Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wielka Noc właśnie trwa ...

i z tej okazji

niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie Wam

wiosenne dary ...

radości, miłości, spokoju i szczęścia

oto dzień, który Pan uczynił ...

radujmy się w nim i weselmy ...http://www.gsd.gda.pl/gazetkam/images/art/baranek8.gif

Alleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo

wszystko było by w porząsiu - gdyby nie rzady :evil:

prowadzac dwie wojny /w Iraku i Afganistanie/ zaczyna im najwyraźniej brakowac kasy ... i wiesz co wydumali ...

" ...Benzyna po 5zł, olej napędowy po 5,10 zł gaz po 2,20

Takie ceny na stacjach paliw mogą obowiązywać już we wrześniu tego roku. Powodem tej drożyzny nie będzie podwyżka cen ropy na światowych rynkach, lecz gwałtowny wzrost podatku akcyzowego na paliwa w Polsce. Taką drastyczną podwyżkę rząd przygotowuje po cichu. Wzrost akcyzy na paliwa ukryty jest pod płaszczykiem innej ustawy..."

 

http://www.pressmedia.com.pl/sn/wydarzenia/d2.asp?u_file=a.txt

 

nasze "dzielne" wojska okupacyjne musiały chyba niezła rzeź w swięta w Diwaniji odstawic bo radio podaje ze po naszym ostrzale "chwilowo zapanował spokój"

 

na szczesie po takich wiadomościach moge sobie posłuchac fajnych pisenek Ani Drabik

zajefajny dziołcha ze Sląska ma głos ...

słuchałes kiedyś "wesoły walczyk" albo "mój ty ksiaze" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo

wszystko było by w porząsiu - gdyby nie rzady :evil:

" ...Benzyna po 5zł, olej napędowy po 5,10 zł gaz po 2,20 ...

 

Brzoza jak do tego dojrzie to chyba zmienię narodowość :wink: -

W tym kraju rządy sa chore i naprawde odechciewa się żyć - widząc stosunek -ceny => zarobki.

Może ktoś potrzebuje pracownika :) :-? :wink:

 

A co do śląskich dziołch - fajne som, głosy majom jak skowronki i jest ich coraz mniej...

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W tym kraju rządy sa chore i naprawde odechciewa się żyć - widząc stosunek -ceny => zarobk ...

własnie - przydałby sie dobry lekarz ...

chore poprzednie rządy nie zgodziły sie aby rosyjska rure z ropa poprowadzic przez Polske, miec tańsze paliwo i zarobek na tranzycie

a chore - obecne rzady - kupiły udziały w norweskim złozu

skoro Norwedzy sprzedali nam złoże, to znaczy że wyszło im na to, że więcej zarobią na tej transakcji niż gdyby sprzedawali nam gaz...

inaczej mówiąc za gaz z "własnych"/norweskich/ złóż polski odbiorca zapłaci więcej niż za kupiony u Norwegów ...

a Niemcy, którzy na ekonomii znają się lepiej niż Polacy i nie mają dogmatycznych uprzedzeń, kupują sobie tani gaz rosyjski ...

 

natomist Szczygło - świąteczne wyczyny naszych "dzielnych" wojsk w

Iraku nazywa operacja"Czarny Orzeł" ...

trudno powiedziec jednoznacznie ale mozna spekulowac, ze dwaj lub trzej najwyżsi ranga wojskowi Dowództwa Operacyjnego nie chcieli brac udziału w tej szopce i złozyli dymisje

- dowódca gen. broni Henryk TACIK

- zastepca dowódcy wiceadmirał Marian PRUDZIENICA

i jakis trzeci /tez badajże generał/

 

Szczygło jednak /na cele propagandowe/ wypowiada sie, ze to on ich zdymisjonował ... :wink:

 

 

Platforma jednak /podobno/ szykuje im Trybunał Stanu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

chwilę nie zaglądałam i mam braki w czytaniu forum, ale może uda mi się nadrobić.

Święta minęły a ja nawet nie zdążyłam złożyć życzeń. Ale mam nadzieję, że były radosne i miłe.

Ze spraw budowlanych to zaczynam rozglądać się za płytkami na taras. Wykonawcę już zamówiłam, ale ponoć będzie miał dla mnie czas na przełomie lipca i sierpnia. No to mam jeszcze chwilę czasu.

A tak poza tym to doszłam do wniosku, że życie jest zbyt krótkie by rezygnować z marzeń, więc wprowadzam pewne zmiany w moim życiu.

W pracy powiedziałam, że odchodzę. Najbliższe dwa tygodnie mam na zakończenie rozpoczętych spraw zawodowych. Później wycieczka do Wa-wy.

Jadę na parapetówę do koleżanki (tzn. jadę już kilka lat ale wreszcie dojadę :oops: ) i nie tylko. A potem zobaczymy, co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza jak do tego dojrzie to chyba zmienię narodowość :wink: -

W tym kraju rządy sa chore i naprawde odechciewa się żyć - widząc stosunek -ceny => zarobki.

Może ktoś potrzebuje pracownika :) :-? :wink:

 

A co do śląskich dziołch - fajne som, głosy majom jak skowronki i jest ich coraz mniej...

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza jak do tego dojrzie to chyba zmienię narodowość :wink: -

W tym kraju rządy sa chore i naprawde odechciewa się żyć - widząc stosunek -ceny => zarobki.

Może ktoś potrzebuje pracownika :) :-? :wink:

 

A co do śląskich dziołch - fajne som, głosy majom jak skowronki i jest ich coraz mniej...

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju rządy sa chore i naprawde odechciewa się żyć - widząc stosunek -ceny => zarobki

 

Chore, chore.

Ja ciągle o tych pustakach, bo to co się dzieje, to przesada.

Że też w tym naszym kraju nie można niczego zaplanować, bo w ciągu trzech miesięcy ceny pójdą o 100 proc w górę :evil:

Ja się teraz modlę zeby nam nie zabrakło bo - masakra.

Szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

chwilę nie zaglądałam i mam braki w czytaniu forum, ale może uda mi się nadrobić.

Święta minęły a ja nawet nie zdążyłam złożyć życzeń. Ale mam nadzieję, że były radosne i miłe.

Ze spraw budowlanych to zaczynam rozglądać się za płytkami na taras. Wykonawcę już zamówiłam, ale ponoć będzie miał dla mnie czas na przełomie lipca i sierpnia. No to mam jeszcze chwilę czasu.

A tak poza tym to doszłam do wniosku, że życie jest zbyt krótkie by rezygnować z marzeń, więc wprowadzam pewne zmiany w moim życiu.

W pracy powiedziałam, że odchodzę. Najbliższe dwa tygodnie mam na zakończenie rozpoczętych spraw zawodowych. Później wycieczka do Wa-wy.

Jadę na parapetówę do koleżanki (tzn. jadę już kilka lat ale wreszcie dojadę :oops: ) i nie tylko. A potem zobaczymy, co będzie.

 

Anetka - no to gratuluje - tylko proszę Cie bardzo nie pisz że wyjeżdzasz... z Kaczystanu :-?

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ...to forum tez sie robi chore

te wielokrotne posty :(

kiedys i ja tak miałem - skasowany post /nie wiem jakim cudem/ poszedł mimo skasowania go po kilku godzinach a ja takie :o oczy zrobiłem ...

 

 

A co do śląskich dziołch - fajne som, głosy majom jak skowronki i jest ich coraz mniej...

 

Sebo8877

faktycznie Sebo - jak skowronki

zresztą ...posłuchaj sam http://www.speedyshare.com/669582764.html

Anetko - gratulacje - odważna decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo nie będę pisać o wyjeździe z naszego kochanego kraju, bo czegoś takiego nie mam w planach, chyba że na krótko w celach turystycznych.

Postanowiłam trochę zadbać o zdrowie i nie pracować tyle.

 

A z tymi cenami co się dzieje to faktycznie coś strasznego.

Zresztą ja to nie mam co narzekać, zostały mi już tylko płytki do ułożenia na tarasach i balkonach, i wewnątrz obudowa kominka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...