Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Zielony Ład Zrujnuje Dochody Polaków? Ekspert Ostrzega!


Recommended Posts

Weź, bo zajadów dostanę. Magiczne proszki, suplementy, chujwico.

 

Ze strony firmy tego geniusza:

Prywatne opinie na temat własnych doświadczeń używających kosmetyki i suplementy diety: Najnowszym odkryciem Invex remedies jest preparat o nazwie Au-100. Jest to preparat zawierający cząstki złota. Najnowsze światowe patenty opisują złoto i inne metale szlachetne jako najskuteczniejsze preparaty w leczeniu całej gamy chorób, między innymi nowotworów wszelakiego pochodzenia oraz AIDS. W chorobach nowotworowych, złoto oraz inne platynowce występujące w formie przeróżnych kompleksów, podawane doustnie, dożylnie lub bezpośrednio do guza nowotworowego, bardzo szybko likwidują te schorzenia i to ze skutecznością ponad 80%.

To by było śmieszne, gdyby nie było straszne. Całe mnóstwo ludzi zawdzięcza przedwczesne zejście tego pokroju szarlatanom. Alchemik XXI wieku, taka jego mać. Może jeszcze Ziębą się pozachwycaj albo Piotrowiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co Ty dajesz ustawki z Bogiem ?

Ja nie czepiam się waszych bożków i tego sobie życzę vice versa.

Za nim może stać dowolne lobby które korzysta na jego teoriach.

On nie potrzebuje żadnego patałacha z zagranicy.

W czym jest zasłużony Stanisław Szczepaniak

Ciemnota z ciebie wychodzi - Twórca ponad 150 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych

Edytowane przez DUNIA.MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź, bo zajadów dostanę.

Ciemnota i wiedza z internetu z ciebie wychodzi.

Magiczne proszki, suplementy, chujwico.

Poczytaj, na pewno coś znajdziesz na swoje ch....:

Za prezentację swoich produktów i działalność naukowo-badawczą popularyzującą polską myśl techniczną na świecie S. Szczepaniak został uhonorowany na Międzynarodowych i Krajowych Wystawach Wynalazków i Innowacji 38. złotymi medalami w tym 14. z wyróżnieniem, 7. srebrnymi i 1. platynowym i brązowym. Otrzymał też Krzyż Kawalerski, Oficerski, Komandorski i Krzyż Grand Officer nadany przez Królewską Kapitułę Belgijską za Zasługi dla Wynalazczości, nagrodę WIPO od Międzynarodowej Organizacji Własności Intelektualnej oraz puchar i dyplom Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców (lFIA), a także Srebrny Krzyż Zasługi i Złoty Krzyż Zasługi RP i wiele innych nagród i wyróżnień.
Edytowane przez DUNIA.MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czepiam się waszych bożków i tego sobie życzę vice versa.

 

On nie potrzebuje żadnego patałacha z zagranicy.

 

Ciemnota z ciebie wychodzi - Twórca ponad 150 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych

Ciemnota z z ciebie wychodzi.

Zostaw swoje boga dla siebie i nie wypisuj na FM swoich wierzeń w boga.

Możesz sobie pisać, że ktoś potrzebuje lub nie potrzebuje jakiegoś patałacha z zagranicy.

To są jakieś wierzenia i mity ...

 

Pan Stanisław Szczepaniak to ciekawy człowiek tylko co On ma wspólnego z tematem

Czy Zielony Ład Zrujnuje Dochody Polaków? Ekspert Ostrzega! ??

 

Artykuły o zawodowej działalności S. Szczepaniaka lub jego autorstwa:

* Medyczna sensacja

* Polska firma rodzinna z Kielc

* Chorujemy na nowotwory, bo brakuje nam pierwiastków. Krzem może ratować życie

 

Medyczna sensacja? Kielecki wynalazca leczy srebrem i złotem najcięższe choroby

Kielecki wynalazca stworzył linię kosmetyków ze złotem, srebrem, z krzemem. Dowodzi, że wszystkie wspaniale leczą, być może także choroby nowotworowe.

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/medyczna-sensacja-kielecki-wynalazca-leczy-srebrem-i-zlotem-najciezsze-choroby/ar/8867253

https://dobrewiadomosci.net.pl/38449-chorujemy-na-nowotwory-bo-brakuje-nam-pierwiastkow-krzem-moze-ratowac-zycie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemnota z z ciebie wychodzi.

Zostaw swoje boga dla siebie i nie wypisuj na FM swoich wierzeń w boga.

Możesz sobie pisać, że ktoś potrzebuje lub nie potrzebuje jakiegoś patałacha z zagranicy.

To są jakieś wierzenia i mity ...

Popatrz w nieskończoność wszechświata i zadaj sobie pytanie: co jest naprawdę istotne w naszym krótkim życiu?

Pan Stanisław Szczepaniak to ciekawy człowiek tylko co On ma wspólnego z tematem

Czy Zielony Ład Zrujnuje Dochody Polaków? Ekspert Ostrzega! ??

Jego poglądy o atomie i wszystkich innych nowych religiach pokrywają się z ocenami innych wybitnych Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni mają swoje istotne sprawy a inny żyją z dnia na dzień.

 

Jego poglądy o atomie i wszystkich innych nowych religiach pokrywają się z ocenami innych wybitnych Polaków.

O co chodzi?

Nowe religie są złe czy dobre a stare religie jakie są względem tych nowych?

Określenie "wybitni Polacy" jest bardzo względne.

Nie będę przytaczał przykładów.

 

Wg mnie wszystkie religie są złe. I ten nowe i te stare.

Po co teraz w temacie Zielony Ład wtrącasz temat "religia" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co teraz w temacie Zielony Ład wtrącasz temat "religia" ?

No co ty - Europejski Zielony Ład stał się pewnego rodzaju religią

 

– Europejski Zielony Ład stał się pewnego rodzaju religią. Czymś co z założenia jest politycznie poprawne i czego nie można krytykować. Przeciwnicy byli automatycznie klasyfikowani jako ci, którzy nie chcą chronić klimatu. Jest to jednak nieprawda, rolnicy i przetwórcy są za rozwiązaniami pro środowiskowymi, bo to od kondycji środowiska naturalnego zależy ich przyszłość – powiedział doktor Andrzej Gantner wiceprezes Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, w rozmowie z BiznesAlert.pl

a inny żyją z dnia na dzień

Pamiętaj że natura nie znosi próżni… Oni o tym wiedzą i zajmą się twoim umysłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie ten Ordre du Merite de Innovation au Grand Officier, co to nim Szczepaniaka nagrodzili. I któż się zaraz pojawia jako kolejny kawaler owego orderu? Nie zgadniecie. Łągiewka! :lol2:

 

Poszedłem dalej tym śladem. Entuzjastyczne opisy z 2011 jak to EPAR Łągiewki seniora i juniora oraz Gumuły już, już ma gotowe do wdrożenia zderzaki, bariery drogowe, ochronniki nabrzeży w portach, że ESA chce zderzaki Łągiewki na statkach kosmicznych montować. Inwestorzy z całego świata ustawiają się do niego w kolejce, ale ten szlachetny tytan odmawia, bo chce żeby te cuda robiono w Polsce. Potem następny ślad to profil EPAR na fejsbuku, z wpisami przez kilka miesięcy 2012 roku żebrzącymi dejcie pieniądze i... cisza. Minęło 12 lat i zero wdrożeń. Chyba wynalazca zabrał swój patent do grobu. Ale co robi syn?

 

Takich orderów o dostojnie brzmiących nazwach to sobie można na całym świecie kupić setki za parę groszy. Podobnie jak doktoratów honoris causa ostatniorzędnych uczelni w różnych rosjach i innych krajach trzeciego świata.

 

Wracając do Łągiewki. Pamiętacie jego wiekopomne dzieło "Energetyczna natura mechaniki", w której ściera w proch prawa Newtona? Polecam, pdf można ściągnąć z sieci. Świetna lektura na masaż przepony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty -

...

Pamiętaj że natura nie znosi próżni… Oni o tym wiedzą i zajmą się twoim umysłem!

Jacy "oni" ?? Kolejny spisek "onych".

Pisałem, że wszystkie religie są złe.

Zajęły się także twoim umysłem.

Religie zawsze trują umysły swoich wyznawców i sieję nienawiść do wyznawców innych religii.

A liczy się tylko kasa i władza nad światem i nad maluczkimi.

 

Pan Andrzej Gantner reprezentuje interesy swojej branży czyli swojej kasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni mają swoje istotne sprawy a inny żyją z dnia na dzień.

 

Jego poglądy o atomie i wszystkich innych nowych religiach pokrywają się z ocenami innych wybitnych Polaków.

O co chodzi?

Nowe religie są złe czy dobre a stare religie jakie są względem tych nowych?

Określenie "wybitni Polacy" jest bardzo względne.

Nie będę przytaczał przykładów.

 

Wg mnie wszystkie religie są złe. I ten nowe i te stare.

Po co teraz w temacie Zielony Ład wtrącasz temat "religia" ?

 

Może inaczej?

 

Religie nie są złe... wręcz są dobre. Z małym, drobnym zaznaczeniem.

Kiedy dopuszczają istnienie innych religii.

 

Czy jest taka?

 

A dla sprecyzowania. Każdy w coś wierzy. Nawet we własne siły. To też jakaś forma religii. Tyle, że nie wymaga osób 3cich.

To czy ktoś się modli, czy nie. Wierzy w coś czy nie. To nie jest złe jeśli poprawia tym samopoczucie. Tylko i wyłącznie to musi się liczyć.

 

Zielony ład też opiera się na czyiś wierzeniach.

Edytowane przez Gik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz jak wygląda twoja "z dnia na dzień".

Jaka moja "z dnia na dzień" ?

O czym ty piszesz?

Poczytaj sobie ile ludzi wymordowano w imię jakiś religii !!

Generalnie religie nie tolerują ludzi innych wyznań.

Zawsze coś do nich mają.

 

Temat jest o Zielonym Ładzie a nie religiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej?

 

Religie nie są złe... wręcz są dobre. Z małym, drobnym zaznaczeniem.

Kiedy dopuszczają istnienie innych religii.

 

Czy jest taka?

Jest taka teraz i wcześniej były takie?

 

Wiara we własne siły to nie jest religia.

Pojęcie "religia" jest bardzo rozciągliwe.

Niektórzy na współczesnych wierzeniach i na religii otumanili ludzi i zbudowali swoją władzę nad narodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Twoje komentarze w stosunku do Pana Stanisława Szczepaniaka są bardzo destruktywnie krytyczne, co utrudnia sensowną rozmowę. Proponuję przyjrzeć się jego pozostałym patentom; może kiedyś zmienisz o nim zdanie.

 

Są różne poziomy szarlatanerii. Jak chce zarabiać na durniach to niech robi kremy odmładzające, pastylki z cukru na przedłużanie penisa, albo podstawki pod kable głośnikowe poprawiające dźwięk. Ale sprzedawanie cudownych środków ludziom chorym na raka, przez co niektórzy opóźnią albo przerwą realną terapię, to jest najwyższy poziom skurwysyństwa. Nie przekonasz mnie do jakiegokolwiek śladu szacunku dla tego buca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź, bo zajadów dostanę. Magiczne proszki, suplementy, chujwico.

 

Ze strony firmy tego geniusza:

 

To by było śmieszne, gdyby nie było straszne. Całe mnóstwo ludzi zawdzięcza przedwczesne zejście tego pokroju szarlatanom. Alchemik XXI wieku, taka jego mać. Może jeszcze Ziębą się pozachwycaj albo Piotrowiczem.

 

Konkurencja dla Jerzego Zięby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka teraz i wcześniej były takie?

 

Wiara we własne siły to nie jest religia.

Pojęcie "religia" jest bardzo rozciągliwe.

Niektórzy na współczesnych wierzeniach i na religii otumanili ludzi i zbudowali swoją władzę nad narodem.

 

Ale mylisz pojęcie. To co budują ludzie to kościoły.

Wiara jest dobra. Daje nadzieje, siłę.

We własne siły też to daje. Czyli też może być jakąś formą wiary. Tylko łatwiej nią zachwiać -będąc samemu.

 

Kościoły są złe. Tylko one są różnie nazywane, chodzi o wspólnotę, hierarchię... to jest złe. Bo jest wykorzystywane do kontroli - ta hierarchia.

 

Ja też nie znam teraz ani wcześniej jakiś wiar.

Hmm.. nie jestem ekspertem ani nigdy nie czytałem może stary testament jest jakaś namiastką? Tam nie było hierarchii.

Na podobnych założeniach pewnie opierają się inne wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mylisz pojęcie. To co budują ludzie to kościoły.

Wiara jest dobra. Daje nadzieje, siłę.

We własne siły też to daje. Czyli też może być jakąś formą wiary. Tylko łatwiej nią zachwiać -będąc samemu.

 

.

:DTo już wiem, czemu do drzewa w Parczewie wciąż wierni walą grupowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Generalnie religie nie tolerują ludzi innych wyznań.

Zawsze coś do nich mają.

...

 

Jest jeden wyjątek.

Kościół Latającego Potwora Spaghetti.

 

:DTo już wiem, czemu do drzewa w Parczewie wciąż wierni walą grupowo.

Tym ludziom trzeba współczuć a nie się z nich naśmiewać.

Edytowane przez mistalova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...