Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

... A że w przeszłości inne narody zauważyły tę naszą cechę narodową to wykorzystali (za naszym przyzwoleniem) :wink:

 

pod Samosierrą Koizietulski ze szwolezerami byli urżnięci jak jałówki

pod Monte Cassino wódzia

pod Lenino spirt

 

ciekawe co daja amerykanie naszym prezydentom, ze ci im właza az tak do du .py ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wydaje mi się że rudą wóde na myszach pędzoną :D

Bo my to mamy jakiś kompleks wschodniego i zacofanego kraju, czy jak to nazwać. I pewnie myślą, ze jak nas po plecahc jakiś zachodni przywódca poklepie to już jakbyśmy Pana Boga za nogi złapali..A co sie za tym klepaniem kryje to juz nie myślą.

 

O rety ja politykuję!! brzoza, Ty mnie nie wkręcaj bo ja nie lubię polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wybudujesz domek - to sie zacznie ... jakies grzadki, rabaty, krzewy

a to koszenie trawy wyskoczy a to zaspa sniegu :D

życie stanie sie urozmaicone baaardzo :D

sorry za niedyskrecje - jaki znak zodiaku Jestes ?

(upsss ... cofam pytanie - jesli zbyt smiałe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem i kupiłem cement...po 16 zł...znowu dzisiaj cały Rzeszów zjeździłem i znalazłem w małym składzie na Strażackiej...szok, normalnie szok...poradzcie proszę gdzie kupić najtaniej profile na K-G

 

że jak?? :o :o

 

Matko jedyna...

pojadę chyba na podlasie, tam po 490 /tonę i mówią że to dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znów mam pytanie ile trzeba zapłacić kierownikowi budowy?i jeszcze jedno studnia ?ile to kosztuje czy warto ja robić dla podlewania trawki jarzyn i mycia samochodu?moze ktos mogłby mi doradzic :(

 

 

 

myślę, że warto, lecz najtańszym sposobem na pozyskanie wody do podlewania i mycia samochodu jest jej pozyskiwanie z deszczówki do.. pojemników 1100l zakopanych na głębości ok 0,7m poniżej poziomu terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito

poczytałem troszkę i jak ze wszystkim ceny są przeróżne.Ale wniosek z tego taki ze jak sie nie bardzo znasz na budowie to przydał by się dobry kierownik budowy :roll:

 

 

PODKARPACIE

 

Ludziska a może by tak dla następnych wpisać kilka nazwisk czy telefonów dobrych ,solidnych I NIE DROGICH fachowców z rożnych branż .my na przykład szukamy ekipy do stanu surowego z polecenia oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...