Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja buduję z komórkowego i ocieplam styropianem bo nie mam kasy na EATONGa

 

Pozdrowionka, kuba

 

Kuba, a zewnętrzne ściany jakie robisz, 30 czy 24 ?

Ile w tej chwili płacisz za bloczki ?

Ja mam ofertę na 30 po 7,75 z dowozem i rozładunkiem.

 

Ja kupiłem wczoraj po 6,29 . Ściany to 24cm+12st, w końcu gazownia musi też coś zarobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam sie pożegnać aż do Nowego Roku. Wyjeżdżamy dziś na święta do rodzinki i to spory kawałek bo 300 km.

Do "zobaczyska" za rok!!!!

Buziaki :D

 

http://www.gifownik.pl/gify_12/swieta/b-narodzenie/50.gif

 

Dzieki za buziaki :wink: - mnie tez w wigilię czeka 300 km podóz do rodzinki - spokojnej i ciepłej no i bezpiecznej podóży Ci życze.

Do zobaczenia w Nowm Roku :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE :D

Chyba wezme przykład z innych i też się tu wpiszę .

Jeżeli chodzi o pomoc w szukaniu ekipy do budowy to chyba lepiej się tu popytac.

No zobaczymy seba jaki bedzie odzew. Widze że ty tak jak i ja zostawiłeś slask na zecz podkarpacia.

Jestem jedna z tych ktora myśli zacząć budowę na wiosnę 2007 działka jest, plany się wyrabiają ,pustaki już kupione tydzień temu (i co się okazało za dużo ,poprostu zapomnialam że musze domek uszczuplić )więc jakby komuś zabrakło w trakcie budowy bardzo chetnie odstąpie z dostawą do domu w okolicach rzeszowa.Buduje z gazobetonow Cis 24X24x59 i 10x24x59.

Jedynie pozotało mi poszukanie ekipy do budowy "gniazdka"

Może da mi ktos namiary na budowlańców? raczej tych pracujących na czarno 8)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bernadetta- na jakims serwerze bądź stronie www masz jakies zdjęcia i tak na ten przykład na mojej www http://bastki.atspace.com w zakldce widoczki sa 4-ry zdjęcia.

Podoba Ci się fotka 2goa od lewej

Naciskasz na nią prawym przyciskiem myszki i Własciwości

Następnie ma sz w wierszach

Nazwę

Protokół

Typ

Adres

i własnie o ten adres nam chodzi :)

zaznaczasz go myszka na niebiesko i kopiujesz (ctr +c lub prawy i kopiuj)

Nastepnie ten adres wklejasz (ctr+v lub wklej) w tekst wiadomości

 

http://bastki.atspace.com/widoki/thumbs/2.JPG

 

Masz takie coś:) jak widac nie wkleił się obrazek tylko jego ścieżka

żeby widalc bylo obrazek

na jego początku trzeba wpisać %5B/b%5D

 

http://bastki.atspace.com/widoki/thumbs/2.JPG [/img]

 

Wtedy tak zapisaną ścieżke forum zamieni na obrazek :)

 

http://bastki.atspace.com/widoki/thumbs/2.JPG

 

Pozdrawiam

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE :D

Chyba wezme przykład z innych i też się tu wpiszę .

Jeżeli chodzi o pomoc w szukaniu ekipy do budowy to chyba lepiej się tu popytac.

No zobaczymy seba jaki bedzie odzew. Widze że ty tak jak i ja zostawiłeś slask na zecz podkarpacia.

Jestem jedna z tych ktora myśli zacząć budowę na wiosnę 2007 działka jest, plany się wyrabiają ,pustaki już kupione tydzień temu (i co się okazało za dużo ,poprostu zapomnialam że musze domek uszczuplić )więc jakby komuś zabrakło w trakcie budowy bardzo chetnie odstąpie z dostawą do domu w okolicach rzeszowa.Buduje z gazobetonow Cis 24X24x59 i 10x24x59.

Jedynie pozotało mi poszukanie ekipy do budowy "gniazdka"

Może da mi ktos namiary na budowlańców? raczej tych pracujących na czarno 8)[/b]

 

No to witom Cie dziołcha tym bardzij serdecznie boś nie dość że naszo to jeszcze teraz nasza :) Wierzę ze ktos zapoda CI namry na takowych ludzikow- ja kupiłem chałupke do remontu i zasuwam z wszystkim sam - tak węc wspomagam wiedza jak tylko mogę a i uda misię zapodac od czasu do czasu jakiś kontakt na znajome firmy.

 

Pozdrawiam i Witam serdecznie

 

Ciesza sie żeś jes z nami :) Z kierego miejsca na śląsku eś jes ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to strasznie skomplikowane (nie mam zdjęć na stronce) więc racvzej nie pooglądacie mojego domku, wkleję najwyżej zdjęcie projektu

 

Może to zbyt rozwlekle napisałem ale przećwicz na czymkolwiek a zobaczysz że to proste jak drut :) A na zdjęcia też jest prosta rada - można np założyć album z fotkami np na onecie :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba -ja juz 14 lat temu opuscilam katowice

milo było przeczytać slaską gwarę ,uwielbiam ją ,ale ze mnie to byl krojcok.

jeszcze cos mi pozostało bynajmniej tak stwierdził geodeta u ktorego zamowilam mapy coś mu nie pasowało 8)

ale coby sie nie osmieszyc nie uzywam jej

OJ BEDZIE CI JEJ BRAKOWAŁO, BEDZIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...