Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ta wczorajsza burza to mie tylko wkur....

Obleciała se dookoła moich górek podudniało pofleszowało i ani kropelki nie dało... Ale się zeżliłem.....

sebo8877

 

Bo ja sie modliłem żeby nie padało!!! :)

Mam wykopane fundamenty i nie chciałem aby trzeba było wybierać osunięte błoto. Dzisiaj zalewają ławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wczorajsza burza to mie tylko wkur....

Obleciała se dookoła moich górek podudniało pofleszowało i ani kropelki nie dało... Ale się zeżliłem.....

sebo8877

 

Bo ja sie modliłem żeby nie padało!!! :)

Mam wykopane fundamenty i nie chciałem aby trzeba było wybierać osunięte błoto. Dzisiaj zalewają ławy.

 

:D

To dziś też nie poleje.

U mnie taż wczoraj rano popadało dobrze,ale wieczór kwiatki na tarasie juz miały sucho :)

 

Sąsiad przycichł, pogoda sie go słucha...no, trzeba uważać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani kropelki nie dało... Ale się zeżliłem.....

Bo ja sie modliłem żeby nie padało!!! :)

 

No to zupełnie tak jak w tym dowcipie:

wchodzi facet do kościoła, klęka przed ołtarzem i modli sie - Panie Boże spraw żebym nie chorował...

za chwile wchodzi lekarz, klęka przed ołtarzem i modli sie - Panie Boże spraw żeby ludzie chorowali, bo nie mam z czego żyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelito

jaki masz spadek terenu ? tzn ile cm będą wystawac ściany fundamentowe ponad p.t. w najwyższym i najniższym punkcie ?

To jest tak, droga ułożona z płyt jest na tej działce umownym poziomem "0" i początek fundamentów (w miejscu przy drodze) jest poniżej drogi o ok. 50cm a wtedy na końcu domu mam fundamenty wysokie na ok. 2,5m!!! Powstała piwnica z której to nawet teraz się cieszę (bo nie mam wyjścia ;)), taras zrobił się balkonem a ziemi trzeba nawieźć straszliwe ilości.

Pędzelito

na zjezdzie w Urzucie byłeś ?

Niestety nie byłem, praca zawodowa był bezlitosna.

Pędzelito

to brązowe na drodze to pies ... ?

Nie wiem o którym zdjęciu mówisz ale tak, może to być pies, tzn. moja kochana Hera, mieszaniec wilczura z rotweillerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie o spadek zmierzało do piwnicy - mam mniejszy spadek ale tez "prosiło sie" wykorzystac ten spadek na piwniczke - w ten sposób wykorzystasz optymalnie teren - podejrzewałem, ze zrobisz sutereny lub piwnice

 

na zjeździe myslałem, ze byłeś i ze "zaliczyłes" jakis kubek, naklejkę, kask czy "miskę" :wink:

i opowiesz nam o tym :D

 

zdjecie na którym jest to włochate stworzenie (jak mi sie wydawało pees)

to jest droga z płyt drogowych na której widac kontur futrzaka -

jak sie okazuje Hery

 

a ja mam zajecie teraz przy opałowce - fajne robota ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziś

 

ani kropelki nie dało... Ale się zeżliłem.....

Bo ja sie modliłem żeby nie padało!!! :)

 

No to zupełnie tak jak w tym dowcipie:

wchodzi facet do kościoła, klęka przed ołtarzem i modli sie - Panie Boże spraw żebym nie chorował...

za chwile wchodzi lekarz, klęka przed ołtarzem i modli sie - Panie Boże spraw żeby ludzie chorowali, bo nie mam z czego żyć....

 

Mogłoby padać i to porządnie, ludziom studnie wysychają. U mnie kopią i na 7 kręgu pojawiła się woda ale tylko się pojawiła. Wczoraj doszli do 9 i nadal nic :o Ciekawe czy wogle tam będzie cokolwiek..

no rzeszzz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzoza uważaj na palce - podejrzewam że robisz przy drewnie....

 

sebo8877

Sebo i przy drewnie i na cyrkularce ...

mam juz przerobione ponad 8 m3 ale jeszcze sporo przede mna ...

i często robie nocą ... :-?

 

Wiola, u mnie pojawiła sie woda po 10 tym betonie

mysle ze 10 - 12 to mniej wiecej norma (sa betony o wys 60 cm i sa o wys 80 cm)

zorientuj sie jak sąsiedzi maja głebokie studnie - to jest dośc miarodajne porównanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak widze pedzel - masz straszne chody na górze..:) :wink:

sebo8877

Na górze to kompletnie, raczej głęboko na dole. ;)

 

No to pogadaj z nimi,zeby mi wiecej takiej sodomy na polu nie robili :evil: .Urzadzily sobie gradobicie ,djabliska,i z moich upraw tylko strzepy :cry: ,zal patrzec.niewiele tego bylo ,ale wlasnymi rekami grzebane,zdrowo i ekologicznie.Jakims pasem przeszlo i akurat na moje padlo.

 

Wiola,podobno,jesli w sucha pore kopana jest studnia to dobrze.Przynajmniej jesli bedzie ta woda,to bedzie i w suchy czas i w mokry.Tak mi tlumaczono,im glebiej tym lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola,podobno,jesli w sucha pore kopana jest studnia to dobrze.Przynajmniej jesli bedzie ta woda,to bedzie i w suchy czas i w mokry.Tak mi tlumaczono,im glebiej tym lepsza.

 

Tak też i ja słyszałam, ale na litość Tego Na Górze, nie sądziłam, że będzie mnie to aż tyle kosztować :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...