Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Więcha superowa :D

 

Powiedzcie mi, to jakaś tradycja że się budowlańcom stawia flaeszeczkę po skończonej robocie? A jeśli ja wyślę męża a sama nie chcę pić to mogą sie obrazić?

 

A czemu mieli by się obrazić ???

 

http://images20.fotosik.pl/394/4fc376b1d982bb9d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec i ja sie melduje.U mnie dalej nic..cisza.

Mielismy w tym tygodniu ruszac z dachem, ale drzew przywiozą dopiero we czwartek.na ten dzien jestesmy tez umowieni z kierowca, ktory przwiezie nam dachowke, rynny, folie na dach i okna dachowe.

Znalezlismy tez ekipe do tynku mechanicznego, takiego od razu pod malowie. Koszty to 25 zl, a my mamy za 18 zl.Polecił znajomy, ktoremu własnie skonczyli. :D termin na lipiec zamowiony, potem woda, ogrzewanie.Ale dziwna rzecz- ci od tynkow chca miec juz okna zanim zaczna swoja robote.Aha no i wczesniej elektryna. To chyba najpierw

 

najwiekszy problem mamy z cegłą na sciankio działowe. Architek zle nam wyliczyl..i nie zostało nam nic a cała gora jest do zrobienia.jak mozna to tanszym kosztem zrobic???

 

I modle sie o deszcz.....bo jak bedzie padac, to nas sciagną stemple. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie jestem zła....już mam zwyczajnie dość...a u mnie to gorsze niz nerwy...zostaliśmy sami z budową....w miejsce paproków pojawiły się nowe schizy typu : niedokończony komin schiedla, niedokończone ścianki szczytowe...brak wsparcia i pomysłu jak to zrobić i z kim....murarzy brak...czy te ścianki mam sama murować? czy ten komin mam sama wyprowadzić ponad więźbę? czy mam sama otynkować? dziś wyczytałam że powinien być oddylatowany od stropu...czy jest?napewno kur...nie jest...bo to paproki były...nie chce mi się juz budować....mężu jeśli to czytasz to przepraszam, ale nie mam juz siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...