Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Drogie Panie Baru i bernadetta :wink:

Na pewno można znajdziecie swoje "włości". Trzeba najpierw klikać na małą mapkę na dole ekranu => województwo/powiat/gmina. Następnie przycisnąć powyżej Zobacz wybraną mapę i powinna się pojawić. A potem to już tylko z menu z lewej strony wybrać + (powiększenie) i obrysować teren w którym znajduje się Wasza działeczka...........a potem to już tylko szukać...

Pozdrawiam i życzę powodzenia.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Tak sobie mili Panstwo o pogodzie rozmawiacie,ze az mi smialosci brak,co by sie wtracic :oops: .Mozna??Bo ja sie o budowanie chcialam popytac :oops:

:wink:

Bo ja tez z Podkarpacia jestem...

 

witaj wśród swoich - Farida

 

o pogodzie to my mozemy godzinami :lol:

 

my tu oprócz pogody rozprawiamy namiętnie o psach, kotkach, świstakach, rybkach ...

podobno hodujesz konie ?

a tak wógóle to poznaliśmy sie juz kiedys w tym watku

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1444868&highlight=#1444868

 

budowaniu troszeczke tez mozemy porozmawiac ... jak masz łatwe pytania ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No witam jeszcze raz.

Brzoza,rzeczywiscie,juz tu bylam,zapomnialam.zwykle czytam wszystko zanim "zagadam" i taki mialam zamiar ,ale trudno mi przeczytac szybko 116 stron!Fajnie ,ze gadacie o psach,i takich tam,bo ja stwory lubie a konisia juz nie mam ,ale stajenka - cudo -rosnie i koniki napewno beda mialy tam gniazdko.

a ja o pompe ciepla chcialam zapytac :oops: .A raczej o wykonawce sprawdzonego z okolic.

i o firme "energa" z pod Rzeszowa.Wie ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja stwory lubie a konisia juz nie mam ,ale stajenka - cudo -rosnie i koniki napewno beda mialy tam gniazdko...

 

w tamtym roku kiełkowała w grupie mysl aby gdzies wyskoczyc na kulig ...

moze kiedys ta mysl powróci ...

może kiedys u Ciebie ...

Farida, tu gdzie mieszkasz /budujesz/ sa góry ?

... a ja o pompe ciepla chcialam zapytac :oops: .A raczej o wykonawce sprawdzonego z okolic.

i o firme "energa" z pod Rzeszowa.Wie ktos cos?

ekspertem jest Wojtek Tymowicz

zajmuje sie na codzień podobna tematyka...

moze nas czyta i cos poradzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten geoportal-ja tez znalazlam swoje wlosci!

 

Brzoza,slowo daje,jak tylko zakonczy sie ta cala budowlana historia zapraszam na kulig!Ale narazie musicie poszukac gdzie indziej :( .U mnie gdzie kuligowac bedzie w pelnym tego slowa znaczeniu :wink: .tam gdzie buduje sa i gory i rowniny.buduje na okolo 2.5 h kawalku,ktory lezy u stop niezlych wzniesien,a tuz pod nimi rozciaga sie dolina Wisloka i jest plasko jak...niewiem gdzie.A z okien bede widziala Wzgorza Rymanowskie(juz za ta rownina).generalnie jest to miejsce pomiedzy Sanokiem a Brzozowem.A jesli ktos chce na kulig w prawdziwe gory to sluze namiarem.

 

Dzieki za tego Wojtka,poszperam i poszukam.

[/u][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam moją działkę :p

Bo domu niestety nie :roll:

Przypuszczalne zdjęcia są z 2003 r. lub starsze bo tam gdzie teraz jest mój domek rośnie piękna pszenica.

Z tego co piszą na stronie to zdjęcia były robione w latach 2002-2005......

W prawdzie moja działeczka jest "golusieńka" jak na zdjęciu ale sąsiedztwa to już jest więcej...... Liczę, że za parę lat jak zrobią jakąś aktualizacje to będzie już moja chatka..... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym ogłaszam, że udało mi się wyjechać i wrócić - jak się z resztą domyślacie skoro klikam. Ale jak tak jeszcze podeszczy i zmrozi to załamka - lodowisko będę miała na tej mojej garbatej drodze.

Mac Iek!

D... blada! Klikam to zobacz wybraną mapę a tu mi tylko okienko się pokazuje na górze (nooo pasek z hasłem: wyskakujące okienko zablokowane itd...) No i co mam zrobić z tym fantem?

Witaj farida w naszej grupie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac Iek!

D... blada! Klikam to zobacz wybraną mapę a tu mi tylko okienko się pokazuje na górze (nooo pasek z hasłem: wyskakujące okienko zablokowane itd...) No i co mam zrobić z tym fantem?

Witaj farida w naszej grupie!

Sprawa jasna - Bill Gates czuwa 8)

Jak wyskoczy Ci ten pasek to na niego kliknij i wybierz opcję Zezwalaj na wyskakujące okienko...i już powinno być dobrze..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dzieki za tego Wojtka,poszperam i poszukam...

Farida - w pieknym miejscu mieszkasz, dziękuję /mysle ze nie obrażą sie na mnie inni, ze w imieniu wszystkich .../ za zaproszenie na sanne

 

NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE SYSTEMY OGRZEWANIA I KLIMATYZACJI - to domena Wojtka /którego serdecznie pozdrawiam !:)/

http://www.neso.com.pl/

mozesz poczytac tematyke jaka Wojtek sie zajmuje i napisac na priw z tego linku

http://forum.muratordom.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=7783

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wszystkim za powitanie :) !Wciagacie jak nalog jakis! Zamist pokrzatac sie po domu,strawy dziecia uwazyc latam do kompa i lookam,czy ktos czegos nie klikna w miedzy czasie.Toz to Wy tu macie świetkice jak sie kiedys mawialo!

 

Dzieki i za ten namiar na owego Wojtka.juz na niego wstepnie popatrzylam,ale cos go dlugo na forum nie bylo,a ja cos za dlugo nie moge namonitorek spogladac,wiec pewnie to pomoze.

 

Nie chwalcie mojej dzialki za bardzo,bo jak sie osmiele i wskocze na mojego ulubionego (budowlanego) konika to ochochochochoch,nie opedzicie sie odemnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalcie mojej dzialki za bardzo,bo jak sie osmiele i wskocze na mojego ulubionego (budowlanego) konika to ochochochochoch,nie opedzicie sie odemnie .

 

O to tu chyba chodzi, co nie? :wink: Działki nie chwalimy bo nie widzieliśmy (bynajmniej ja :lol: ). Ale okolice owszem. Według mnie im bardziej na południe od Rzeszowa tym ładniej (bo ja to blisko Rzeszowa :( ale na południe :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac Iek

Zlokalizowałam swoją działkę w geoportalu ale mam problem i proszę Cię o pomoc - jak to zrobić, żeby sobie skopiować fragment tej mapki i zapisać jako zdjęcie? Próbuję sama, ale zapsuje mi tylko fragment mapy jako piksel i widać tylko małą czarną kropkę. Czekam na info albo na instrukcję "krok po kroku". :oops:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalcie mojej dzialki za bardzo,bo jak sie osmiele i wskocze na mojego ulubionego (budowlanego) konika to ochochochochoch,nie opedzicie sie odemnie .

jesli cos jest ładne - nalezy pochwalić :)

Farida, nie ma sprawy - pisz - przyjemnie nam sie rozmawia :)

ps.nie wiem jak wklejac cytaty tak ladnie :(

jesli chcesz kogos zacytowac klikasz w tym poscie na ikonke w prawym górnym rogu

http://forum.muratordom.pl/templates/subMurator/images/lang_polish/icon_quote.gif i wpisujesz pod spodem swój tekst

a jesli chcesz cytat poczłonowac

na poczatku fragmentu wybranego wklejasz np.

czy

a na końcu cytatu quote] ze skośna kreseczka / przed quote

i masz część cytatu

 

 

... Według mnie im bardziej na południe od Rzeszowa tym ładniej (bo ja to blisko Rzeszowa :( ale na południe :wink: )

cos w tym jest ...:)

tak sie dziwnie składa, ze ja tez na południe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...