Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zdecydowanie największe wzięcie mają wentylatory ZEPHYR-VENT o długości 80cm. Oznacza to, że wspomagane jest przede wszystkim grzanie przez większe grzejniki usytuowane w większych pomieszczeniach, po przejściu na kocioł kondensacyjny lub pompę ciepła.

 

Uniwersalne wentylatory podgrzejnikowe są dostępne wyłącznie w Regulus-system w firmowym sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wentylatory podgrzejnikowe ZEPHYR. Opinie są zdecydowanie pozytywne. Kilka z ostatniego okresu... Zainteresowanie produktem duże.

 

• Bardzo dobry produkt, bardzo cicha i wydajna praca

 

• Brakuje opcji regulacji obrotów lub zależnie od temp. On/Off poza tym super. Nie ma innego podobnego produktu na rynku.

 

• Cichy. Przy tych samych ustawieniach na grzejniku wydaje mi się, że jest cieplej (nie mierzyłem)

 

• Bardzo dobry jakościowo produkt. Wentylator pracuje bardzo cicho. Zaskoczył mnie zmyślny, dwuczęściowy sposób mocowania wentylatora do ściany: do ściany przykręcamy na stałe stelaż, do którego zaczepiamy wentylator za pomocą magnesów. Świetne i wygodne rozwiązanie ułatwiające demontaż po sezonie grzewczym. Wentylator posiada gniazdo IEC. W zestawie jest również przewód przyłączeniowy z pasującą do gniazda wtyczką IEC (otwarty z drugiej strony). Po połączeniu z niedrogim regulatorem uruchamiającym wentylator tylko kiedy grzejnik jest gorący udało mi się w znacznym stopniu poprawić komfort w pokoju. Dołączona instrukcja montażu i instalacji również okazała się bardzo dobrze przygotowana. Serdecznie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...