Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

szukam pracy! 8)

jest ciężko :(

za 600zł ofert jest mnóstwo :-?

wszyscy szukają przedstawicieli handlowych, telemarketerów i budowlańców

W niedziele odebrałam dyplom, i wreszcie chcę zarabiać, z Robciem mam nadzieje że jakoś się ułoży więc szukam także opiekunki, działam więc niejako na dwa fronty :wink:

gdyby ktoś coś wiedział o jakieś pracy dla absolwentki administracji to proszę o info 8) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów z Podkarpacia

I oczywiście od razu mam sprawę. Poszukuję ekipy - najlepiej z okolic Krosna

do realizacji domku o pow. zabudowy 173 m, parterowego z użytkowym poddaszem. W tym roku chciałabym chodź stan zero mieć z głowy. A wiosną z tą samą ekipą ciągnąć go do stanu surowego zamkniętego.

 

Czy znacie jakąś wolną i godną polecenia ekipę po wakacjach ????

Szukam takich co zajmą się wszystkim, tj. wykonastwem, materiałami i narzędziami (z powodu braku czasu wolnego), albo i nie.

 

pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniaS witam w gronie budowniczych z Podkarpacia

ja też nie mam niestety ekipy do polecenia z tych okolic :(

Nasza ekipa była z Przemyśla i trochę nas te dojazdy kosztowały (budowa pod Rzeszowem) ale z wykonawstwa jesteśmy zadowoleni.

 

A upał faktycznie dobija, chociaż.............nasze tynki i tak powolutku się robią. Ekipa nocuje na budowie i zrywają się chłopaki o 4 rano żeby zrobic ścianę póki chłodniej. I mamy już balustradę na balkonie :lol:

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj reniaS - niestety ja również nie znam ekipy z okolic krosna

 

Beti, trzeba szukać,

Ja po skończeniu studiów zrobiłam sobie listę firm w których chciałabym pracować, napisałam CV, i chodziłam od firmy do firmy. Nie ważne czy ogłaszali się że kogoś szukają czy nie. Czasem udało się porozmawiać bezpośrednio z szefem, czasem tylko sekretarka.

Moje poszukiwania rozpoczęłam ok. połowy lipca, pracować zaczęłam od początku sierpnia, Wynagrodzenie nie było rewelacyjne, ale na początek ważne jest aby uzyskać doświadczenie i to w zawodzie.

 

Jak teraz jest z szukaniem pracy trudno mi powiedzieć (moje poszukiwania odbywały się 9 lat temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dla wszystkich pytajacych o ziemie to jest jej na terenie rzeszowa dosc duzo, kwestia tylko dowozu dlatego lepiej dla tych co buduja sie nie daleko. no na ul.okulickiego (miedzy stacja watkem a dzwigiem)ziemia z wykopu za darmo dosc dobra tylko transport we wlasnym zakresie .sam wziolem ponad 100 kubików z transportem wyszlo 170 za auto.podobno dobra ziemie maja wozic z przybyszowki cena okolo 300zl za samochod namiary dalem pedzelito .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee sam się rzucił?

 

Nas dziś napadła rodzina łąbedzi, rodzice i siedmioro młodych. Najpierw sobie spacerowali brzegiem Wisłoka a jak już do nas doszli to ledwo dziecko zabrałam. Chłopaki chcieli dzielnie się bić ale niestety musieli odpuścić, łabędzie dosyć ostro syczące były i chętne do bijatyki. Oddali wiec drożdżówki nasze piknikowe i musieliśmy uciekać. Ledwo dobytek uratowany... Też chyba od upału im coś pod dekielkiem przygrzało... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee sam się rzucił? ...
tak sądzi sąsiadka ...

ale co się dziwic kiedy na upałach łabędzie atakują dzieci, a kilka lat temu mniej wiecej o takiej porze widziano królisa - taką krzyżówke królika z lisem - jak chodził po Rzeszowie ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety!!!

 

słuchajcie ludzie z okolic, chcę kupić takiego psa. Nie musi byc z rodowodem ale dobrze byłoby, gdyby cechy swej rasy posiadał. To wyzeł niemiecki krótkowłosy.

http://pedigree.pl/select/dogs/images/wg039.jpg

 

kiedyś juz miałam taką suczkę i teraz mi sie uteskniło..moze ktoś ze znajomych hoduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli padnie jeszcze jakis rekord w tej dziedzinie to ja tez padne :( .

przykro mi ...

w wiadomościach właśnie zapowiedzieli bicie rekordu ...

jutro ...

w cieniu ... w Rzeszowie ma paść 38 *C

 

niby tylko o jeden stopień podnoszą ...

ale w jakim momencie ...

 

no nic, trzymam za Ciebie kciuki ....

 

Wiola w taki upał to tylko mogę obiecac psu wirtualne drapanko za uchem - jak oczywiście zdobędziesz takiego, o jakim marzysz ...

 

a teraz zbliza sie potężna burza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...