Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

XVIII AUKCJA PRAC Z OGNISKA MARYMONT - zobacz i weź udział


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry wszystkim dobrym duszom!:)

 

Znów, po raz nie wiadomo który, licytują tylko starzy, niezawodni forumowicze. Co to się dzieje?? Nikt inny nie jest zainteresowany tak fajną akcją????

Ludziska - do dzieła:stirthepot:

 

Proszę o poz. 1 - Baśnie Andersena -150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum moim zdaniem zabiły wyskakujące po każdym kliknięciu reklamy.. Sam z tego powodu odpuściłem ale jak tylko pamiętam to wracam na aukcje dzieciakom. Przez resztę roku praktycznie tu nie zaglądam. Może uda się nieco wspomóc licytację na mojej grupie na fb. Wystarczy kliknąć "Dołącz do grupy" i policytujemy również tam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wciąż cisza...

 

Droga Redakcjo, może trzeba lepiej poinformować o aukcji? Temat jest tylko przyklejony na stronie głównej, ale np. nie ukazuje się w nowych postach (przynajmniej u mnie tak jest), a niektórzy wchodzą tylko w nowe posty (znów ja :)).

Jakoś trzeba obudzić forumowiczów, bo nie wierzę, że są tak nieczuli:eek:.

Nie każdego stać na licytowanie dużych kwot, ale im nas więcej, tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, 30 zł brakuje do dwóch tysięcy. Czy nasza aukcja nabierze rozpędu?

 

Chyba na mnie te 3 uśmiechy czekają :):):):wiggle:

 

30 zł i przekręciłam licznik:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno zastanawiające jest to, że nikt, a nikt z nowych forumowiczów nie jest zainteresowany by uczestniczyć w aukcji. Już któryś rok z kolei tylko stali bywalcy, czyli tacy co tutaj bywali lata temu, a teraz powracają tylko dla tej aukcji (mocno zniechęceni przez te okropne reklamy, żeby nie dzieci, to mnie też by tu nie było), a przecież te pracy są prawdziwe dzieła sztuki, do ozdoby domu w sam raz takie coś unikatowego. Nie rozumiem tego, ale to nic, więcej tego nie rozumiem...

 

No to w takim razie za Paryż przelicytuję siebie smą, 200zl za Tango w Paryżu. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko aukcje rozpoczęły się w czasach kiedy FM było skarbnicą wiedzy budowlanej ale też i miejscem spotkań towarzyskich i wtedy w tych :"wątkach towarzyskich" łatwiej było dotrzeć do ludzi. Jak zaczęliśmy wklejać tematy o aukcji w technicznych wątkach ludzie mieli pretensje, że zaśmiecamy forum. Teraz niestety jak pisze Elfir aukcja nie wyświetla się w powiadomieniach "nowe posty a życie towarzyskie zamarło".To takie moje refleksje na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...