Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Unia chce domów bez kominów! Nowe nakazy i ograniczenia dla ogrzewania i budownictwa


marxxx

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Zryty beret mówisz. To powiedz, co Biden robi na tych zdjęciach?

[ATTACH=CONFIG]464803[/ATTACH]

Jak mi to racjonalnie wyjaśnisz to grzecznie przeproszę i się nie odzywam.

 

Mniej więcej to samo, co Putin na tych:

obraz_2023-04-27_213955679.jpg

obraz_2023-04-27_222447366.jpg

Odkąd istnieje fotografia prasowa, politycy uwielbiają się fotografować z dziećmi, bo to ociepla ich wizerunek w oczach najgłupszej części wyborców. Niestety na tyle licznej, że to się opłaca.

 

Ale brednie :)

A w wikipedii napisali że słońce jest 150kk km od ziemi......

 

No i dobrze napisali. Trochę ponad 8 minut świetlnych, czyli 150 mln. km.

Edytowane przez Juan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych eko pierdoł nie rozumiem

Jaki jest sens w tej zero emisyjności. To jest wał znowu ktoś ma zarobić. Jak by miało by eko to:

-Narzucono by gwarancje na sprzęt 5 lat na samochody 10lat(lub limit)

-Szli byśmy w wodór anie w elektryki lub/i zmniejszenie mocy i spalania pojazdów spalinowych

 

A komin powinien być obowiązkiem z kozą/kominkiem bez płaszcza. Jakby komuś się chało ruski mir wprowadzać. Zaraz eko nawiedzeni wyjadą. Nawet mi nie chciałoby sie palić ciągle w kozie. Wtym roku spaliłem 1mp i to zadużo to juz nie rekracja a koszt robociny przewyższa oszczędności.

 

Te sieroty chyba z 5 lat próbowali ujednolicić wtyczki do spmartfonów a ty wymagasz chyba już za dużo , Chiński smartfon kupić i działa co najmniej 3 i powyżej lat a np moja ulubiona motorola 26 miesięcy i gaśnie a to trzecia z kolei , auto ma się psuć od 150 tys km i szybko rdzewieć a szczególnie opel wziął to do siebie i nawet dacię z czasów PRL prześciga jak ma być dobrze ? lifitng co 2 lata a model co 5 bez sensu auto to środek do poruszania nie lansowania i ma wytrzymać co najmniej 20 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech antyszczepionkowiec to powie rodzinom niezaszczepionych zmarłych na COVID

 

Wypraszam się nazywanie mnie antyszczepionkowcem bo ja wszystkie szczepionki przyjmowałem jak też moje dzieci ale my mówimy o szczepionkach a ty szczepiłeś się uj wie czym i na bank nie były to szczepionki bo nie mogą mieć tej nazywy i to każdy średnio rozgarnięty powinien wiedzieć , kiedy protoszczepionka staje się szczepionką to pytanie i czekam na odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ilu ich było a o to że rabowali i gwałcili.

 

 

 

Tak, jako oficerowie armii rosyjskiej, bo Polski wtedy nie było, więc nie reprezentowali naszego kraju. Ale nawet jeśli. Co to ma do rzeczy w rozmowie o amerykanach?

 

 

 

Przy takiej ilości zabitych niemożliwe jest konkretne podanie w liczbach ilu ich było niestety.

 

 

 

 

Zryty beret mówisz. To powiedz, co Biden robi na tych zdjęciach?

 

[ATTACH=CONFIG]464803[/ATTACH]

 

Jak mi to racjonalnie wyjaśnisz to grzecznie przeproszę i się nie odzywam.

 

1. Ilu było amerykanów i masz jakieś dowody że to właśnie amerykanie gwałcili, mordowali i grabili? Czy tylko pasuje do twoich poglądów?

 

2. Jakie ma znaczenie czy byli w niemieckiej czy rosyjskiej armii?

Polacy tam byli, i pewnie "działali" podobnie jak "amerykanie".

 

3. Nie potrafisz podać przybliżonej liczby zabitych ale jednak twierdzisz "miliony".

 

4. Biden pozuje do zdjęć.

Twierdzisz, że jest jawnym, publicznym i ostentacyjnym pedofilem.

Nie znałem Bidena z tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rosji po tych dwóch nie mógł trafić się nikt lepszy.

 

Ławrow jeden z lepszych MSZ. Chłopaki dbają o interesy kraju.

 

Hahaha...

Putin, nieudacznik, który rozpoczął wojnę której nie potrafi wygrać, który swój kraj będący już teraz w kiepskiej sytuacji demograficznej tylko pogrąża (blisko 200k zabitych i kalek, 500k tych mądrzejszych, którzy uciekli przed poborem), który "wprowadził" do NATO Finlandie (zaraz Szwecję) i który cofnął swój kraj w rozwoju o jakąś dekadę ? Poszukiwany listem gończym, wyrzucony poza nawias światowej polityki ?

Ławrow z wystąpień którego śmieją się międzynarodowe zgromadzenia, albo wręcz opuszczają salę, bo szkoda czasu wysłuchiwać trollingu ?

 

Ten kraj mógłby być kraina miodem i mlekiem płynącą, mając takie zasoby surowców i niegłupią kadrę inżynierską.

Ale wybrali Łady bez klimy i ABS, ruski bardak i wojnę.

 

Ciekawe, czy te 200k ludzi którzy wrócili do kraju w części, w worku, albo nie wrócą już wcale użyźniwszy ukraińskie pola, a także ich rodziny też są zdania, że

Chłopaki dbają o interesy kraju

?

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]464803[/ATTACH]

 

No to co my tutaj mamy:

 

tumblr_ms4jmtSa5a1sgbuqso1_1280.jpg

1-375x277.png

[ATTACH=CONFIG]464807[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]464806[/ATTACH]

 

Co mnie obchodzi Putin. Czy całuje dzieci czy nie, to jest zbrodniarz i powinien wisieć. Natomiast Biden to sojusznik i przykro patrzeć na pedofilskie zapędy przywódcy wolnego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ilu było amerykanów i masz jakieś dowody że to właśnie amerykanie gwałcili, mordowali i grabili? Czy tylko pasuje do twoich poglądów?

 

2. Jakie ma znaczenie czy byli w niemieckiej czy rosyjskiej armii?

Polacy tam byli, i pewnie "działali" podobnie jak "amerykanie".

 

3. Nie potrafisz podać przybliżonej liczby zabitych ale jednak twierdzisz "miliony".

 

4. Biden pozuje do zdjęć.

Twierdzisz, że jest jawnym, publicznym i ostentacyjnym pedofilem.

Nie znałem Bidena z tej strony.

 

1. Nie ma też dowodów, że Hitler wiedział o holokauście, nie?

 

2. Byli i co? To zmienia coś w naszej dyskusji o Amerykanach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma też dowodów, że Hitler wiedział o holokauście, nie?

 

2. Byli i co? To zmienia coś w naszej dyskusji o Amerykanach?

 

1. Są dowody. Korwinowiec. Pachnie JKM ... to taki głupek tylko bardziej znany rusofil, poseł, europoseł...

2. Zmienia.

3. Podaj te miliony zabitych przez Amerykanów.

Nie podasz to znaczy, ze zmyślasz lub nie wiesz co piszesz ale kłamiesz.

4. Masz dowody na to, że Biden jest pedofilem?

Masz to podaj a jak nie masz to znaczy, że zmyślasz i kłamiesz.

 

cytat: "Zryty czerep"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Są dowody. Korwinowiec. Pachnie JKM ... to taki głupek tylko bardziej znany rusofil, poseł, europoseł...

2. Zmienia.

3. Podaj te miliony zabitych przez Amerykanów.

Nie podasz to znaczy, ze zmyślasz lub nie wiesz co piszesz ale kłamiesz.

4. Masz dowody na to, że Biden jest pedofilem?

Masz to podaj a jak nie masz to znaczy, że zmyślasz i kłamiesz.

 

cytat: "Zryty czerep"

 

1. Przytoczenie cytatu z Korwina czyni mnie korwinowcem? Zryty beret.

 

2. Co zmienia?

 

3. Pff.

 

4.Nie zmyśliłem tych zdjęć. A to, podejrzewam, wierzchołek góry lodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...

Putin, nieudacznik, który rozpoczął wojnę której nie potrafi wygrać, który swój kraj będący już teraz w kiepskiej sytuacji demograficznej tylko pogrąża (blisko 200k zabitych i kalek, 500k tych mądrzejszych, którzy uciekli przed poborem), który "wprowadził" do NATO Finlandie (zaraz Szwecję) i który cofnął swój kraj w rozwoju o jakąś dekadę ? Poszukiwany listem gończym, wyrzucony poza nawias światowej polityki ?

Ławrow z wystąpień którego śmieją się międzynarodowe zgromadzenia, albo wręcz opuszczają salę, bo szkoda czasu wysłuchiwać trollingu ?

 

Ten kraj mógłby być kraina miodem i mlekiem płynącą, mając takie zasoby surowców i niegłupią kadrę inżynierską.

Ale wybrali Łady bez klimy i ABS, ruski bardak i wojnę.

 

Ciekawe, czy te 200k ludzi którzy wrócili do kraju w części, w worku, albo nie wrócą już wcale użyźniwszy ukraińskie pola, a także ich rodziny też są zdania, że

 

?

 

Dokładnie . Gdyby tym krajem rządzili mądrzy ludzie to byliby potęgą. A tak mają społeczeństwo które cały czas żyje tym co było wieki temu, mega korupcję , oligarchów a technologicznie są już "za murzynami". Prawda jest taka że jaki interes miałoby NATO żeby ich ruszać ? Oni by się otoczyli głowicami, handlowali surowcami i mogliby żyć jak pączki w maśle. Niestety wybrali inaczej . Kasa z surowców jest konsumowana przez siatkę oligarchów i ich rodziny a reszta żyje jak w trzecim świecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do głównego tematu, w wątku o buforze zagadnięto o tę stożkową wężownicę w buforze.

Jak ktoś ma taki bufor (a wielu ma) to da się siłami Natury i bez komina, paleniska, grzać dom i CWU od marca do października wspomagając się jakim monoblokiem w pozostałym czasie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika...

Gdzieś już było!

I tam szło tak:

- Jak nie masz akwarium to jesteś pedałem!

Ktoś pamięta?

 

Sam znalazłem...

 

"

Przychodzi policjant do...

 

Przychodzi policjant do księgarni i mówi:

- Chciałbym kupić jakąś dobra książkę.

Kasjerka:

- To może zaproponuję panu książkę o logicznym myśleniu.

- A jaka to książka???

- No to może ja panu podam przykład: Ma pan w domu akwarium???

- No mam!

- Czyli lubi pan zwierzątka???

- No lubię.

- Czyli jak zwierzątka to pewnie spacerki z pieskiem w parku???

- No tak!

- No a jak spacerki to najchętniej z kobietą??

- No tak jak najbardziej:).

- No widzi pan czyli nie jest pan pedałem!!! I to jest właśnie logiczne myślenie!!!

- Wyśmienicie kupuję tę książkę!!!

Wychodzi ze sklepu i spotyka kumpla.Ten go pyta:

- TY co masz??

- A nic książkę o logicznym myśleniu.

- A o co chodzi w niej???

- Zaraz ci wyjaśnię na przykładzie. Masz w domu akwarium???

- NIE

- No to jesteś pedałem!!!"

 

Tu było... https://dowcipy.jeja.pl/461,przychodzi-policjant-do.html

 

Było też coś o bezkrytycznej wierze we wszystko, co napisane.

Jednak trzeba uważać, bo komuś może drzazga wejść w łapę... albo gorzej!

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...