Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koszt projektu wodkan


Petri

Recommended Posts

Cześć,

Mam pytanie o cenę projektu wodkan. Dom 200m2, architekt proponował wersje minimum „do PnB” ale ze względu na moja chęć doprecyzowań umówiłem się z architektem ze ewentualnie sam znajdę wykonawcę + projektanta. Wypisałem kilka rzeczy (np. cyrkulacja, uzdatniacz, wyjście na ogrod, dojście wody do lodówki itp.). Koszt jaki usłyszałem lekko mnie zdumiał - 2050zł. Myślałem ze w 1200 się zmieszczę.

Od razu powiem ze na działce będę mial własne szambo i studnie wiec żadnych projektów przyłączy nie będzie. Projekt szamba tez już jest wiec bez niego.

 

Czy cena w okolicach 2000 w jakikolwiek sposób się broni ? Ile wy płaciliście ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Architekt dobrze Ci doradzał. Minimum związane z PNB a następnie instalator zrobi sam według Twojego zapotrzebowania i przemyśleń.

Instalacja wewnętrzna nie jest w żadnym stopniu wiążąca. Co innego projekt przyłącza zewnętrznego.

Skup swoją energię raczej na miejscu gdzie będzie ta lodówka lub kran zewnętrzny.

Jeśli masz mało przyłączy to tylko się cieszyć i nie marnować nadmiaru gotówki na zachcianki.

Edytowane przez Mareks77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Koszt jaki usłyszałem lekko mnie zdumiał - 2050zł. Myślałem ze w 1200 się zmieszczę.

Od razu powiem ze na działce będę mial własne szambo i studnie wiec żadnych projektów przyłączy nie będzie. Projekt szamba tez już jest wiec bez niego.

 

Czy cena w okolicach 2000 w jakikolwiek sposób się broni ? Ile wy płaciliście ?

Dlaczego akurat myślałeś o kwocie 1.200 zł a nie mniejszej lub większej?

Z pewnością znajdziesz kogoś kto zrobi projekt za 1.200 zł ale także znajdziesz mądrego instalatora który zrobi zgodnie instalacje wod-kan zgodnie z Twoimi życzeniami bez projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...