Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pedzelito, czy granica między Waszymi działkami była wytyczana geodezyjnie ?

czy tylko wydaje sie Wam, ze tam jest granica gdzie stoi płot ?

od jak dawna jestes włascicielem działki i jak trafiłes w jej posiadanie ?

 

Granica jest wytyczona geodezyjnie (są te betonowe znaczniki) a działkę kupiłem przez biuro nieruchomości jakieś 4 miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Granica jest wytyczona geodezyjnie (są te betonowe znaczniki) a działkę kupiłem przez biuro nieruchomości jakieś 4 miesiące temu.

no dobrze ... byłes przy tym tyczeniu ? i stabilizowaniu kamieni granicznych ?

masz protokół i mapke z tyczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Granica jest wytyczona geodezyjnie (są te betonowe znaczniki) a działkę kupiłem przez biuro nieruchomości jakieś 4 miesiące temu.

no dobrze ... byłes przy tym tyczeniu ? i stabilizowaniu kamieni granicznych ?

masz protokół i mapke z tyczenia ?

 

brzoza,nie podpuszczaj go.Jeszcze sie okaze,ze i te pol blaszaka bedzie musial oddac :( :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Granica jest wytyczona geodezyjnie (są te betonowe znaczniki) a działkę kupiłem przez biuro nieruchomości jakieś 4 miesiące temu.

no dobrze ... byłes przy tym tyczeniu ? i stabilizowaniu kamieni granicznych ?

masz protokół i mapke z tyczenia ?

Przy tyczeniu nie byłem ale poddałeś mi pomysł! Przecież mogę sie tego czepić że nie byłem przy tyczeniu i nie widziałem protokołu i muszę to sprawdzić. Sprawa się przeciągnie w czasie. A tak swoją droga to na tych działkach były takie wojny przez tego sąsiada - pajaca że nie myślę aby coś mogło być "sknocone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przy tyczeniu nie byłem ale poddałeś mi pomysł! Przecież mogę sie tego czepić że nie byłem przy tyczeniu i nie widziałem protokołu i muszę to sprawdzić. Sprawa się przeciągnie w czasie ...

no własnie ... Twoja obrona moze byc atak

stwierdzasz, ze granica jest 20 cm dalej i juz

a sąsiad jak twierdzi ze jest inaczej niech robi rozgraniczenie :wink:

(a to tez nie jest proste bo grubośc kreski na mapie to 20 cm w terenie ...)

...A bylam przekonana,ze taki mam cudny lasek !Tylko u nas wszystko odbylo sie pokojowo :) .

Farida - TAKICH HISTORIII JEST WIELE !

ludzie sa nieraz swiecie przekonani bo od pokoleń cos uzytkuja ...a nowy pomiar szokuje obie strony

przechodziłem równiez podobne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ... Twoja obrona moze byc atak

stwierdzasz, ze granica jest 20 cm dalej i juz

a sąsiad jak twierdzi ze jest inaczej niech robi rozgraniczenie

a to tez nie jest proste bo grubośc kreski na mapie to 20 cm w terenie

 

Czyli wnioskuje że sprawę mogę tylko odwlec w czasie ale nie wygrać. :(

Nie istnieje coś takiego jak obiekt tymczasowy? :( To było moją nadzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wnioskuje że sprawę mogę tylko odwlec w czasie ale nie wygrać. :(

Nie istnieje coś takiego jak obiekt tymczasowy? :( To było moją nadzieją.

mozesz ugryźć czasem 10, 15 cm i oduczyc sąsiada wtykania nosa na Twoje podwórko

 

kwestia pakamery dla ludzi czy magaznyku na materiały budowlane powinna byc ujęta w planie zagospodarowania działki - masz wrysowany ten garaż ?

i zatwierdzony projekt zagospodarowania? to wtedy te 10 czy 20 cm moga patrzec przez palce

jesli postawiłeś go nawet w odległości zgodnej z Prawem Budowlanym

to prawdopodobnie bez pozwolenia na budowe lub zgłoszenia

i z tego paragrafu moga Cie podejśc

zasada jest taka - jesli chce sie psa uderzyc - to kij zawsze sie znajdzie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia pakamery dla ludzi czy magaznyku na materiały budowlane powinna byc ujęta w planie zagospodarowania działki - masz wrysowany ten garaż ?

i zatwierdzony projekt zagospodarowania? to wtedy te 10 czy 20 cm moga patrzec przez palce

jesli postawiłeś go nawet w odległości zgodnej z Prawem Budowlanym

to prawdopodobnie bez pozwolenia na budowe lub zgłoszenia

i z tego paragrafu moga Cie podejśc

zasada jest taka - jesli chce sie psa uderzyc - to kij zawsze sie znajdzie ....

 

Blaszak nie zgłoszony, postawiony bez pozwolenia, chyba w za małej odległości od granicy działki. :(

BRZOZA, dzięki za pomoc!!!

...idę szukać kij... NA SĄSIADA!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko święta policji to ja bym nie mieszał bo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (cenzura) nie lepiej to do tego sasiada dotrzec jakoś może pije, pali, zbiera znaczki lub cos takiego.

 

Jestem za pokojowymi rozwiazaniami - natomiast jeżeli te nie pomagają to po co sie męczyć nie lepiej (cytuję za kilerem) : "wyrwac chwasta..??" :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko święta policji to ja bym nie mieszał bo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (cenzura) nie lepiej to do tego sasiada dotrzec jakoś może pije, pali, zbiera znaczki lub cos takiego.

 

Jestem za pokojowymi rozwiazaniami - natomiast jeżeli te nie pomagają to po co sie męczyć nie lepiej (cytuję za kilerem) : "wyrwac chwasta..??" :wink:

 

Sebo8877

 

 

to niby skad wie, ze brakuje 20 cm... sugerujesz żeby mu mak posiać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej to do tego sasiada dotrzec jakoś może pije, pali, zbiera znaczki lub cos takiego.

Jestem za pokojowymi rozwiazaniami - natomiast jeżeli te nie pomagają to po co sie męczyć nie lepiej (cytuję za kilerem) : "wyrwac chwasta..??" :wink:

Sebo8877

 

NAPRAWDĘ z tym idiotą nie można sie dogadać, na początku udawałem świętoszka :wink: i dalej nic. Dla niego przepisy są przepisami i trzeba ich przestrzegać.

A 20cm to nie brakuje tylko jest od granicy więc chyba wg przepisów to brakuje 280cm. :D

A wyrwać go z tych jego paryji to oczywiście mogę ale wtedy to zadrę z WSI a może nawet i Giertychątko przyjedzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kobietki

 

Ja od siebie życze wam by kazdy dzień był tak urodziwy

http://www.jubi.buum.pl/i/g-bieszczady-2005/images/Slonce-zaszlo.jpg

By życie Wasze było zawsze tak słodkie jak

http://www.romantycznie.com/images/_foto/opak_4_wariant_4.jpg

A wieczorki i noce w Waszych sypialniach zawsze

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a3/Rasierklinge.jpg/180px-Rasierklinge.jpg i http://www.phu-konrad.pl/images/pieprz.jpg

 

Tego życże ja

 

Sebo8877 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...