Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:o

 

 

ja myslałem ze to jakiś agent ... i chciał tarcze antyrakietowa na podkarpaciu ulokowac ... skierowana oczywiście na Irak ... ( bo jak ze by inaczej ... )

a on nie z USA ... powiadasz

swoja droga wydawał mi sie, taki samo p......y jak bush

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon wiesz, oglądnęłam Twoje zdjęcia i fajnie jest widzieć realizację, która jest ładniejsza od projektu :D

Zreszta Twój dom zawsze mi się podobał.

 

U nas oki. Tulipany zakwitły, pięknie jest.

 

Na targach nie byliśmy bo zabrakło czasu, a szkoda.

 

POzdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon wiesz, oglądnęłam Twoje zdjęcia i ...
Dziekuję :)

Ja też je oglądam i stwierdzam z nostalgią, że szkoda, iż już nie ma budowy. Przedtem tyle sie działo. Tyloma sprawami trzeba było się intensywnie interesować. Było tyle zmian a każda cieszyła bardziej niż poprzednia.

Na stonie nie będzie juz przybywało zdjeć z poszczególnych etapów budowania. Najwyzej z ogrodu :-?

 

Ech, budowa "to jest to" :D

 

 

Tak podczytuję sobie grupe i niewiele pisze, bo nie jestem w kursie cen, materiałow, ... Poza tym Nasi Naj są zawsze na miejscu i w temacie ;)

 

I cóz mi pozostało - konsumowac i cieszyć się tym co mam. I robię to :) I wszystkim tego życze :)

 

PS. A jeżeli to nie będzie przeszkadało, to od czasu do czasu "wcisnę" jakieś zdjęcie na Grupę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradżcie kupować teraz pustki w cenach jakich są czy poczekać np do wakacji orientacyjnie w Sanoku najtaniej po 8,40 na kwiecień lub po 8,80 od ręki pianowy siporex ceramiki nie można dostać za żadne skarby a i z pianowymi jest problem keramzybeton też niedostępny i silikaty też. każą się zgłaszać koło czerwca po zamówienia dostawa jesień jeśli się załapie. Chyba ze ktoś wie gdzie można kupić bez problemów ....? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach wypatrzylem sobie system kominowy - bedzie to ZAPEL fi 20 - przekroj.

I pytanie mam - gdzie najtaniej taki system mozna kupic w Rzeszowie - lub okolicach ?

( interesuje mnie 10 mb ).

 

Pozdrawiam Mirek

 

Mirek a jaki kocioł będzie ???

 

producenta jeszcze na 100 % nie wygralem - albo SAS. albo MODERATOR, albo cos innego o mocy w okolicach 14-17 kW - na wegiel oczywiscie + nadmuch i sterownik

 

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich gorąco, poczułam się wywołana do odpowiedzi.

Jak miło, że pamiętacie o mnie i zapraszacie mnie tak serdecznie ! Naprawde jest mi bardzo przyjemnie, w życiu prywatnym nie mam wielu przyjaciół, Wy do nich należycie. W bardzo trudnym dla mnie pierwszym etapie budowy zawsze mogłam na Was liczyć, na dobre slowo i poradę. Nigdy nie zapomne spotkań z Wami, wizyty u Januszka na Niwie i i u RS na wielkiej górze. Moje wspomnienia obejmują tez piwnice Domu Polonii, gdzie wszystko sie zaczęło. To były wspaniałe chwile, wszyscy mielismy jeden wspólny wielki temat, ogladalismy projekty, zdjęcia....Bardzo często wracam do tych chwil myslami, zapadły mi w pamięci na zawsze. Tyle osób z tamtego okresu odeszło z forum, tyle przybylo nowych.....nadal wszyscy mamy współne tematy.

 

Wszystkim "starym" i "nowym" forumowiczom życzę powodzenia we wszystkich poczynaniach, budujcie swoje wymarzone domy i mieszkajcie w nich szczęśliwie. Sobie tez życzę tego samego, czeka mnie znowu kolejny etap budowy. Po dłuzszym odpoczynku, nabraniu sił i ochoty nie boje sie już niczego. Jestem o wiele bardziej pewna niż na początku. Ale to chyba naturalna kolej rzeczy....

 

Wiele zmienia się w moim życiu, czas nie tylko leczy rany (jak mówi znane przyslowie), pozwala nam równiez na dojrzewanie ..... po czasie wiele rzeczy inaczej oceniamy, mamy też do nich inne podejście.

Wstepuję w kolejny etap mojego życia z nadzieją na lepsze jutro.

 

Wszystkiego najlepszego jeszcze raz dla wszystkich. Obiecuje wpadac jak czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomne spotkań z Wami, wizyty u Januszka na Niwie i i u RS na wielkiej górze. Moje wspomnienia obejmują tez piwnice Domu Polonii, gdzie wszystko sie zaczęło.
Miło, że się tak szybko odezwałaś. To naturalne, że starzy stazem forumowicze pojawiają się tutaj coraz rzadziej (nie dotyczy Baru i Brzozy ;) ). Ja ciągle żałuję, ze nie było mnie wtedy tutaj, gdy były te spotkania ...

 

maciejon oglądanie twojego dziennika to duża przyjemność!!! Gratuluję zapału przy budowie i prowadzeniu dziennika oraz efektów jednego i drugiego. Naprawdę super!!!
Dziękuje :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradżcie kupować teraz pustki w cenach jakich są czy poczekać np do wakacji orientacyjnie w Sanoku najtaniej po 8,40 na kwiecień lub po 8,80 od ręki pianowy siporex ceramiki nie można dostać za żadne skarby a i z pianowymi jest problem keramzybeton też niedostępny i silikaty też. każą się zgłaszać koło czerwca po zamówienia dostawa jesień jeśli się załapie. Chyba ze ktoś wie gdzie można kupić bez problemów ....? :(

 

Moim zdaniem nic nie będzie tanieć :(

Pamiętam, że w czerwcu zeszłego roku cena za 1szt pustaka wynosiła ok. 5,50

w grudniu był już po 6,30 a nie zdziwię się jeżeli w tym roku cena dojdzie do 10zł/szt !!

 

Renia miło Cię poznać, nawet wirtualnie ;)

 

Pozdrowionka, kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ! wróciła Renia

przyjemnie sie czyta Twoje teksty - bo piszesz wyjatkowo "barwnie" ... witaj Reniu :)

z nieprzyjemnych wiadomości - w Rzeszowie wizytówke Rzeszowa burzą ...

a z przyjemnych - wreszcie wiosna !

a na wiosne maja ruszyc Talibowie ...

 

polecam artykuł "Wiosna Talibów" ...

http://www.polskieradio.pl/spoleczenstwo/temattygodnia/default.asp?id=510

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach wypatrzylem sobie system kominowy - bedzie to ZAPEL fi 20 - przekroj.

I pytanie mam - gdzie najtaniej taki system mozna kupic w Rzeszowie - lub okolicach ?

( interesuje mnie 10 mb ).

 

Pozdrawiam Mirek

 

Mirek a jaki kocioł będzie ???

 

producenta jeszcze na 100 % nie wygralem - albo SAS. albo MODERATOR, albo cos innego o mocy w okolicach 14-17 kW - na wegiel oczywiscie + nadmuch i sterownik

 

Mirek

 

Mirek jak mam doradzać i powiedziec co zrobiłbym na twoim miejscu to - budowałbym komin z cegły pełnej.

A co do kotła - to zanim się zdecydujesz to weź pod uwage Fex Plus z Suwałk a jak już sie zdecydujesz to napisz na PW - może dam CI dobrą cenę :)

 

Renia - wiem żeś zasłużona na tym forum - tak więc witam starą (chodzi mi oczywiście o staż) wyjadaczke :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ! wróciła Renia

przyjemnie sie czyta Twoje teksty - bo piszesz wyjatkowo "barwnie" ... witaj Reniu :)

 

Witaj brzoza...milo słyszec takie slowa....za to Ty bijesz mnie na glowe wiedzą, och gdybym ja miała Twoja wiedzę i Twój zdrowy rozsądek ! :wink:

Ale to sie nie wzięło z powietrza, pracowałes na to wiele lat, chciałeś wiedziec wszystko na każdy temat, teraz zbierasz owoce, jestes na forum na samym szczycie ! Gratuluje Ci ! Chapeau bas !

Zawsze z zainteresowaniem czytam Twoje teksty.

 

Witaj Kuba

Twoje miasto kojarzy mi sie z Beksińskimi...znałam obydwu osobiście....

A swoja droga, w tym Sanoku mieszkaja sami fajni i zdolni ludzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia - wiem żeś zasłużona na tym forum - tak więc witam starą (chodzi mi oczywiście o staż) wyjadaczke :)

Sebo8877

 

Witaj sebo8877

wiekiem niestety nie mloda, jak sie ma dorosłe dzieci, to niestety i wiek słuszny, ale tak sie składa, że w sercu mam od dawna 29 lat....nie więcej...

A wyjadaczem to chyba jestes Ty, zdązyłam to już zauważyć, szybko dorównałeś do brzozy. Dla nas maluczkich to zaszczyt z Wami obcowac i pytac Was o zdanie.

Pozdrawiam Cie serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia - wiem żeś zasłużona na tym forum - tak więc witam starą (chodzi mi oczywiście o staż) wyjadaczke :)

Sebo8877

 

Witaj sebo8877

wiekiem niestety nie mloda, jak sie ma dorosłe dzieci, to niestety i wiek słuszny, ale tak sie składa, że w sercu mam od dawna 29 lat....nie więcej...

A wyjadaczem to chyba jestes Ty, zdązyłam to już zauważyć, szybko dorównałeś do brzozy. Dla nas maluczkich to zaszczyt z Wami obcowac i pytac Was o zdanie.

Pozdrawiam Cie serdecznie.

 

Dziękuję Ci za uznanie- nie trrzebabyło :wink: - wiedzy troszke mam - a jeżeli moge komuś pomóc- to nie ma sprawy -może kiedyś tam na górze będzie mi trochę lżej się żyło :) a z tymi 29 rokami to prawie bliźniakami jesteśmy :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi 29 rokami to prawie bliźniakami jesteśmy :wink:

sebo8877

Tak podejrzewałam....

Twoja mama wybrała dla Ciebie to samo imie co ja dla mojego syna.....popatrz ile mamy ze soba wspólnego :)

 

Z tym imieniem to cała jest historia.... :)

W '77 roku na ekranach pojawił sie ponoc piękny film o brzmiącym tytlue Bella i Sebastian (urok tego chlopca bezgranicznei poświęconego swojemu psu wbił się ogromnie w serce mojej mamy...) - i stąd własnie ja to ten Sebastian .... (czy tak samo urokliwy ?????) dla ścisłości - dziewczyna miała nazywać się Sylwia....

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...