Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

njsensowniejsz wg mnie 3-ka

dzieki...a mozesz mi jakies "za" napisac..?

 

alez prosże Cię bardzoo:)

 

http://piekielko2006.republika.pl/stan_surowy_2007/projekty_wnetrza/kuchnia/slides/kB3plasko.JPG

Po pierwsze 3 miejsca :)

Po drugie zlew w mairę skoordynowany z piecem (mozesz meic troszeczke mało blatu roboczego

tylko teaz tak patrzę że cos mi nie pasuje :( - gdzie masz podejście do kanału wentyalcyjneo (nascianie z oknem czy naprzci ) bo te płyty zamontowane sa w róznych projektach w róznych miejscach??

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przepraszam.. wydaje mi sie ze nie do konca logicznie nazwałam zdjecia.. teraz poprawione. mysle ze bedzie jasniej.

 

tylko teaz tak patrzę że cos mi nie pasuje :( - gdzie masz podejście do kanału wentyalcyjneo (nascianie z oknem czy naprzci ) bo te płyty zamontowane sa w róznych projektach w róznych miejscach??

sebo8877

 

kanał wentylacyjny jest w kominie a komin to jest ten murek w lewym gornym rogu, wiec z kazdej strony trzeba bedzie tam dociagnac jakos wylot okapu.

A podpowiedzcie mi jaki zlew.. 1 komora + ociekacz, 1 komora +poł komory + ociekacz czy 2 komory +ociekacz, czy to samo bez ociekacza.. mysle sobie ze bede uzywac zmywarki ciagle i nie potrzebny mi zlew.. ale w sumie nigd jej nie mialam i nie wiem jak to jest.. czy czesc naczyn sie wciaz myje w zlewie, czy brudne stoja w zlewie a potem wklada sie to zmywarki.. no juz nie wiem..

czemu ten moj prywatny architekt - moja siostra zadaje tyle pytan.. na ktore ja nie znam odpowiedzi?

To wykańczanie mnie wykończy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to wrzucę dwa zdania.

proponuję układ dla dwóch osób, bo jak ci wpadnie przyjaciółka na kawę, to i tak mąż pozostanie w salonie,a dla dzieci są specjalne.

Natomiast zlew zdecydowanie jedna komora + ociekacz, zmywarka to świetne urządzenie ale nie dla dwojga, bo zakładam, że jast was dwa, nie będziesz marnować jednej tabletki dla umycia kubków po kawie, lub składać talerzy po kolacji z kilku dni.

TO jest moje zdanie...

 

ale zmywarka to świetne urządzenie i jak się go ma do sie używa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jo Cie prosza!! :evil:

 

Nas jest sztuk 2. Zmywarke posiadam sporą - ale ma fajna funkcje 1/2 załadunku - ładuję jedna półke i sru mycie...:) A jak rodzinkas się poeiększy. imprezka jakaś to ustrojstwo jest niezastąpione. tak więc nie zgodże się z Tobą ze zmywarka tak ale nie dla dwóch..

 

Baha - powiem Ci tak 1 komorowy z ociekaczem jest niewiele mniejszy od dwu-komorowego - samego jednokomorowego nie polecam bo wszyscy znajomi którzy posiadają - narzekaja ze przydałaby się komora lub conajmniej ociekacz.

Ja mam zlew dwukomorowy - małżowinka wybrała z tego wzgledu że musi te większe gary umyć - myjac owoce czy warzywa lepeij wg niej je przelożyc na cedzak zawieszony nad druga komorą - tak więc jestd wu-komorowy. Mi przy spraianiu mięsa tez wydaje się ze lepsze rozwiązanie to dwie komory niz 1+ociekacz. dobrym rozwiązaneim dla małych rodzinek jest 1,5 komory.

Tu sprawa wyboru jest sprawą osobista - bo zależy w duzej mierze od przyzwyczajeń... wiem to po mojej żonie :) :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na urzadzaniu kuchni słabo się znam :(

ale jesli chodzi o zlewozmywak - jestem za dwukomorowym

 

warto zagladnac do dzisiejszego "Życia Warszawy", które opisuje jak to Polacy po napadzie na Irak zostali pozostawieni samym sobie i zaczynaja brac w skóre ... " ... Polacy zostali w Iraku pozostawieni sami sobie. Nasza strefa odpowiedzialności składa się z dwóch prowincji – Wasit i Kadisija. 65 tys. km kw. zamieszkuje ponad pięć mln Irakijczyków..."

 

dowodztwo skamle o pomoc do naszego kochanego rządu, który ich tam wysłał ...

 

"... Dowództwo wielonarodowej dywizji w Iraku potrzebuje dodatkowych żołnierzy, ciężkiej broni maszynowej i artylerii..."

 

http://www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&&news_cat_id=16&news_id=151089&layout=1&forum_id=27121&page=text

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida

no cóz ... jesli chodzi o mycie - jestem tradyconalista :)

 

a wracając do polskiego wojska, które zaczyna dostawac w d.upe w Iraku na forach internetowych panuja takie opinie:

 

sekator - " ...8 Afganska Dywizja Powietrzno-Desantowa,7Dywizja Pancerna

im.bin Ladena,10 Pułk Afgańskiej Kawalerii Powietrznej,6 Pułk Artylerii Talibskiej-ta miażdżąca siła ruszyła na słabo uzbrojone oddziały stabilizacyjne Polaków ..."

 

adam - " ...Działania w/w jednostek wspiera 1 batalion artylerii pięciostrzłowej im. wielkiego mufdiego Tanburyna Pały II ..."

 

Liberał " ...niech nikt nie biadoli o "biednych naszych chłopcach" - poborowych tam nie biorą, jada tam ludzie, któzy wojsko wybrali z własnej woli. Sami sobie wybrali ten los i to ryzyko. Niech uczciwie zapracuję na emeryture po 15 latach słuzby..."

 

Kwiatek

"...kazdy dostanie uniwersalny zestaw saperski (made in USarmy)niezawodny, sprawdza sie w kazdych warunkach bojowych -zwlaszcza w iraku, ale takze i na syberii gdyby nas amerykance i tam wyslali; w postaci lopatki do rzucania przeciwnikowi w oczy piaskiem, lub sniegiem ..."

 

nie - " ...Tak zaczynał sie Wietnam. Tam też wysłano wojaków (w imię demokracji), którzy zaczęli szybko domagać się lepszej broni, zwiększenia liczby oddziałów etc. Polska awantura trwa, giną rodacy, RP i my ponosimy wydatki, zaś benzyna idzie w górę. Ale kochamy wuja Sama, który (może) zniesie wizy... "

 

http://wiadomosci.wp.pl/OID,16634806,kat,9912,wid,8765031,opinie.html?redir_url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fwiadomosc.html%3Fkat%3D9912%26wid%3D8765031%26rfbawp%3D1173439231.029

http://wiadomosci.wp.pl/OID,16629203,kat,9912,wid,8765031,opinie.html?redir_url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fwiadomosc.html%3Fkat%3D9912%26wid%3D8765031%26rfbawp%3D1173439231.029

http://wiadomosci.wp.pl/OID,16629203,kat,9912,wid,8765031,opinie.html?T%5Bpage%5D=2&T%5Bpage%5D=2&redir_url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fwiadomosc.html%3Fkat%3D9912%26wid%3D8765031%26rfbawp%3D1173439231.029

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pisze troche nie na temat ale co mi szkodzi napisać

Szukam pracy na terenie Stalowa Wola, Okolice ... Najlepiej przy budowie domu, Praca Najlepiej od czerwca, Do końca Sierpnia,. Jeżeli ktoś będzie sie budował i szuka kogoś do pomocy z chęcią moge popracować -, kontakt [email protected] (chodze do technikum budowlanego wiek-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pisze troche nie na temat ale co mi szkodzi napisać

Szukam pracy na terenie Stalowa Wola, Okolice ... Najlepiej przy budowie domu, Praca Najlepiej od czerwca, Do końca Sierpnia,. Jeżeli ktoś będzie sie budował i szuka kogoś do pomocy z chęcią moge popracować -, kontakt [email protected] chodze do technikum budowlanego wiek-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida no dziwne żeby pachnialo :wink: jak się to tam kisi parę dni.

 

Do zmywarek by ten smrodek zakilować są wieszaczki o odpowiednim dla predysponentów zapachu :)

 

Sebo8877

To jeszcze jakis wieszaczek :o Jaki? Nawet nie probuje sobie wyobrazic jak sie te smrodki pomieszaja :) .To ja chcialam ekonomicznie a tu :tableteczki,nablyszczaczki i sole i wieszczaczki :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...