780

Recommended Posts

Oooo. Ciekawa interpretacja 300. No jesteś "mistrz" liczb, ale z naciągania faktów też jesteś. Po co ten Bold i kursywa?

 

Interpretacja liczb nie moja - mistrzem jej autora bym nie nazwał. Moja tylko metafora kłucia w płucach.

Bold i kursywa, bo nie potrafię na fm podkreślić wężykiem - bold odpowiada podkreśleniu a kursywa wężykowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaka choroba pozbawia węchu i smaku? Udar? Jakoś pozostałe objawy nie pasują.

 

Zaraz choroba.... a katar!? :rolleyes: Lekarz rodzinna mojej siostry twierdzi, ze już w styczniu tego roku przeszła covid. Objawy takie jak przy przeziebieniu, katar, kaszel, osłabienie no i nie czuła smaku rosołu :( Lekarz, więc ja jej wierzę. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest! Przepis na udaną pandemię:

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.

2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.

3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.

4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.

5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.

 

6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.

 

7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.

 

8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.

 

9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.

 

10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.

 

11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.

 

12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.

:lol2:

Nie gniewaj się, bo nie wiem czy piszesz to na poważnie, czy podajesz to tylko jako żart, ale poziom intelektualny autora tego "przepisu" oraz jego mentalność daje dużo do myślenia. Niekoniecznie są to eleganckie myśli.

Na każdy z tych 12 punktów ciśnie się głównie jedno pytanie : " po co? " Odpowiedź na nie także zawiera się w ograniczonej i monotematycznej ilości odpowiedzi, bo : NWO, światowy spisek, grupa Bilderberga ,opryski z samolotów, Żydzi, masoni a może nawet cykliści.

Teorie spiskowe i obsesje z nimi związane są charakterystyczne dla dosyć charakterystycznej części społeczeństwa.

Nie wiem więc, czy prawoskrętna witamina "C", ta od szamana Zięby nie jest podobnym antidotum również i na tę przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie czas może dać Ci odpowiedź na to pytanie, ale wcale nie musi.

Z reguły wszystkie teorie spiskowe kończą się jednakowo. W globalnej sieci, czas ten jest tym krótszy im sieć jest bardziej rozbudowana a uczestnik bardziej krytyczny i świadomy procesów. Niestety gigantyczna sieć powoduje też więcej szumu a przekonanie wielu , że "nikt nam nie wmówi, że białe jest białe..." u wielu nie zmieni wiary w spisek.

Zakładanie ( najczęściej nieuprawnionych) zgrabnych warunków początkowych do budowania czy wymyślania teorii, jest czystą szarlatanerią i omamianiem ludzi nierozumiejących w ogóle zagadnienia w dodatku mocno przerażonych przez różnych cwaniaków.

Najlepszym przykładem wyniku takiego procesu jest ta cała dyskusja. Dziewięć stron wątku, w którym ścierają się wierzący i wierzący, że nie wierzą. Bez rzeczowej argumentacji dowodzą swego w oparciu o przekonania własne i najmojsze.

 

Ułomna i niestety czasem wręcz prostacko stosowana erystyka, a od czasu do czasu pojawiająca się w zaniku jakaś logika, oparta o próbę analizy wykresów i ich interpretacji arytmetycznej ( śmieszne zresztą) ani nie przekona drugiej strony, ani nie uwolni od złych emocji.

Skoro to jednak spisek ( wiadomo, przecież każdy inteligentny to wie - to mój ulubiony, jakże świetny argument :D), to jestem ciekaw, jakie lobby ekonomiczne wyhodowało dżumę, hiszpankę, HIV i po co z tym było walczyć ? No i podziwiam też, że te złe światowe siły, tak się wreszcie wspólnie i zgodnie dogadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ułomna i niestety czasem wręcz prostacko stosowana erystyka, a od czasu do czasu pojawiająca się w zaniku jakaś logika, oparta o próbę analizy wykresów i ich interpretacji arytmetycznej ( śmieszne zresztą) ani nie przekona drugiej strony, ani nie uwolni od złych emocji.

Skoro to jednak spisek ( wiadomo, przecież każdy inteligentny to wie - to mój ulubiony, jakże świetny argument :D), to jestem ciekaw, jakie lobby ekonomiczne wyhodowało dżumę, hiszpankę, HIV i po co z tym było walczyć ? No i podziwiam też, że te złe światowe siły, tak się wreszcie wspólnie i zgodnie dogadały.

wiadomo, że spisek, przecież każdy inteligentny to wie

Wężykiem i boldem! :)

 

No i Bill Gates za tym stoi bo zarabia na szczepionkach które miał już pół roku temu opracowane / wyprodukowane.

Teraz pewnie czeka aż pandemia (ta której przecież nie ma, bo każdy inteligentny to wie) opanuje cały cały świat i wtedy będzie mógł dużo drożej (niż teraz) sprzedawać szczepionkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretacja liczb nie moja - mistrzem jej autora bym nie nazwał. Moja tylko metafora kłucia w płucach.

Bold i kursywa, bo nie potrafię na fm podkreślić wężykiem - bold odpowiada podkreśleniu a kursywa wężykowi.

 

Na faktycznie "master" od liczb (jak to sam o sobie napisałeś) to nie jesteś. To kłucie to też jakoś tak nietrafione, bo argumenty kiepskie. Ja zwykle. Ten kretyński wężyk i podkreślenie to żeby uwypuklić bezsens tego postu. Nic nowego. Może jeszcze raz przeczytaj . Proszę o skupienie i postaraj się, bo zapomniałeś czy nie widziałeś jak zwykle. No i być wężykiem.

PS. Tam pytanko do Ciebie było w innym wątku. Oj przepraszam zapomniałem EOT, było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietrafione, bo argumenty kiepskie. Ja zwykle.

 

Tak, zwykle Ty.

 

Ten kretyński wężyk i podkreślenie to żeby uwypuklić bezsens tego postu. Nic nowego.

 

Podkreślanie wężykiem owszem, staroć. Lecz nie kretyński, a kultowy.

 

 

Epitety sobie daruj - o Tobie świadczą, nie o interlokutorze.

 

PS. Tam pytanko do Ciebie było w innym wątku. Oj przepraszam zapomniałem EOT, było. ;)

 

Inny wątek jest jeden? Czy myślisz, że wiem co chodzi Ci po głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwykle Ty.

Przeczytałeś jeszcze raz post? Tam masz wyjaśnienie dlaczego. Pytanie też były.

 

Podkreślanie wężykiem owszem, staroć. Lecz nie kretyński, a kultowy.

Patrz, a u Ciebie tak wyszło jak napisałem. Odpowiedź wyżej i ten link.

 

Inny wątek jest jeden? Czy myślisz, że wiem co chodzi Ci po głowie?

Oj tam, Byłeś po tym pytaniu, Nawet odpisałeś na inne, ale pewnie nie zauważyłeś. Nawet dwa były. KILK. Tak tylko z ciekawości tam pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Byłeś po tym pytaniu, Nawet odpisałeś na inne, ale pewnie nie zauważyłeś. Nawet dwa były. KILK. Tak tylko z ciekawości tam pytam.

 

Nie odpowiadam na pytania, na które odpowiedź masz przed nosem (tak jak o to o zmianie sklepu) nawet, gdy nie ma EOsT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Nie gniewaj się, bo nie wiem czy piszesz to na poważnie, czy podajesz to tylko jako żart, ale poziom intelektualny autora tego "przepisu" oraz jego mentalność daje dużo do myślenia. Niekoniecznie są to eleganckie myśli.

Na każdy z tych 12 punktów ciśnie się głównie jedno pytanie : " po co? " Odpowiedź na nie także zawiera się w ograniczonej i monotematycznej ilości odpowiedzi, bo : NWO, światowy spisek, grupa Bilderberga ,opryski z samolotów, Żydzi, masoni a może nawet cykliści.

Teorie spiskowe i obsesje z nimi związane są charakterystyczne dla dosyć charakterystycznej części społeczeństwa.

Nie wiem więc, czy prawoskrętna witamina "C", ta od szamana Zięby nie jest podobnym antidotum również i na tę przypadłość.

 

Spoko... Też mam nieeleganckie myśli jak pomyślę o tej pandemii...

Czego chcesz?

Głupol bardzo skomplikowanego tekstu nie zrozumie.

Do głupola trzeba na JEGO poziomie.

A co do sprawców tej pandemii - zapomniałeś o łysych!

:lol:

W sklepie jakim ostatnio byłeś?

Widziałeś, że najgłośniej mordę drą na niezaszmaconych te matrony z nochalem na wierzchu?

Zresztą...

Kto w obserwowanej okolicy nosi tę szmatę "prosto z opakowania" wchodząc do sklepu?

Mają je "na sztukę" bo psiarnia (no a jak nazwać tych sługusów rządowych wykonujących polecenia zamiast stosowania prawa?) mandaty klei, które każdy sąd unieważnia.

Zaszmacili ludzi, zeszmacili policję, olali prawo...

Ciekawe mamy czasy!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Populacja Polski 37 660 000

Urodzenia (średnio) 324 890

Zgony (średnio) 407 150

PADLI NA KORONAWIRUSA - 2344

 

Wnioski:

Ta straszliwa pandemia zabiła nam 2344 / 37 660 000 = 6,224110462028678e-5 część społeczeństwa !!!

STRASZNE!!!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Populacja Polski 37 660 000

Urodzenia (średnio) 324 890

Zgony (średnio) 407 150

PADLI NA KORONAWIRUSA - 2344

 

Wnioski:

Ta straszliwa pandemia zabiła nam 2344 / 37 660 000 = 6,224110462028678e-5 część społeczeństwa !!!

STRASZNE!!!

 

Adam M.

Rachunek za "naprawę czołgu" również wystawiłeś z taką "przebitką" ? :)

 

Oby!

Czego to ja już nie naprawiałem...

W stanie wojennym to i czołg do naprawy mi się trafił!

:D :D :D

Najprawdziwsza prawda!

:D

 

Adam M.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

Nie gniewaj się, bo nie wiem czy piszesz to na poważnie, czy podajesz to tylko jako żart, ale poziom intelektualny autora tego "przepisu" oraz jego mentalność daje dużo do myślenia. Niekoniecznie są to eleganckie myśli.

 

Nie gniewam się. Tekst nie mój, ale i tak za samo umieszczenie mogłam zostać płaskoziemcem albo nawet być wyzwana od foliarzy, a wtedy to bym sie jednak nie pozbierała :(

 

To oczywiscie żartobliwa forma, choc mnie temat covid od poczatku nie smieszy. Straszno było od początku. Chyba wszyscy sie bali. Przeciez juz wczesniej potężne epidemie zbierały swoje żniwa. Kto wie czy nie mamy powtórki z "rozrywki" - mysleliśmy. Ale miesiace mijają, mamy coraz więcej danych naukowych, własnych obserwacji i ja osobiście mam wrażenie, ze zyję w w dwóch równoległych światach. Tym medialnym, pełnym leku, ograniczeń, wyczekiwaniu jakieś apokalipsy i tym realnym - z maseczkami pod nosem :rolleyes: lub bez. W świecie, gdzie ludzie powołani do walki o zycie i zdrowie, zamkneli się w pierwszej kolejności. Którym wirus straszny "państwowo", a prywatnie juz spoko.

 

 

Na każdy z tych 12 punktów ciśnie się głównie jedno pytanie : " po co? " Odpowiedź na nie także zawiera się w ograniczonej i monotematycznej ilości odpowiedzi, bo : NWO, światowy spisek, grupa Bilderberga ,opryski z samolotów, Żydzi, masoni a może nawet cykliści.

Teorie spiskowe i obsesje z nimi związane są charakterystyczne dla dosyć charakterystycznej części społeczeństwa.

Nie wiem więc, czy prawoskrętna witamina "C", ta od szamana Zięby nie jest podobnym antidotum również i na tę przypadłość.

 

No, teraz to jednak odleciałeś. Binderbergi, cykliści, Zieba... Szeptuchy tylko zabrakło. A nie, Szeptuchy to ty szanuj!

Po co się wkręcasz w te wszystkie spiski. Odpowiedż na pytanie "po co" masz podana na tacy. Nie trzeba szukac daleko - twój własny rząd (twój w sensie polski) probuje wysmażyc ustawę, która da mu szerokie mozliwości kręcenia wszelkich lodów bezkarnie. Wystarczy by powołac się na działanie w celu przeciwdzialaniu covid-19 i... hulaj dusza, piekła nie ma. Czy to znaczy, że rząd pisu stoi za epidemią? Oczywiście, że nie. Czy wielokrotnie wykorzystał okazję? No raczej...

Strach. Gdy 70 lat temu H.Goring zeznawał w czasie procesu w Norymberdzie, zapytany w jaki sposób zmusił Niemców do tego wszystkiego - opowiedział, ze to nie ma nic wspólnego z nazizmen, a związane jest jedynie z naturą ludzka. Jedyna rzeczą jakiej potrzebuje rzad jest strach! Jesli wymyslisz coś co przestraszy ludzi, możesz zrobic co chcesz....

Czy innym rządom jest na rękę chocby czasowe zarządzanie strachem? I to nie jednemu! W grudniu'19 byłam w Chile i Boliwii - te dwa kraje już wtedy płoneły - codziennie zamieszki, protesty, z którymi rzady słabo sobie radziły. A potem cisza i spokój, nikt rzadów obalac już nie mógł.

 

Wiem, ze to dalej słabo wpisuje sie w twoje oczekiwania, bo nie piszę KTO za tym wszystkim stoi, ale może jednak dałam choc troche amunicji do dalszych epitetów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Populacja Polski 37 660 000

Urodzenia (średnio) 324 890

Zgony (średnio) 407 150

PADLI NA KORONAWIRUSA - 2344

 

Wnioski:

Ta straszliwa pandemia zabiła nam 2344 / 37 660 000 = 6,224110462028678e-5 część społeczeństwa !!!

STRASZNE!!!

 

Adam M.

 

Jak już liczysz to licz poprawnie.

 

Na czym polegała naprawa czołgu? :)

Naprawiłeś?

Edytowane przez d7d
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To oczywiscie żartobliwa forma, choc mnie temat covid od poczatku nie smieszy. Straszno było od początku. Chyba wszyscy sie bali. Przeciez juz wczesniej potężne epidemie zbierały swoje żniwa. Kto wie czy nie mamy powtórki z "rozrywki" - mysleliśmy. Ale miesiace mijają, mamy coraz więcej danych naukowych, własnych obserwacji i ja osobiście mam wrażenie, ze zyję w w dwóch równoległych światach. Tym medialnym, pełnym leku, ograniczeń, wyczekiwaniu jakieś apokalipsy i tym realnym - z maseczkami pod nosem :rolleyes: lub bez. W świecie, gdzie ludzie powołani do walki o zycie i zdrowie, zamkneli się w pierwszej kolejności. Którym wirus straszny "państwowo", a prywatnie juz spoko.

 

 

 

 

No, teraz to jednak odleciałeś. Binderbergi, cykliści, Zieba... Szeptuchy tylko zabrakło. A nie, Szeptuchy to ty szanuj!

Po co się wkręcasz w te wszystkie spiski. Odpowiedż na pytanie "po co" masz podana na tacy. Nie trzeba szukac daleko - twój własny rząd (twój w sensie polski) probuje wysmażyc ustawę, która da mu szerokie mozliwości kręcenia wszelkich lodów bezkarnie. Wystarczy by powołac się na działanie w celu przeciwdzialaniu covid-19 i... hulaj dusza, piekła nie ma. Czy to znaczy, że rząd pisu stoi za epidemią? Oczywiście, że nie. Czy wielokrotnie wykorzystał okazję? No raczej...

Strach. Gdy 70 lat temu H.Goring zeznawał w czasie procesu w Norymberdzie, zapytany w jaki sposób zmusił Niemców do tego wszystkiego - opowiedział, ze to nie ma nic wspólnego z nazizmen, a związane jest jedynie z naturą ludzka. Jedyna rzeczą jakiej potrzebuje rzad jest strach! Jesli wymyslisz coś co przestraszy ludzi, możesz zrobic co chcesz....

Czy innym rządom jest na rękę chocby czasowe zarządzanie strachem? I to nie jednemu! W grudniu'19 byłam w Chile i Boliwii - te dwa kraje już wtedy płoneły - codziennie zamieszki, protesty, z którymi rzady słabo sobie radziły. A potem cisza i spokój, nikt rzadów obalac już nie mógł.

 

Wiem, ze to dalej słabo wpisuje sie w twoje oczekiwania, bo nie piszę KTO za tym wszystkim stoi, ale może jednak dałam choc troche amunicji do dalszych epitetów?

:D Tym razem to chyba jednak Ty odpłynęłaś. ;)

To, że przy okazji pożaru stodoły, niektórzy polityczni cwaniacy chcą sobie urządzić grilla, jest zupełnie czym innym i nie taka była moja intencja, żeby podważać taką ew. możliwość. Czym innym jest jednak socjotechnika i manipulowanie grupą poprzez strach a czym innym faktyczne, choćby i niewielkie w sensie całej populacji zagrożenie , mogące być dla niektórych śmiertelne.

Nie wiemy jeszcze dla których dokładnie, ale są i tacy. Powinni mieć szansę. Wyciąganie nieuzasadnionych wniosków o podtrzymywaniu strachu, to jak bardzo nie przepadam za tą ekipą, tak wydaje mi się to zbyt naciągane. Świństwa i machloje tak, rozbebeszenie gospodarki - nie bardzo. Mają sprawdzone na to inne, przyjemniejsze metody.

Piszę to, bo akurat na mojej niezbyt ludnej wsi padł w miejscowej fabryczce pomór i z 50 zakażonych zmarło z powodu koronawirusa dwoje niestarych ludzi (49 i 28 lat) Trzech innych leżało sporo czasu pod respiratorem. Wbrew temu co tu czytałem, oni akurat mieli zrobioną autopsję i nie mieli współistniejących.

Pewnie sfałszowali, ale to tylko każdy inteligentny to wie. Jak widzisz, też się uczę.:)

PS

W przeciwieństwie do niektórych, nigdy nie byłem miłośnikiem biologii i na ten temat ani na temat medycyny, w ogóle nie chcę się wypowiadać. O przebiegu pandemii zresztą niewiele mają do powiedzenia sami medycy. Z całym dla nich szacunkiem, to są udzie, którzy niech zajmują się profilaktyką, skutkami i leczeniem.

Statystyka, modele, przebieg i drogi do opanowania zarazy niech będą domeną matematyków i informatyków.

W latach 80, przy okazji walki z AIDS zetknąłem się z modelem HO. Okazał się bardzo skuteczny i dokładnie przewidział przyszłość choroby.

Obecnie świat pracuje głównie na 2 modelach. W Polsce mamy ich odmiany: warszawski SEIR (odmianę stochastyczną) i z Wrocka MOCOS.

MOCOS nie mój świat, ale SEIR wyjątkowo przejrzysty.

Dla kogoś, kto liznął trochę więcej niż arytmetykę ze szkoły średniej, dane które docierają ( jeśli są tyko prawdziwe rzecz jasna:p), będą bardziej czytelne i nie będą zawierały tylu dziwnych podtekstów i tajemniczych insynuacji.

Edytowane przez 2112wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz to do Redakcji a nie epatuj wszystkich swoją kreatywnością w tworzeniu epitetów i robotą przy pompach. Dziecko jesteś?

 

Nie ! Wojtusiu...

Ja to forum od dawna tworzę...

Myślałem, ze dobrze robię doradzając.

Dobra...

Nie epatujmy!

moderowano

 

Adam M.

Edytowane przez Tomaszs131
Język.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...