Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ceny węgla idą w górę. Idzie drożyzna!!!


DUNIA.MD

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kulibob! Miałem Ciebie za oryginała a ty jesteś po prostu swojskiego chowu zakuty katol. Pseprasam - głebokiej wiary. Produkt tzw. kościoła katolyckego. Buk z toba! Oraz Lipa, Klon i Osika. To wszystko. Gdyby Janusz Szymik był twoim synem też byś wyparł, że nic się nie stało? Polacy, nic się nie stało to nie z mydła, się nie zmydli. Ludowy katolicyzm tak wygląda: organy, kwiaty, sztandary i ornaty a nad okolica dominujący hałas dzwonów. My tu rządzimy! A za ołtarzem waniajet truchłem. Dźwięk dzwonów jest niby fajny lecz jeśli rozumiesz co oznacza, to budzi zgrozę. Nie mniejszy niż zapach dymów z Dachau czy Oświęcimia. Na zakończenie po raz enty zapytam się: Dlaczego najwyższy budynek w okolicy ( noo, ten z wieżą) musi być zabezpieczony przed siłami przyrody za pomocą masońskiego wynalazku? To modlitwa o opiekę boską nie wystarczy, nie jest skuteczna????? Oooo, to co na to Wszechmocny? Coś tu się kópy nie trzymi: z ambony masoni sa źli, lecz aby strzec domu bożego to piorunochron jest cacy? https://inzynierbudownictwa.pl/narodziny-piorunochronu/ Za wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Franklin

 

Czyli hipokryzja na odcinku miłości do bliźniego oraz wątpliwości co boskiej wszechmocy. Wystarczy używać rozumu i wyciągać wnioski. Spróbujcie zapytać proboszcza o te tematy a zobaczycie, że meandry Narwi to prosta autostrada przy jego odpowiedziach. Bo wszystko zależy od interpretacji.

 

Miałem duchownego w rodzinie. Nie był złym człowiekiem, lecz odpowiedzią było najczęściej "ciekawośc to pierwszy stopień do piekła". Dogmat ,dogmat über alles! Temat znam aż za dobrze.

 

 

@Arturo1972 :yes:

Alessandro:yes:

 

W innym wątku zostałem wyzwany od rasistów a mi do nich dużo bliżej niż do katoli. Moją świątynia jest mamona i moja dupa. Rozwinięty katolicyzm jest gwarantem że nie rozwinie się tutaj bastion Islamu. I to jest w moim interesie. W zabobony nie wierze ale w turbanistów w ciężarówkach tak. Dopuki jeteśmy w kraju gdzie każdy turbanista będzie skanowany przez z 100 katoli to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniasz, że nasz wspólny interes nie jest identyczny z sumą indywidualnych interesów. Wspólny interes wymaga od każdego drobnych ustępstw. Tego nie rozumieją Miłościwie Nam Panujący. Unia ( UE ) tak - gdy można wyszarpnąć forsę, ale wara im ( UE ) od tego jak ją wydajemy. A to nie tak. Jak kogoś wspieram, to zawsze interesuje się jak wydano moje pieniądze i chcę zobaczyć efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do Klubu Dyskusyjnego.

 

Szanowna Redakcja nie zdaje sobie sprawy że dopuszczając temat o religii doprowadzi do wzajemnego się wyzywania, ubliżania i kłótni. Rozumiem że Klub Dyskusyjny jest potrzebny ale to jest forum budowlane więc dyskusje o tematyce budowlanej a nie o wierze i religii i jeszcze na dokładkę o polityce.I jeszcze w tym dziale można udzielać reputację, noooo suuuper.

Utrzymując ten temat na forum Redakcja uzbroiła bombę z opóźnionym zapłonem.

 

P.S.

Dla przypomnienia nazwa tematu nadal brzmii " Ceny węgla idą w górę. Idzie drożyzna!!! " co ma wspólnego z cenami węgla religia i wiara???!!!!

Edytowane przez henrykow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, sam autor wątku zaczął offtopic i mam wrażenie, że rozbawił towarzystwo wizją sw.Łucji, wg której potop zaleje Niency, ale oszczędzi Polskę, co jest cdść dziwne, zważywszy, że to większa część Polscki jest nizinna

 

I to jest powód że w temacie który zawiera już sześć stron, pięć jest off topic. Niezły temat o węglu, naprawdę. Takie dyskusje tylko dzielą forumowiczów zamiast łączyć, szczególnie tych stałych którzy na co dzień się tu udzielają co potem jest przenoszone na inne tematy, znaczy się niechęć jednego do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz - nie pisz, nie zaglądaj, nie irytuj się.

 

Ty jednego nie rozumiesz, jest temat jest pisanie na temat a nie poza tematem ale dlaczego nie dziwi mnie Twoja odpowiedź? bo przecież Ty zawsze musisz mieć rację (nawet gdy jej nie masz) i ostatnie zdanie w temacie musi należeć do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się wyczerpał, a mnóstwo wątków zbacza wtedy z tematu. Taki urok Forum.

Co robisz w tym wątku, skoro cie nie interesuje ?

 

Widzisz, jesteś podjudzaczem a nie forumowiczem, takim prawdziwym które zależy aby forum było na poziomie. sam napisałeś że autor i pozostali robią of topic a teraz pytasz co robię ano to robię że temat jest o cenie węgla a nie o kościele i religii i chciałbym poczytać o węglu.

Zresztą co tu tłumaczyć, regulamin jasno określa zasady piania w tematach, ja tego nie wymyśliłem, ale cóż Ty i kilku lubią robić rozpierduchę w tematach nie trzymając się głównego nurtu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co tu tłumaczyć, regulamin jasno określa zasady piania w tematach,

 

No właśnie skończ piać, bo tylko dźwigasz ten wątek w górę i prowokujesz ciągłe "pianie" nie na temat.

 

Co do regulaminu, to jestem tu dziesięć lat i nie zaliczyłem ani jednego bana, a Ty rok i już przynajmniej jednego - właśnie za pisanie nie na temat.

Wnioski każdy wyciągnie samodzielnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...