Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

To jest Apollo II Lustro w naszej interpretacji ;)

tu orginał

http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=37&flip=1

Ale nasz to stodoła przy twoim. twój zgrabniutki malutki.. och.. jakbym dzis wybierała projekt..;)

E,tam stodola.Stodole to ja dopiero mialam :evil: i to projekt indywidualny!A porzadna stodola nie jest zla :) Ja swoja wyrzucilam go do kosza.A gdybym ja wybierala teraz projekt,to ochochochoho.Teraz to ja juz tez jestem madrzejsza :wink: Jak kazdy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie nt. instalacji elektrycznej... tzn. jak mąż mój sobie zrobi ją sam, czy znacie kogoś sensownego kto ja odbierze.. ( sprawdzi idopiero przybije pieczątke)?

 

Namiar na elektryka wysyłam Ci na PW

 

A co do stodoły - to moja to dopiero stodoła jest jak sie patrzy :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie dyletanta!

Jak to jest z dachem. W projekcie mam pokrycie, więźbę, wełnę i płyty k/g. Niektórzy jeszcze robią deskowanie + papa a jeszcze inni leją strop i ściany.... Co z tego warto robić? Czy wystarczy to co jest w projekcie?

Z góry dzięki za wasze opinie i doświadczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie dyletanta!

Jak to jest z dachem. W projekcie mam pokrycie, więźbę, wełnę i płyty k/g. Niektórzy jeszcze robią deskowanie + papa a jeszcze inni leją strop i ściany.... Co z tego warto robić? Czy wystarczy to co jest w projekcie?

Z góry dzięki za wasze opinie i doświadczenia :wink:

 

Projekt rzecz święta - wszystkie odstepstw musżą conajmniej mieć adaptację lub conajmniej wpis w dzienniku budowy - kierbuda :)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uświadomcie dyletanta!

Jak to jest z dachem. W projekcie mam pokrycie, więźbę, wełnę i płyty k/g. Niektórzy jeszcze robią deskowanie + papa a jeszcze inni leją strop i ściany.... Co z tego warto robić? Czy wystarczy to co jest w projekcie?

Z góry dzięki za wasze opinie i doświadczenia :wink:

 

Projekt rzecz święta - wszystkie odstepstw musżą conajmniej mieć adaptację lub conajmniej wpis w dzienniku budowy - kierbuda :)

 

sebo8877

Projekt projektem,ale chyba chodzi Mac Iek owi o wyzszosc systemu nad systemem.Chyba nikt Ci nie odpowie na 100%,albo bedzie chwalil swoje.Ja mysle,ze najwazniejsze jest samo wykonanie.Sa rozne szkoly,i kazdy system ma wady i zalety.Wazne,zeby zrobic to co jest do zrobienia zgodnie ze sztuka.Jesli chodzi o dach,to ja bym sie zastanawiala nad jakims systemem ktory nie potrzebuje tyle welny,foli itp.(np cos jak system dachowy Ytonga).Z tym ze u mnie juz po wszystkim,bo dach jest i musze pakowac welne.Tylko oby zrobic to dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze u mnie juz po wszystkim,bo dach jest i musze pakowac welne...

Czyli masz mieć tak jak ja? ...a jakie masz pokrycie, dachówka?

Dachowka,Tondach.Tak,bede pchala tam welne i pewnie plyty gk,bo coz innego.Ale o grubosci i wogle o tym narazie nie mysle,bo mam inne pilniejsze decyzje do podjecia od czego zreszta juz zaczynam wariowac chyba.Ale z zainteresowaniem sie przysluchuje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Pochodziłem trochę po składach i wycenili mi strop Fert na dom 159m2 jakieś 8000 tys no i plus drut 3000. No i? Nie wiem ale te ceny są z upustami.Strop Leiera.

Czy ktoś może wie czy pustak Leier jest dobrym pustakiem ? Mam dylemat czy budować z niego dom. Cena 30-stki do ś cian zewnętrznych to 3,02 szt

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy pustak Leier jest dobrym pustakiem ? Mam dylemat czy budować z niego dom. Cena 30-stki do ś cian zewnętrznych to 3,02 szt

Miałam kupować te pustaki ale mój p. Tadzio mi odradził i znalazłam Maxy po 3,05. Gdzieś wczesniej pisałam gdzie...Te Leiera podobno się bardzo kruszą. Te chyba w Tarnowie są robione..

Swoją drogą to pod koniec stycznia były po 2,68 :roll: to sobie posżły w górę..

 

Znalazłam adres: popytaj w Budimaxie na Paderewskiego 90..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...