Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Sebo na szczescie nie korzystam z pompy ale samo to ze widze ją na zasilaniu ... denerwuje mnie niezmiernie ...:evil:

 

a pogoda przyda sie ładna

pieknie praezentują sie niezerwane jeszcze jabłka na drzewach ... z tym ze (juz) kupiłem sprytny przyrząd ... stoi sie na ziemi podstawia przyrząd i woreczek na kiju a jabłuszko samo wpada do woreczka ...

 

:)

 

Te gdziesik to kupiłś to sprytne urządzenie i skolo ono stoi ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam i niekoniecznie o budowaniu ;)

 

Kilka postów wczesniej Brzoza, DaKar i Sebo8877 pisali o jesieni. Ja zamiast pisać załączam kilka zdjęć. (Kliknięcie na miniaturze otwiera okno - zdjęcia są dość duże, ponad 200kB każde).

 

 

http://www.maciejon.republika.pl/images/PICT19.JPG http://www.maciejon.republika.pl/images/PICT27.JPG http://www.maciejon.republika.pl/images/PICT38.JPG

 

Więcej na mojej stronie w dziale Okolica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza u mnie też wszystko zasuwa na grawitacji -miałes mi napisąc gdzies kupił to urządzenie do obierania jabłek.

 

Maciek - rewelacyjna gra barw - choć muszę troszę skrytykować (możesz mnie nie lubić :wink: ) troszke wiekszą przesłoną przywal - dostaniesz wyrazistszą głebię :wink:

 

Brzoza czy nie sadzisz że to forum jakoś takim dziwnym trafem powoli zamienia się w dyskusje 2-óch ludziów :) :wink:

 

Te reszta tam za tymi parawanami -odezwijcie się a nie tylko czytacie :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich śledzę to forum od dłuższego czasu i wstyd mi za budowniczych z podkarpacia.

Forum muratora .... a tematy jakby nie o budowaniu, wywody jedynego eksperta, wzystkowiedzącego ??

Ludzie trochę samokrytyki i skromności.

 

 

Brzoza czy nie sadzisz że to forum jakoś takim dziwnym trafem powoli zamienia się w dyskusje 2-óch ludziów :) :wink:

 

Te reszta tam za tymi parawanami -odezwijcie się a nie tylko czytacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skosy, ścianki kolankowe ? co to w ogóle jest ?

U mnie dzisiaj zaczęli kopanie pod fundamenty.

Chyba zaczęli, bo nie byłem to nie widziałem...

Pozdrawiam wszystkich

 

Witam

Ja też jeszcze nie wiem co to jest...

dopiero planujemy budowe, jesteśmy na etapie pierwszych wizyt u architekta, mamy projekt Domu w truskawkach 2, i załatwiamy mapki i inne....

pozdrawiam wszystkich zaawansowanych i liczę na porady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich śledzę to forum od dłuższego czasu i wstyd mi za budowniczych z podkarpacia.

Forum muratora .... a tematy jakby nie o budowaniu, wywody jedynego eksperta, wzystkowiedzącego ??

Ludzie trochę samokrytyki i skromności.

 

 

Brzoza czy nie sadzisz że to forum jakoś takim dziwnym trafem powoli zamienia się w dyskusje 2-óch ludziów :) :wink:

 

Te reszta tam za tymi parawanami -odezwijcie się a nie tylko czytacie :wink:

 

stefan - mam pytanie czy ty czytasz ze zrozumieniem???

Widzisz te winki na końcu zdania ??

Twierdzisz że jestem jedynym ekspertem wszechwiedzącym trochę to oskarżające - uważam że staram sie pomagać jak tylko umiem - swoją wiedzę sprzedaję tu za free - jeżlei Ci to nie pasuje - Twoja wola.

Denerwują mnie bezpodstawne oskarżenia..

Jesteś jednak forumowiczem i widze że zdanie masz wyrobione o osobach tylko li wyłacznei po rzeczytaniu paru postów.

Niestety na tym forum w tej grupie są osoby z którymi znamy sie osobiście - i jeżeli to z ich ust padłaby taka ocena wziołbym to pod rozwagę w innym wypadku nie zamierzam.

 

Pozdrawaim serdecznie z całym szacunkiem dla Twojej wiedzy i doświadczenia w budownictwie.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skosy, ścianki kolankowe ? co to w ogóle jest ?

U mnie dzisiaj zaczęli kopanie pod fundamenty.

Chyba zaczęli, bo nie byłem to nie widziałem...

Pozdrawiam wszystkich

 

Witam

Ja też jeszcze nie wiem co to jest...

dopiero planujemy budowe, jesteśmy na etapie pierwszych wizyt u architekta, mamy projekt Domu w truskawkach 2, i załatwiamy mapki i inne....

pozdrawiam wszystkich zaawansowanych i liczę na porady...

 

Wiola namiary na studniarza poszły na PW

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich śledzę to forum od dłuższego czasu i wstyd mi za budowniczych z podkarpacia.

Forum muratora .... a tematy jakby nie o budowaniu, wywody jedynego eksperta, wzystkowiedzącego ??

Ludzie trochę samokrytyki i skromności.

 

 

Brzoza czy nie sadzisz że to forum jakoś takim dziwnym trafem powoli zamienia się w dyskusje 2-óch ludziów :) :wink:

 

Te reszta tam za tymi parawanami -odezwijcie się a nie tylko czytacie :wink:

 

 

Się odzywam :evil:

 

Wiesz, jakby tak było cały czas o budowaniu - to nuda by zawiało.

Fajnie tak pogadać o

- jesieni (Maciejon zdjęcia boskie!!! Mam tak pięknie obok domu :D),

-o pogodzie - jak na Polaków przystało :wink: ,

- o żużlu niektórzy lubią ew o piłce nożnej

- ja zaraz o dzieciach zacznę bo mam w domu bunt dwulatka :D :D

 

Chłopie, a na innych forach bywasz?? Na forum dzieciowym - gadki o ubraniach i chłopach bo ilez można o pieluchach :D ?

Przecież to normalne.

Chyba miałes zły dzień. Pierwszy post i taki nie fajny :-?

 

A tych dwóch gadających to fajnie poczytać, chociaz pojecia czasami nie mam o czym pisza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się Cieszę że Cię widzę niezmiernie :wink: :p :D

Sebo8877

 

Ja też sie ciszę, ze Ty sie cieszysz :D

Taaa u mnie słoneczko piękne, śliczne, kochane :D dziś rano było -1 i padły mi pelargonie na tarasie ale i tak jest cudnie.

Mąż mi wrócił z wyjazdu :D

Syn się buntuje jak na dwulatka przystało :D

Byliśmy we wtorek w rzeszowie podpisać umowe z energetyką, ale w tym roku raczej nie zdążą nam podłaczyć prądu.

 

A to mój mały budowniczy

 

 

http://foto.m.onet.pl/_m/f378291c173268401522047ca3127d0b,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian: Masz rację z tą głębią ostrości. Robiąc zdjęcia chciałem by była jak największa. Niestey miałem założony nienajjaśniejszy obiektyw, nie zabrałem statywu a pod drzewami było dosc ciemnawo. I tak dzieki funkcji niwelującej drgania udało sie ustawiać przysłonę rzędu 8-11 dla czasów 1/20 sec.

Poza tym był wiatr więc i to miejscami sprawia wrażenie nieostrości.

Tyle "fotograficznego tłumaczenia się" ;)

 

 

A teraz kilka zdań do stefan z us:

Po przeczytaniu Twego postu zatkało mnie. Człowiek piszacy pierwszy post pod tym nickiem i od razu tak z "grubej rury" :-?

 

Ja zanim pojawiłem się na grupie długo nie mogłem chwycić jej klimatu. Napisałem nawet kiedyś, że jest to "koło wzajemnej adoracji" co zauwazył i słusznie wytknął mi Brzoza. Dotarło do mnie, że grupa to formacja pisząca nie tylko o budowaniu. Takie pogaduchy na różne tematy w bardzo serdecznym i życzliwym tonie.

Przecież wiele osób z grupy pisze na innych forach, choćby w Wymiane doświadczeń. Więc chcąc stricte trzymać sie budowania, można to robic w wielu innych miejscach.

 

 

Co Cię upoważniło do tak ostrej krytyki?

Dlaczego uważasz, że grupa na Forum "Grupy BUDUJĄCE" na pisać tylko o budowaniu? (Zerknij, a moze to wiesz i nie musisz, na inne grupy. Wcale tutaj nie jest inaczej :) ))

 

A może jesteś wyjadaczem forumowym (w dobrym tego słowa znaczeniu), który przybrał ten nick by incognito wyrazić troskę o poziom grupy? Jeżeli tak, to co lezy u podstaw Twojej troski?

 

A moze chiałeś sprowokowac "ruch"?

Jeżeli tak, to udało Ci się, chociaz niesmak pozostaje.

 

A sformułowanie: "wywody jedynego eksperta, wzystkowiedzącego" jest po prostu niegrzeczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No DaKar - jak maz wrócił to ja się nie dziwie że promeniejesz :p

 

Mały budowniczy - jest rewelacyjny !!!!!

 

O facetach to z Wami nie pogadam, ani o dzieciach - bo sie dopiero za to zabieram :oops: :)

ale o kobietach moge jak najbardziej tak, no i o budowaniu, i o pogodzie i o pierdołach też :)

 

Lubię ajk dajecie znac ze żyjecie :)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Od dzis do niedzieli u siebie odpoczywam - robię sobie wycieczke w rodzinne strony :) Trzeba dychnąc :)

Od przyszłego tygodnia mam tydzień wolnego - zaczynam płytkować :wink: . Może dziś zdecyduje się jaka będziemy mieli kuchnię:)

Acha nie pochwaliłem sie jeszcze będę miał takie

http://www.dre.pl/drzwi/images/d_standard_40s.jpg

takie

http://www.dre.pl/drzwi/images/d_standard_50s.jpg

i takie

http://www.centurion.com.pl/image/Z2Z4L2NlbnR1cmlvbi9wbC9jZW50dXJpb25fb2ZlcnRhX3Byb2R1a3Rvd2EudjAvOTEvMQ/s2132772577.jpg

Wszystkie pokojowe i łazienkowe w mahoniu - wejściowe z ganku do korytarza w wiśni japońskiej :)

Mowa oczywiście o drzwiach wewnętrznych :) :wink:

 

Mówie Wam powoli zaczyna u nas robić sie domowo :) :D

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo8877 świetne te drzwi...te ostatnie szczególnie :D

ja jeszcze nie myślałam o takich rzeczach bo martwie się czym innym: przejrzałam kilka dzienników tu na forum i znalazłam np ze jeszcze jest ktoś na etapie załatwiania papierków, na wiosne chce zacząć a już ma kierownika budowy :o to jeśli ja później zacznę szukać i sie umawiać to co? nie zdążę?

 

 

sebo8877 kobiety to temat rzeka.....nigdy ich nie zrozumiesz..ja zresztą też chyba nie zawsze wiem, o co nawet koleżankom chodzi :o :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...