Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po swietach (kurde! dalej mi polskie czcionki nie wchodza).

Komputer mi si rozkraczyB - poszlo sie pasc wszystko co mialam na dysku :cry:, koszmar!! Przez tydzien nie mialam dostepu na internetu.

U nas wszystko w porzadku, juz zaczelam plewic rosnace bujnie trawsko i w sobote - pierwsze koszenie. Zaczyna sie zielony cotygodniowy koszmar :wink:!

Pozdrawiam wszystkich i ide spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek, trzynastego :-?

 

partie rządzace "walczą" dzielnie w sejmie o zycie nienarodzone czyli o zycie poczęte - liczy sie jednak zycie poczęte Polaka - bo w ustawie życie Irakijczyka czy Afgańczyka jest nieistotne ... do nich polskie wojsko moze strzelac jak do psów ...

ot, obłuda ...

 

" ...Rząd pracuje nad projektem ustawy, który ma zniechęcić Polaków do wcześniejszych emerytur - pisze "Gazeta Wyborcza".

Gazeta, która dotarła do projektu ustawy o emeryturach pomostowych, zwraca uwagę, że projekt jest tajny, bo resort pracy, który go przesłał do premiera, obawia się niepokojów społecznych ..."

http://emerytury.wp.pl/kat,9992,wid,8750561,wiadomosc.html?ticaid=138ef

a wygrali - bo głosili prospołeczne hasła ...

 

zeby nie było całkie minorowo - pogoda wreszcie sie zrobiła wiosenna

słoneczko wprost zaprasza na budowy ...

 

miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie. Ja tu ciągle Was podczytuję tylko sie nie odzywam, bo wogle na polityce się nie znam, co zresztą dla koloru moich włosów jest dobre- szybko bym osiwiała :wink:

 

AnetaS, życzę choć odrobiny wypoczynku, może przy dwóch etatach się uda.

 

Byłam wczoraj na działeczce ugadać się w sprawie prądu od sąsiada.."Nie ma żadnego problemu" :p :p :p A wogle to chyba już kocham tę moją góreczke...no cudna, dziecię mi sie rozbiegało po łące, zatrzymać jej nie mogliśmy. Nawet nie zauważyłam kiedy zaliczyła glebę, zdradziły ją brudne kolana :D

 

Życzę przyjemnego dnia wszystkim, mimo daty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... juz zaczelam plewic rosnace bujnie trawsko i w sobote - pierwsze koszenie. Zaczyna sie zielony cotygodniowy koszmar :wink:!
Cos późno to koszenie i te chwasty u Ciebie ;) Ja pierwsze koszenie robiłem ze dwa tygodnie temu. Tak w zimie urosło trawsko. Chwast na korze zresztą też - i tez była robótka :)

 

piątek, trzynastego :-?

 

partie rządzace "walczą"...

...

miłego dnia !

Przy takim Twoim mocnym wejściu ta 13-tka zaczyna wyglądać nieciekawie ;)

A poza tym zaczynasz post w czanrej tonacjii, kończysz - radośnie. Cały TY! (I ten spokój traw i ten dziki wiatr :) )

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na polityce się nie znam, co zresztą dla koloru moich włosów jest dobre- szybko bym osiwiała :wink: ...

Wiola, jestes brunetka ?

/tak mi sie skojarzyło, bo blondynki zdaje sie nie siwieja ... :roll:/

wybacz ale w tej dziedzinie "cienki" jestem :wink:

 

a w Rzeszowie - taśma w góre i jadziem w lewo !

 

a słoneczko nadzwyczaj optymistyczne dziś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezwana do tablicy donoszę z placu boju:

 

jest wstępna hydraulika, wybudowano spiżarkę,

prąd prawie zrobiony - trzecia ekipa elektryków,

(swoją drogą Wy też uważacie, że peszle na kominkowym kominie bez wkładu - bruzdy w pionie i poziomie są w porządku, czy tylko ja się czepiam?)

 

jutro szpryca pod tynki, gril na słoneczku z przyjaciółmi i dziećmi

 

uwielbiam piątki 13-go,

odebrałam dzisiaj tablice swojego autka, nr 555 :p

 

na Podpromię nie zdążę dziś, ale jutro na bank :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...