Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam pytanie do zmotoryzowanych: jako ze wogle nie znam okolic. Muszę wymienić opony na letnie- tzn muszę kupić letnie. Podrzucicie dobre miejsce?

Myślałam o dębicy albo continentalu(te ostatnie miałam ostatnio)..

dzięki za pomoc z góry.. :D

Myślę że w Handlopexie dostaniesz dobre ceny. http://www.handlopex.pl/

To duża ogólnopolska firma z rodowodem podkarpackim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też żałuję. Jednak nie wszystko stracone.

W końcu żyjemy (grupa) i razem budujemy. :wink:

Czy są jakieś przeciwwskazania by się spotkać od czasu do czasu?

 

jestem ZA

 

spotkamy sie gdzies kiedyś.. zanim wiosna nie ruszy pełną para i każdy "zaszyje sie" w swoje budowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie miałem zrobioną wycenę na ułozenie kostki brukowej na podjeżdzie i wokół domu

Cena za kostke 6cm Holland kolor z ułożeniem 95zł/m2

kostka 4cm 82zł/m2

Powyższe ceny zawieraja cene kostki, podsypki, robocizny.

 

Czy to są dobre ceny czy szukać innej firmy. Jest to dość solidna firma z tego co się orientuje istnieje na rynku brukarskim przeszło 10lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też żałuję. Jednak nie wszystko stracone.

W końcu żyjemy (grupa) i razem budujemy. :wink:

Czy są jakieś przeciwwskazania by się spotkać od czasu do czasu?

 

Ja również JESTEM ZA.

Z miłą chęcią spotkam się z podkarpacką forumową bracią.

Zrobimy konkurencję dla zjazdu ogólnoforumowego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza super te koty na drzewie, osobiscie nie mam nic do kotow ale wole psy, wydaje mi sie ze sa bardziej przyjacielskie.

 

Sebo rzeczywiscie jestes mlody,ale i tak starszy ode mnie. :p

Z Twoich wypowiedzi na forum wrecz "bije" duzym doswiadczeniem , a to sie kojarzy z siwa broda i siwymi wlosami, przynajmniej mi.

 

Mam pytanie do kobiet na tym forum i nie tylko, czy ktos ma zainstalowany odkurzacz centralny w domu a jesli tak to jaki, koszt tego wynalazku i czy jest to tak dobre jak sie wydaje.

Nie myslalam do tej pory o tym ale jestem jescze przed wylewkami wiec moze sie zdecyduje.

 

Mam jeszcze inny problem. W calym domu planuje podlogowke i dostalam wlasnie wycene materialow i robocizny ze sklepu.

Czy cena montazu podlogowki (folia, rurki, rozdzielacze) 4000zl na powierzchni 270m.kw to cena ok, bo wychodzi ok. 15 za m.kw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kobiet na tym forum i nie tylko, czy ktos ma zainstalowany odkurzacz centralny w domu a jesli tak to jaki, koszt tego wynalazku i czy jest to tak dobre jak sie wydaje.

 

Zajrzyj jak wyglada rura od normalnego odkurzacza w srodku po kilku latach uzytkowania, chcesz mieć takie cuś w ścianach do końca życia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia Twoja opinia zadzialala na moja wyobraznie, ale nie wiem czy to jest rzeczywiscie takie straszne, podobno te rury maj specjalna powloke antystatyczna ktora ma wlasnie przeciwdzialac przyczepianiu sie kurzu.

 

ALE po paru latach na pewno cos na tych rurach osiada. Mysle dopiero nad tym rozwiazaniem, czytalam kilka opini na forum i raczej posiadacze tych odkurzaczy je sobie chwala.

Bede miala dosyc duzo powierzchnie do sprzatania wiec sie zastanawiam jak by tu sobie ulatwic zycie. Najpierw myslalam zeby do pokoi dac panele zeby nie musiec odkurzac ale panele niestety tez sie kurza. Teraz mysle o wykladzinach stad ten pomysl z odkurzaczem centralnym.

Chce dac cos co jest dobre na ogrzewanie podlogowe ale do sypialni nie dam przeciez terakoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "starych wyjadaczy" :D

 

Sebo, czyżbyś był rzeczywiście taki młody?? Twa wiedza do tej pory sygerowała mi jakoś bardziej zbliżony wiek do wiekszej liczby a tu proszę jaka niespodzianka... :p

 

No niestety :wink: 8877 to nic innego jak moja data urodzenia dzień-miesiąc-rok - ...

 

Sebo8877

To tlumaczy Twoj awatar. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jest rzeczywiscie takie straszne, podobno te rury maj specjalna powloke antystatyczna ktora ma wlasnie przeciwdzialac przyczepianiu sie kurzu.

 

ALE po paru latach na pewno cos na tych rurach osiada. Mysle dopiero nad tym rozwiazaniem, czytalam kilka opini na forum i raczej posiadacze tych odkurzaczy je sobie chwala.

Bede miala dosyc duzo powierzchnie do sprzatania wiec sie zastanawiam jak by tu sobie ulatwic zycie.

.

 

Nie mówie, że to jest złe, ja tez sie nad tym zastanawiałam.....przy dużej powierzchni to chyba dobry pomysł. Ja myśle o dwóch odkurzaczach - jecden na górze, drugi na dole - Rainbow, kiedys w niego zainwestowałam, do dzisiaj po prawie 10 latach nic mu nie jest, nadal jestem zaszokowana jego mozliwościami. Mam nieduzy dom, z dodatkowo wygospodarowanym wiatrołapem będzie okolo 135 m2 bez garazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "starych wyjadaczy" :D

 

Sebo, czyżbyś był rzeczywiście taki młody?? Twa wiedza do tej pory sygerowała mi jakoś bardziej zbliżony wiek do wiekszej liczby a tu proszę jaka niespodzianka... :p

 

No niestety :wink: 8877 to nic innego jak moja data urodzenia dzień-miesiąc-rok - ...

 

Sebo8877

To tlumaczy Twoj awatar. :wink:

 

Siem tak wyrażem - iż nie rozumiem :) - mój avatr- z której strony by nie patrzył - toć to sztuka jest :) i nic więcej

 

dj- wiesz jak sie ciesze że nie jestem tu najmłodszy :wink: - dzięki za uznanie :) - z ta brodą to rzeczywiscie jest - ale jeszcze nie siwa :wink:

Co do odkurzacza -to moje zdanie jest takie - po co inwestować w centralny - (koszt zamknie się w jakiś 5000 -10000) wszystko zależy od długości instalacji, rodzaju silnika. Można kupić dobry odkurzacz za mniejsze pieniądze - z filtrem wodnym - który gwarantuje że nic się z niego nie wydobywa.

Co do Rainbowa - moi rodzice tez mają go z 10 lat - ja kiedys to to ustrojstwo prezentowałem i jak widać wart tej ceny był gdyz jest niezawodny i potrafi wwessać wszystko. W obecnej chwili na rynku zblizonych do jego możliwości jest odkurzaczy multum - ja zainwestowałem w wodnika dou z Zelmera - zbiera wodę, odkurza na mokro i na sucho - jak na tą chwilę wszysko cacy i 4 lata gwarancji.

Tak więc - ja nie inwestowałbym w centralny odkurzacz - w zamian za ta kasę fundnołem by se solara.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "starych wyjadaczy" :D

 

Sebo, czyżbyś był rzeczywiście taki młody?? Twa wiedza do tej pory sygerowała mi jakoś bardziej zbliżony wiek do wiekszej liczby a tu proszę jaka niespodzianka... :p

 

No niestety :wink: 8877 to nic innego jak moja data urodzenia dzień-miesiąc-rok - ...

 

Sebo8877

To tlumaczy Twoj awatar. :wink:

 

Siem tak wyrażem - iż nie rozumiem :) - mój avatr- z której strony by nie patrzył - toć to sztuka jest :) i nic więcej

 

dj- wiesz jak sie ciesze że nie jestem tu najmłodszy :wink: - dzięki za uznanie :) - z ta brodą to rzeczywiscie jest - ale jeszcze nie siwa :wink:

 

Sebo8877

E tam,nie rozumiesz.pewnie ,bo mlody jestes :D .Wam mlodym to tylko "sztuka" w glowie.A jakies sliwki na polmisku?A wazon z kwiatkami? Jakas martwa natura-jak milosnik sztuki jestes-to tez sztuka :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj Kuba

Twoje miasto kojarzy mi sie z Beksińskimi...znałam obydwu osobiście....

A swoja droga, w tym Sanoku mieszkaja sami fajni i zdolni ludzie !

 

Mam świetny film o Beksińskim, który zrealizowała Alicja Wosik, wykonała kawał dobrej roboty, a film jest naprawdę wart obejrzenia.

http://ww6.tvp.pl/6448,20061205429988.strona

 

szkoda ich obydwu i Zdzisława i Tomka [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mam świetny film o Beksińskim, który zrealizowała Alicja Wosik, wykonała kawał dobrej roboty, a film jest naprawdę wart obejrzenia.

MR_Kuba - nie ukrywam, ze mnie tym filmem zainteresowałes ...

historia Beksńskiego jest ... tajemnicza i ciekawa

i na pewno warta odsłony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...