Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hej wanya

nie od razu system, ale ... do stawiania masz jeszcze kawałek,

............. ja kupiłem działkę w 2005, a buduję dopiero teraz, a miało być tak "kolorowo" ja sobie - urzędnicy sobie :cry: :roll: i to ci którzy tak naprawdę nie mają nic wspólnego z budowaniem, Planowałem........., planowałem...... klepałem fachowców.... a to wszystko spaliło na panewce.

Najważniejsze w tym czasie to zgromadzić materiały i jeszcze w dobrej jakości i cenie - to teraz jest sztuka - to sobie załatwiaj,

fachowców znajdziesz napewno, szybciej niż pustaczki

powodzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie :D

fakt biurokracja u nas straszna, a i co chwila coś mnie blokuje ...ostatnio linia energetyczna

czyli co? najpierw materiału i pomaluśku pomaluśku

:wink:

dzięki Tomku będę sie stosować

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i Zycze powodzenia

a przede wszystkim cierpliwości

ja papierki ciągnę od września 2006, projekt kupiony i w trakcie adaptacji.

Czasem sił mi brak ale tak sobie mówie

Twardym trza być a nie miętkim!

i tego Ci życzę Wojciechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek I

życzę powodzenia, szybkiego uzyskania wszelkich pozwoleń i jak najmniej stresu w drodze do celu.

 

Jestem w szoku z tym co się teraz dzieje.

Hlasco nie wiem co napisać, jak ja byłam na etapie kupowania cementu to było go wszędzie pod dostatkiem. Decyzja wyboru miejsca zakupu zależała jedynie od ceny i możliwości transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ...

równiez podejrzewam, ze mat. bud. zaczna drozec jak ruszą przygotowania do Euro w piłce nożnej ... budowa stadionów, autostrad, hoteli, restauracji ... nasi dzielni przywódcy - zeby nie wyjśc na kompletnych buraków - sciągna prawdopodobie rezerwy cementu z rynku ... wtedy dopiero będzie wesoło ...

a jak zaczna druk pieniędzy bez pokrycia na poczet domniemanych zysków, nie skończą wojen - jako amerykańskie przydupasy, - moze ktos im wtedy zacytuje

" ... miałeś Chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest pewna firma transportowo-spedycyjna, obok której często przejeżdżam, która ma calutki plac zawalony materiałami budowlanymi.

Materiałow nie tylko że nie ubywa, ale codziennie jest ich więcej...

 

Za komuny taka działalność byłaby karana jako spekulacja.

Dzisiaj jest to przedsiębiorczość. Podejrzewam, że takich "chomików" jest dużo więcej.

 

Modlę się by ceny spadły i aby wszyscy tacy, przez których są braki na rynku, udławili się tymi zapasami i po prostu zbankrutowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Modlę się by ceny spadły i aby wszyscy tacy, przez których są braki na rynku, udławili się tymi zapasami i po prostu zbankrutowali.

po napadzie na Irak miały byc zyski z handlu bronia i tania ropa ...

wyszła inflacja i goła d .pa

se la vi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :D

 

 

 

a nawiasem mówiąc tak jak nas teraz Amerykanie dmuchaja w d ... pe w Iraku dmuchali nas juz nieraz ... i Francuzi napuszczając Polaków na broniacych swojej wolnosci Hiszpanów (pod Samosierrą )

poźniej nas wpuscili w maliny każac nam napaść na murzynów na wyspie San Domingo ...

i Ruscy nas na Czechów podpuscili w 1968 ...

 

wazne, ze pogoda juz sie klaruje i człowiek weźmie sie do roboty

bo jak za duzo mysli - to jeszcze moze coś wymyslec ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :D

 

 

 

a nawiasem mówiąc tak jak nas teraz Amerykanie dmuchaja w d ... pe w Iraku dmuchali nas juz nieraz ... i Francuzi napuszczając Polaków na broniacych swojej wolnosci Hiszpanów (pod Samosierrą )

poźniej nas wpuscili w maliny każac nam napaść na murzynów na wyspie San Domingo ...

i Ruscy nas na Czechów podpuscili w 1968 ...

 

Ja to myśle, ze my taki chętny do bitki naród jesteśmy. Większość nie ma gdzie się bić, by cos wywalczyć, to chodzi na stadiony i podaje się za kibica. Zawsze chętnego do bitki się znajdzie. A że w przeszłości inne narody zauważyły tę naszą cechę narodową to wykorzystali (za naszym przyzwoleniem) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...