Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Naprawa spłuczki podtynkowej


ganil48808

Recommended Posts

Dobry wieczór, mam do Państwa hydrauliczne pytanie.

Wynajmuję mieszkanie i niestety ale naprawy ja mam pokrywać.

Jest przy kibelku spłuczka taka podtynkowa i dzieją sie takie objawy ,że raz na jakiś czas(co kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt spłukań - nie ma reguły ale jest to systematyczne) woda się spłucze ale późnień tak jakby nie odbijała do końca czyli lekko leci wody w muszli i słychać dźwięk napełniania spłuczki (ale taki powolny).

 

Wg. brata ,który to rozbierał do wymiany może być jakiś taki element o nazwie Roca AV0025800R.

Możliwe ,że ten element jest wadliwy i daje takie objawy?

 

Jeśli tak to czy da się go naprawić jakoś? przeczyścić?

albo kupić jakiś zamiennik ,żeby wyszło sensownie ale w miarę dobrze cenowo?

Gdyby to było moje własne mieszkanie zrobiłbym to nie oszczędzając ale z racji ,że je wynajmuję nie chcę wydawać za dużo pieniędzy na to - sami rozumiecie.

 

Co myślicie na ten temat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany element to mechanizm spustowy.Jeśli problem istnieje po napełniamiu to winowajcą może być dolna część tego mechanizmu wraz z uszczelkami. Proponuję zdemontować element przez otwór po zdemontowaniu przycisku i ramki a następnie wyczyścić lub odkamienić.

 

Winowajcą wszelkich zacięć i przecieków uszczelnień jest osadzający się kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...