Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Dzieki sebo za konkrety.Teraz wiem juz cos konkretnie .Tylko jeszcze jak wykalkulowac ktore rozwiazamie bedzie dla mojego przypadku dobre :roll: .Co ile trzeba wymieniac ten grunt? a co bedzie jesli braknie pradu?Ktora jest mniej wrazliwa na zmiany ilosciowe?kurka troche duzo pytan :roll: .Moze sie odezwac na priwa?

 

Ps. A w tej firmie ktora mi podrzuciles(ta z piecami kaflowynmi) bylam . :o :o :o .Jest na co popatrzec.Cudownosci!! I przemila obsluga :) .

 

Jak trzeba ci infa to dzwoń 600 829 255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

poszukuje jakis magików do połączenia pieca weglowego do instalacji, dorobienia pompki, oraz podlaczenia boilera z wezownicą czy tez plaszczem wodnym.

 

mialem ekipe, ale mnie od maja juz zwodzi, wiec chce znalesc kogos innego, ktory szybko i sprawnie mi to wszystko podlaczy.

 

prosze o jakiekolwiek sprawdzone namiary

 

Mirek

 

Mirek napisz mi co masz - czego brakuje. Insztalator może się znajdzie

 

 

mam komin i instalacje w domu i upatrzony piec ( SAS NWT 1.2 )

 

potrzeba mi kogos, kto :

1) podlaczy piec do instalacji ( trzeba przerobić koncowki od stargo pieca do nowego )

2) dolozy do tego ukladu pompke

3) przeciagnie ok. 5 metroow rurki ( po prostej) do boilera z wezownica i spowrotem

 

 

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja i podnoszę, choć nie wiem czemu pada... :p

 

podobno mam zasypane i ocieplone fundamenty. Zostawili tylko "dziurę" dla hydraulika, bo fachowiec dobry choć niesłowny i nie wiadomo kiedy raczy się pojawić... :-?

ale cieszę sie, ze ruszyło do przodu..

 

miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale cieszę sie, ze ruszyło do przodu..

 

miłego dnia :D

miałem okazje /w dzienniku budowy/ podziwiac budowe, piekne widoki i piękną włascicielkę - jest na czym oko zawiesic :)

 

niby juz wakacje - a jeszcze trwa sesja, egzaminy, obrona prac magisterskich ...

później nastanie cisza ...

wszyscy wyruszą w świat ... na saksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza - gazety głosżą że owili ni eopłaca się wyjeżdżac- jeżlei ktoś tak uważa to poprosże namiar na firme która daje zarobic GODNIE

 

No to cos na brzuch :)

 

Paryż. W barze siedzi młody mężczyzna i dziewczyna.

- Koleżanka się śpieszy? - zagaduje mężczyzna.

- Nie, koleżanka się nie śpieszy - przekornie odpowiada dziewczyna.

- Koleżanka napije się kawy?

- Tak, napiję się kawy.

- Koleżanka wolna?

- Nie, mężatka.

- Mężatka? A koleżanka może zadzwonić do domu i powiedzieć, że została zgwałcona w barze?

- Tak, koleżanka może zadzwonić do domu i powiedzieć, że ją zgwałcili 10 razy.

- 10 razy?!

- Kolega się śpieszy?

 

 

Idzie wieczorem babcia, patrzy: w bramie stoją trzy kurwy. Babcia pyta: Za czym ta kolejka? Za landrynkami! Babcia więc stanęła i stoi. Podchodzi policjant i mówi:

- Te panie, że tu stoją, to rozumiem, ale co pani tu robi?

Babcia:

- Pogryźć nie pogryzę, bo zębów nie mam, ale possać mogę...

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza - gazety głosżą że owili ni eopłaca się wyjeżdżac...

 

sebo8877

Sebo

kiedys podawali w radio, ze "robi sie wszystko aby ta informacje nie została rozpropagowana" /mniej wiecej w te deseń gadka/

ze nauczyciele matematyki, fizyki i bodajze chemi ze znajomościa niemieckiego moga legalnie pracowac w niemczech i zarobia ok 2000 ~ 2500 euro

jest obawa ze nauczylciele tych specjalnosci z zachodniej Polski czmychneli by a dzieci musiały by sie uczyc religii i WFu :-?

Wojtek gratulacje!

brałes slub w lipcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tematy o budowaniu odeszły do "Lamusa"...

Ponawiam więc prośbę:

czy ktoś może polecić dobrą ekipę do klinkieru i tynków zewnętrznych?

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_70.gif

 

no łobudżta sie!!!

 

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_63.gif

 

a może po prostu niepamiętacie?

 

http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_20_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Podkarpacia po dłuższej przerwie :D

MonteChristo

My właśnie jesteśmy przed tynkami zewnętrznymi. Mamy umówioną tą samą ekipę co robiła tynki wewnętrzne. Ogólnie byliśmy zadowoleni, chociaż........ strasznie nabrudzili co najbardziej widac na naszych oknach i z niektórymi liniami prostymi są problemy. Lepszej ekipy niestety nie znaleźliśmy. Nie wiem czy mają wolne terminy. Jeżeli jesteś zainteresowany mogę podesłac namiary.

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj aga76 - siedzisz cicho jak myszka a postepy u Ciebie ogromne

bezproblemowo budujesz ?

czy ktoś z Was ma zdanie kochani na mozliwośc zmiany dostawcy energi elekrtycznej ?

czy w naszym regionie nie opłacało by sie olac rzeszowski ZE, który nie umie gospodarowac - tylko szasta pieniedzmi klientów robiac takie remonty u siebie, ze niedługo zaczna chyba zakładac złote klamki u drzwi - i zmieniic dostawce pradu na krakowski ENION ?

http://www.energa.pl/upload/wysiwyg/centrala/ceny_energii.jpgZestawienie sprzedawców energii dla ww. warunków (kryterium: cena energii, od najtańszego, do najdroższego):

- 341,86 zł - ZEORK SA

- 343,77 zł - Lubelskie ZE SA

- 346,14 zł - RWE Stoen SA

- 355,66 zł - Koncern Energetyczny ENERGA SA

- 358,28 zł - Łódzki ZE SA

- 358,75 zł - ENION SA

- 358,75 zł - ZE Łódź-Teren SA

- 359,94 zł - Górnośląski ZE SA

- 361,13 zł - ZE Białystok SA

- 365,65 zł - Zamojska Korporacja Energetyczna SA

- 368,27 zł - ENEA SA

- 373,03 zł - Rzeszowski ZE SA

- 373,50 zł - ENERGIA PRO Koncern Energetyczny SA

- 376,83 zł - ZE Warszawa-Teren SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedno mam pytanie- dlaczego Ci najbiedniejsi muszą zawsze oddawać najwięcej ...

 

nasz kochany rzad uwaza zapewne ze skoro tu wydobywa sie rope i gaz - to musi nam sie tu na Podkarpaciu dobrze powodzic ...

a potrzeby kraju sa duze: trzeba na wojne w Iraku i Afganistanie, na autostrady i drogi szybkiego w reszcie kraju, na stadiony, na metro w Warszawie ... a skąd na to wszysko brac ... ? :-?

wiec narodził sie piekny pomysł ... eureka ! " opi ...li sie Podkarpacie !"

 

prawda jakie to proste i genialne ? :D

 

miłego dnia ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brzoza faktycznie w końcu cieszy mnie tempo prac na naszej budowie (czasami aż za duże). Ale godzina zero (czytaj przeprowadzki) zbliża się wielkimi krokami. Mieszkanie już nie nasze i do końca sierpnia musimy zmienic miejsce zamieszkania. Nie ma co narzekac bo termin wyznaczyliśmy sami ale.........zawsze lepiej miec więcej czasu. Na szczęście nie mamy większych problemów na budowie. Właściewie głównym problemem są terminy: coś przyjdzie za późno, na ekipę trzeba czekac miesiąc dłużej niż się umawialiśmy lub produkty które miały byc od ręki są tylko na zamówienie a nam trzeba już, więc musimy szukac innych (nasze płytki do kuchni :cry: ). No i odwieczny problem budujących "to mi się podoba ale mnie na to nie stac".

Generalnie jesteśmy zadowoleni bo budowa zaczyna przypominac dom :)

Kominek i kuchnia prawie skończone :D :D

 

Różnice w cenach prądu faktycznie duże :o

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...