Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

sensacyjne zwycięstwo żuzlowców Marmy w Bydgoszczy

bardzo dobrze pojechali zacięzni z Pedersenem na czele ...dopasowali sie w końcówce do toru i rzutem na taśme wygraliśmy 48 :42

 

wynik cieszy,

postawa - niestety nie - u siebie jak Bydgoscz przyjedzie z Jonssonem to bedzie ciezej.

 

 

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

fakt, ze Jonssonem będą groźni nawet w Rzeszowie

Kuciapa nie moze sie odnaleźć w tym sezonie, a Marcin Leś ... uciułał 2 punkty

Pedersen, Watt, Scott Nicholls i Rafał Dobrucki pokazali sie dziś z dobrej strony

szkoda co prawda bo to armia zacięzna która w tym roku jest w Rzeszowie w a w przyszłym moze byc u rywali ...

kiedys mielismy obiecujących młodych Trojanowski, Wilk, Kuciapa, Winiarz, Baran ...

a dziś jakoś to nie procentuje - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

opalacie się, ze taka cisza? Albo to ja cierpię na nadmiar wolnego czasu...

Dziś wielki dzień, mam iść odebrać decyzję ze Starostwa. Nie wiem co to za pani tam siedzi ale jak mój Pan Henryk wpadł tam wczoraj, to wycofała się ze wszystkich zastrzeżeń jakie miała do dokumentacji. To nie mogła zrobić tego 2 tygodnie temu?? Jeszcze raz okazuje sie, że kobiet nie powinni sadzać zbyt wysoko, bo strasznie chcą coś komuś udowodnić. Nie to żeby wszystkie , pewnie jakieś wyjątki są ale ja się z nimi nie spotkałam...Albo jest po prostu niedoczytana w przepisach... :roll:

 

W każdym razie już mogę zaczynać... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie ale w Starostwie wydali mi pozwolenie na budowę z błędem!!! Mój architekt za blisko granicy umiejscowił dom a szanowni urzędnicy zaakceptowali to!!! Sąsiad (już nie debil :oops: ) rozrysował sobie w AutoCADzie moją działkę i jasno z rysunku wynika że ma rację!!! Zwracam honor sąsiadowi choć i tak w trzech innych punktach się mylił.

I najlepsze... sąsiad do tej pory uciążliwy "na masakre" był chyba u spowiedzi i stał sie potulny jak baranek!!! :o

Spisaliśmy umowę że ja dom umieszczę tak jak on chcę a nawet dalej i on nie będzie się odwoływał!!! Tym samym topór wojenny zakopany i ruszam z budową!!! Rozpoczęcie prac planuję na 4.06.2007 r. Ciągle w to nie wierzę ale staje sie to faktem. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito, no i widzisz jak to się dziwnie układa. U mnie baba z urzędu o przecinek się czepiała dwa tygodnie a u Ciebie z błędem i można było wydać...

 

A sąsiad może coś jeszcze ma w zanadrzu. Ja bym ostrożna była w stosunku do niego...Nigdy nie wiadomo co takiemu do głowy przyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie prac planuję na 4.06.2007 r.

GRATULACJE! i powodzenia.. czyli nie taki sasiad straszny ...

 

No naprwdę stał sie taki potulny że aż trudno mi uwierzyć! Nawet powiedziałem mu że chwilkę będę budował wbrew PnB (sprawa zmiany usytuowania domu będzie sie toczyć w trakcie budowy) a on na to że nie szkodzi, ważne dla niego jest to że przesunę dom i tyle. Spotkał mnie szok, taki szczęśliwy jeszcze nigdy nie byłem!!!

 

pedzelito

A sąsiad może coś jeszcze ma w zanadrzu. Ja bym ostrożna była w stosunku do niego...Nigdy nie wiadomo co takiemu do głowy przyjdzie...

Wiem że może być uciążliwy i wszystko oprócz początku :) budowy będę robił "jak w książce pisze". Ale mam nadzieję że sąsiad poszedł po rozum do głowy i nie będzie przesadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cisza:całe forum na budowie ?

 

Prawie. :)

Ja dopinam ostatnie formalności przed rozpoczęciem budowy, zamawiam stal i początkiem czerwca ruszam z budową.

 

ja wczoraj miałam jakieś problemy ze stroną muratora ale dzisiaj jest ok

 

Tak, wczoraj forum chodziło tragicznie a wyszukiwarka to ledwo co dychała. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

 

Słoneczko - plauszków nie nalezy wkładac w pracującą cyrkularke (piłe tarczową do cięcia drewna) :)

 

Pisze do Was dziś z problemem jaki mam - moja sznowna gmina robi droge gminna [jeszcze nie zaczęła} (wysypuje łupkiem) ale zanim zaczną to robic to zarzyczyli sobie by mieszkańcy (jest nas dwóch) wykonali całe roboty ziemne na własny koszt 450 m :o . To sie w pale nie miesci - daliśmy palec (obiecaliśmy nawieżć na górę trochę lepszego materiału) a oni juz od nas chcą całąrękę - ponośić 80% kosztów??? Łupek - czyli materiał który chcą nawieźć to koszt rzędu 4000 zł a roboty ziemne 5000 - podpowiedzcie mi gdzie szukać na to haczyka - bo kasy brakuje a tu takie rządania ze strony Gminy. Co za parszywy kraj......

 

Nie ma ktoś do sprzedania stempli budowlanych - tesciu potrzebuje kupić tak ze 100 sztuk???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cisza:całe forum na budowie ?

Ja wczoraj osiem godzin z pomocą Mamy myłam okna po tynkach.. mówie wam.. az dziw bierze że tak mozna zabrudzić okna... ech..

ale wczoraj dużo sie działo: sasiad robi ogrodzenie, wiec jedną stronę mamy z głowy.. jeszcze tylko dwie ;) no i GWC nam wkopali - ale cenna ta działka teraz bedzie - 40 m rury ze srebrem w środku - zeby tylko mi jej ktos wykopac nie próbował.

A co u Was?

 

B@ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...