Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

właśnie sebo podziwiaj piękną zimę, dotleniaj organizm i nie narzekaj - to dopiero ! dzień ze śniegiem :lol:

 

Zapraszam do siebie - poznacie co to jest kochany śnieg :)

Ja broń boże nie narzekam - tylko czekam aż się uspokoi ztym śniegiem. niech napada, zmrozi i dziekuje niech trzyma do lata - tylko niech nie sypie :evil: :evil: iech se naszpie ile potrzebuje i dość :)

 

RS Baru a jak u Was - zawiało i zamiotło ???? :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też rano deszcz padał. :evil:

Śniegu przez noc nawet dosyć napadało, ale ten deszcz to przegięcie. Nadiuch szczęśliwy, Szczyluch i Dreszczu jakby mniej - zrobili rundkę koło domu i zaraz zgodnie pojawili się przy drzwiach kuchennych. Teraz śpią w swoich pudełkach na ganku.

Sebastian!

Jeszcze z domu nie wyszłam, ale muszę jechać do Rz-wa, i czeka mnie machanie "opatkom" - mam nadzieję, że tylko kostki koło garażu, a przez drogę jakoś przebrnę. Trzymajcie kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też rano deszcz padał. :evil:

Śniegu przez noc nawet dosyć napadało, ale ten deszcz to przegięcie. Nadiuch szczęśliwy, Szczyluch i Dreszczu jakby mniej - zrobili rundkę koło domu i zaraz zgodnie pojawili się przy drzwiach kuchennych. Teraz śpią w swoich pudełkach na ganku.

Sebastian!

Jeszcze z domu nie wyszłam, ale muszę jechać do Rz-wa, i czeka mnie machanie "opatkom" - mam nadzieję, że tylko kostki koło garażu, a przez drogę jakoś przebrnę. Trzymajcie kciuki!!

 

Jo juz 3-mia kciuki - wiym co to znaczy jak się wóz wpier..oli w zaspę :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, naszemu sołtysowi trzeba flaszkę postawić, bo pług latał po naszych bezdrożach już o 5 rano :o i moje wszystkie bezpiecznie pojechały do pracy, choć mamy pod górkę ;)

 

A o pogodzie i długoterminowych prognozach (aż do września) można się dowiedzieć tutaj:

 

http://www.twojapogoda.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac Iek

- prędzej sami sobie jakies kolory zafundujemy :)

kolory ... to jak przestawienie forumowego zegara /przy zmianie czasu/ co poł roku

było by duzym udogodnieniem, ale ... sa trudnosci obiektywne :-?

 

Anetko Lonka to Lonka !

gdzie mojemu kotku do Twojej Lonki :lol:

 

Baru - trzymam kciuki

... A o pogodzie i długoterminowych prognozach (aż do września) można się dowiedzieć tutaj:

 

http://www.twojapogoda.pl/

 

Słoneczko ja mam swój ulubiony film z Billem Murray'em i Andie MaCDowell - Grunhog Day /Dzień świstaka/

w tym filmie ... swistak przepowiada pogode !:D

wyciagaja biednego zaspanego gryzonia z norki 2 lutego i w zalezności jak sie zachowa wróża czy zima potrwa jeszcze długo ...

nie wiesz o jakim swistaku ?:)

tak nawiasem mówiac - fantastyczny film - polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odśnieżyłam... a może raczej powinnam powiedzieć - oddeszczyłam?? Sama nie wiem... Bo na samymy wierzchu warstwa lodu, potem troszkę śniegu, a od spodu śnieżna woda. Ciężkie to cholerstwo strasznie, nie dość, że się upociłam to jeszcze deszcze znowu leje i na zewnątrz też cała mokra jestem.

A ja do MIASTA jeszcze muszę jechać!!! :lol: :p Wciąż mam nadzieję, że jakoś wyjadę, bo droga nie skażona śladem opon.

Chyba se łyknę profilaktycznie jaieś witaminki, bo ja nie mam chorobowego przecież!!

MacIek!

Próbowałam się znaleźć, ale nie chce mi się otworzyć Łańcut. Może ja coś nie-tego robię? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko ja mam swój ulubiony film z Billem Murray'em i Andie MaCDowell - Grunhog Day /Dzień świstaka/

w tym filmie ... swistak przepowiada pogode !:D

wyciagaja biednego zaspanego gryzonia z norki 2 lutego i w zalezności jak sie zachowa wróża czy zima potrwa jeszcze długo ...

nie wiesz o jakim swistaku ?:)

tak nawiasem mówiac - fantastyczny film - polecam :wink: [/color]

 

Marzę o nim, ilekroć posyłam Lotto :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...