Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Maćku - Anetka i Mac Iek - udzielili odpowiedzi perfekcyjnie na pyt.2

na 1 - obawiam sie ze wyszukiwarka nie jest zaprogramowana - próbowałem róznych opcji dojścia do celu i kicha ... :(

Sebo - ten tytuł jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem

(tu brawa dla WAS jako GRUPY która staneła solidarnie, jasno wyrażając swoja wole - tak, ze niemożliwe stało sie mozliwym ...:wink:) poza tym nie myslałem o rankingu w tych kategoriach

kto jest lepszy - a kto gorszy

wiadomo - na forum wygłaszane sa rózne opinie - a ja czesto staje po tej drugiej - mniej popularnej - stronie, która (czesto tak jak Ty) stawia na proste nieprzekombinowane, tanie rozwiązania

dlatego to moje zdziwienie ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo lub inni znawcy tematu:

 

Czy ogrzewanie podlogowe np. w kuchni można łączyć z tradycyjnym, gazowym+kaloryfery w sensie ?

 

Kuba można łączyć (ale trochę domyślam się o co Ci chodzi)

 

Jezlei chcesz zrobic podlogówke w kuchi z powrotu kaloryfera - odpuść sobie :)

 

Podejrzewam ze jest ot malutka podłogówka pod płytakiam w kuchni - jeżlei ma do 15 m2 to możesz zrobic ją na zworze RTD lub RTL - jeden ogranicza zasilanie drugi powrót i zrób to na osobnej gałązce ciągniętej z pionu.

 

Taką podłogówkę z porotu kaloryfera odradzam - bo zwsze jest tak ze albo niegrzeja kaloryfer - albo podłoga parzy w stopy.

 

sebo8877

 

Ps. Czy o to Ci chodziło ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

pisaliście kilka razy o mapie - gdzie ją można znaleźć?

bernadetta

mape i zdjęcia miał filips... http://forum.muratordom.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=7675

filips przebywał we Włoszech - miał wrócić i budowac dom ... tu na Podkarpaciu ...

Ciao 8)

 

Teraz jestesmy w trojke ale Gio' na pewno bedzie chciala powiekszyc rodzinke a ja jestem "stary czlowiek i mo®ze"

 

Poza tym po dlogim wloczeniy sie po swiecie mamy zamiar miec psy, koty, i wiele innych :) :D :lol: :p

http://forum.muratordom.pl/posting.php?mode=quote&p=324643

ostatni post na forum napisał w grupie podkarpackiej w czerwcu 2004 ...

Ciao belli 8)

 

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj nareszcie mam chwilke czasu wiec poczytalem i melduje sie w "grupie".

 

Widze ze pracujecie dzielnie a niektorzy juz nawet skonczyli - gratulacje

 

Mamy w domu wielkie zamieszanie i dlatego ostatnio nic nie pisalem wiecej informacji napisze na stronce bo nie bede zanudzal wszystkich :wink: kto chce to poczyta :) :D :lol:

 

Buziaki i do zobaczenia :o :o :o

później zamilkł ... :-?

nie wiadomo co sie stało ...

 

Ciao filips - odezwij sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo lub inni znawcy tematu:

 

Czy ogrzewanie podlogowe np. w kuchni można łączyć z tradycyjnym, gazowym+kaloryfery w sensie ?

 

Kuba można łączyć (ale trochę domyślam się o co Ci chodzi)

 

Jezlei chcesz zrobic podlogówke w kuchi z powrotu kaloryfera - odpuść sobie :)

 

Podejrzewam ze jest ot malutka podłogówka pod płytakiam w kuchni - jeżlei ma do 15 m2 to możesz zrobic ją na zworze RTD lub RTL - jeden ogranicza zasilanie drugi powrót i zrób to na osobnej gałązce ciągniętej z pionu.

 

Taką podłogówkę z porotu kaloryfera odradzam - bo zwsze jest tak ze albo niegrzeja kaloryfer - albo podłoga parzy w stopy.

 

sebo8877

 

Ps. Czy o to Ci chodziło ???

 

Nie wiem jak rozwiązać sprawę kaloryfera w kuchni, bo strasznie mi on nie pasuje ?

Może masz pomysł jak inaczej rozwiązać tą sprawę ?

Będę naprawdę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...