Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:p.........

 

 

DLA RESZTY FORUMOWICZóW MIłEGO BUDOWANIA CHOC UPAł DZIS BEDZIE .....

 

A moze nie bedzie :roll: .U nas(bardziej poludnie) lekko sie ochlodzilo,chmurki jakies wychodza.Moze tylko chwilowo?

 

Ja rowniez zycze Wszystkim wszystkiego milego. :)

 

A u mnie wczoraj 3 ekipy szalaly :D !Ale jakos nie widac zeby bylo blizej do mieszkania :( .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po pierwszym "budowlanym" weekendzie i muszę powiedzieć że jestem zadowolony, podobało mi się. :)

Fundamenty mam wykopane, jutro ekipa ma przerwę na zakończenie poprzedniej budowy i we wtorek zbroją i zalewają ławy. Oby tylko nie padało.

Oto efekt weekendowej pracy ekipy (więcej fotek w dzienniku gdzie bardzo zapraszam :))

http://images6.fotosik.pl/17/52fef1fea16c83cbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelito

jaki masz spadek terenu ? tzn ile cm będą wystawac ściany fundamentowe ponad p.t. w najwyższym i najniższym punkcie ?

na zjezdzie w Urzucie byłeś ?

to brązowe na drodze to pies ... ?

 

mój sąsiad zabił kluczem do kól samochodowych tchórza, a taki był oswojony ... śliczny

a z pogodowego frontu:

zapowiada sie nam upalny tydzień i pewno znów sie poopalamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogówki mają sens - ale systemy sprawdzone np.

 

Purmo, Wavin, Herz - cała reszta jest ok do czasu aż zacznie przeciekać :-? .

 

Najwazniejsze sa rury (i tu bym sie upierał na firmowych) styropiany szafki rozdizelacze - tu można już szukac tańszych zamienników jako iz do szafek jest dojście i zawsze mozna cos doradzic.

 

Co do styropianu - to to najmniejszy problem - mozna robic na zwykłym + folia alu

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obserwowałem ciekawe zjawisko

niebo rozwietlały potężne błyskawice z białej olbrzymiej chmury które ją dosłownie podświetlały całą

grzmotu nie było słychac a wiekszośc nieba slicznie rozgwieżdżona ... pogodna

a chmura stała jakby w miejscu ... ani drgęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja na wygnaniu i nie wiem co się u mnie dzieje na placu boju. Ale podobno woda się pojawiła. :D

bernadetta ja poproszę o namiary bo niedługo się przydadzą.

 

Wczoraj przez internet uzgadniałam z moim jakie drzwi chcę. Cholercia...najgorzej to strach że się pomyli i weźmie inne :-?

 

brzoza, najlepsze najdziwniejsze w burzach jest dla mnie to, że najgorsze gromy są z "jasnego nieba" :D

 

A to na wesoły poranek

 

http://www.youtube.com/watch?v=MaOOuuWy_3s&mode=related&search=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obserwowałem ciekawe zjawisko

niebo rozwietlały potężne błyskawice z białej olbrzymiej chmury które ją dosłownie podświetlały całą

grzmotu nie było słychac a wiekszośc nieba slicznie rozgwieżdżona ... pogodna

a chmura stała jakby w miejscu ... ani drgęła

 

Też to widziałem. :)

Chmura od góry była śnieżno-biała a od dołu sino-popielata, strasznie burzowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja na wygnaniu ...

Wiola, zasłuzony odpczynek i wakacje czy jakies zesłanie ... za karę ? :wink:

 

Mam się zająć babcią 94-latką, kiedy moja mama będzie w szpitalu. W ten sposób jakbym miała dwie uperdliwe dziewczynki: małą 2-latkę i tą "ciut" starszą :wink:

Potem wesele na Mazurach gdzieś, stąd jest bliżej, więc nie opłaca nam się wracać do Rzeszowa i tak zleci miesiąc...

A budowa beze mnie...Choć może to i dobrze, studniarze jak sobie pogadali z moim-że facet to i opuścili ciutkę. A na mój widok pewnie ani be ani me. Z kobietami o interesach nie gadają.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego wypoczynkuwiola.ja tak mysle że bał bym się zostawić samej budowy na tak długo,no chyba że masz kogoś kto dopilnuje..

 

popatrzecie co wpadło mej żonie w rece:

 

http://www.szabloneria.pl/index.php?p542,szablon-feng-shui-1

 

myslicie że normalny czlowiek da rade cos takiego zrobić urzywając tego szblonu?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez życze miłego wypoczynku, Wiola

zdaje sobie sprawe, ze niełatwo Ci teraz w dwójnasób ...

Wojtek, ciekawe szablony - mysle ze Twoja żona sobie z tym poradzi - kwestia dobrania odpowiednio gestej farby która sie nie będzie zlewac po scianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...