Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

frida, to jest nas więcej :D :D

 

Grunt się nie przejmować!

Na dobrze zamontowane okna wstawiono właśnie dodatkowo 28 kotew!

 

Co z tym spotkaniem?

 

Sebo, a jak mapka?

 

Mapka jest w stadium embrionalnym :oops: :oops: - nanormalniej na świecie nie mam na nią czasu - a jak już mam czas to muszę odsapnąc - bo jak tak dalej będe zapierd... jak katarynka to sie wykręcę

 

Wiem że Wam obiecałem - i kiedyś to zrobie ale musicie mi wybaczyć - mam Nadzieję że Was nigdy więcj nie zawiodę :-? :cry:

 

Aldio co do kotew - to było pismo czy nie ???

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida - na ścianach w domu mam martwą naturę :wink: :)

 

Młody jestem - to i sztuka jak na razie jest na jednym z pierwszych planów - na starość zajmę się antykami ... :wink:

:o Ja uwiekbiam antyki!To znaczy ze ja juz jestem... :roll:

Tos mi dowalil :evil: :wink:

 

No nie taktu troche to ja mam :wink: - antyki wymagają czasu, duszy, renowacji i rozmowy z nimi ...

 

Sebo8877

No wiesz ,sebo,gadanie do mebli czy swiecznika to mi sie raczej kojazy z no wiesz. :D Przynajmniej ja zaczne sie martwic kiedy zaczne rozmawiac z kredensem.Niech Bog broni :D

 

Milosnicy kredensow i swiecznikow laczmy sie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO ktoś jeszcze lubi świeczniki?? :lol:

 

To podeśle Wam moją żonę - ma ich chyba ze sto :)

 

Co do gadania z antykami -to śp. moj dziadek tak mi prawił - iż starocie właśnie maja to cos i warto z nimi gadac - na 100% cus w tym jest... a mówię Wam mądry to był człek....

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia[/b] - nie oceniam ludzisków z racji wieku - lecz racji duszy i charakteru - na ten przykład RS - mógłby byc moim ojcem - a jest zjefajnym człowiekiem i kolegą- tak więc bardzo Cie lubie i mam nadzieję ze poznam Cię na siakims spotkaniu grupy :)

Sebo8877

 

Dusze mam przepastną a charakterek nie lada ! Ja też Cie lubie. I nie tylko Ciebie innych też...wszyscy tutaj sa fajni, niefajni nie znajduja tutaj przystani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie robi takie spotkania zwykle?Wynajmuje sie knajpe czy jedzie do czyjegos ogrodka?Zamawiacie katering( :wink: ) czy kazdy zwozi co ma?Slyszalam o takich spotkaniach,ale nigdy nie bylam i ciekawa jestem :oops:

 

Żadnych cateringów, jeden zrobi sałatke, drugi placek z jabłkami (!) albo wafel, chłopcy może zadbaja o trunki (piwko, wódeczka ?), wszystko do obgadania...bez srebrnych sztućców oczywiście ...

Pierwszy raz bylo w lutym - to w knajpie, potem u kogoś na działce, w niewykonczonych całkiem domach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twoją przepasną duszą zetnąłem się kiedyś wirtualnie w dniu Wigilii. I to było piękne i wzruszające

Pamietam, byłes wtedy w podłym nastroju, nie moge pozostać obojetna i wysyłam "ciepłe sygnały", bo ja tez bywam w podłym nastroju, a wtedy:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=19176&start=180

 

ale jak jestem w dobrym nastroju, to wtedy:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=21036&start=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia jestem pod ogromnym wrażeniem tego co napisałaś, jeśli możesz to podziel się niekiedy na grupie swoim talentem :)

sebo czytałeś co się stało u TAB

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54006

szczęka mi opadła, co sie tam mogło stać :o

A swoją drogą nawet nie skojarzyłam nigdy że ty tak naprawdę to w wieku mojego męża jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...