Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Piękne były te błyskawice ale jeszcze piękniejsza jest obecna temperatura :lol:

Brzoza nie strasz tą temperaturą, w "mojej" prognozie podawali mniej - jedyne 32 stopnie......

Tomasz sprawdź sobie te sklepy (reklamuja się, że zajmują się gwc)

SOLAR ENERGY, Łańcut, ul. Kraszewskiego 126

ANTARES , Rzeszów, ul. Langiewicza 22

KIM, Rzeszów-Zwięczyca, ul. Bieszczadzka 89,

a tu są jacyś doświadczeni: :wink:

gwc wątek 1

gwc wątek 2

gwc wątek 3

gwc wątek 4

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - faktycznie "poprawili" info co do bicia rekordu

TV podało ze będą bic w Rzeszowie ... radio zaś uściśliło ze to sie stanie w Przemyślu ...

(współczujemy przemyślakom) choc i u nas ma byc gorąco ... choć niektóre rozgłosnie i dzis trzymaja sie wersji "Rzeszów" ...

 

nie miałem wczoraj aparatu aby te błyskawice "złapac" ale warte były sfotografowania - momentami całe niebo w ogniu ... niesamowite wrażenia

Wiola - ta burza "toczyła" się gdzies "w górze" - tak to u mnie wygladało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z zapytaniem potrzebuję info gdzie w rzeszowie lub okolicy nabyć rury + detale do wykonania GWC..

Bardzo dziekuję za jakiekolwiek wskazówki... a kontakt z człowiekiem z "doświadczeniem" byłby rarytasem :D

A chcesz gotowca czy sam będziesz robił GWC? Bo jeśli sam to pytaj, może pomogę. Sam kończę żwirowca, zresztą looknij do dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzis mają debatowac w sądzie czy wydac Polsce zgode na ekstradycje Mazura - z Lubziny k. Ropczyc ...

" Młody Mazur skończył amerykańskie liceum i college. Tam rozkręcał pierwsze interesy. Początkowo przejętą po wujku piekarnię, potem firmę zajmującą się montażem instalacji elektrycznych. Od początku lat 90. coraz częściej pojawiał się w Polsce. Wspólnie ze Zbigniewem Komorowskim, posłem PSL, założył spółkę Bakoma - giganta na rynku przetworów mlecznych. Swoje palce maczał też w aferze FOZZ. Na amerykańskiej wyspie Aruba, w raju podatkowym, założył spółkę Lobby, na którą FOZZ wpłacił 500 tys. dolarów. Co stało się z pieniędzmi? Do dzisiaj nie wiadomo ..."

Mieczysław Cabaj sołtys Lubziny mówi "On dla Lubziny nie dał złamanego kija. A budowaliśmy wodociąg, gazociąg, teraz kanalizację."

"Mimo to 15 lat temu Mazur o mały włos nie został jednym z największych pracodawców w okolicy Lubziny, a właściwie Dębicy. Wspólnie z Edwardem Brzostowskim, byłym wiceministrem rolnictwa, twórcą Igloopolu, planował budowę wytwórni pasz. Inwestycja, szacowana na kilkadziesiąt milionów dolarów, już, już prawie miała być finalizowana, ale .... upadł Igloopol"

 

no cóz, niedługo zobaczymy czy amerykanie umieja chronic własnych szpiegów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepper: premier niech się na temat seksu nie odzywa, bo go nie przeżył ...

 

http://www.wprost.pl/G/wprost_gfx1/1282/sawka.jpghttp://www.wprost.pl/G/wprost_covers/a/1282_a.jpg

 

a w Pacanowie Koziołkowi Matołkowi odłamali rogi i ogonek ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, dzięki Tobie mogę gazet nie czytać... :D

wiesz Wiola - na budowach i tak sie nic nie dzieje /przynajmniej nikt na ten temat nic nie pisze w grupie/

to fascynujemy sie urwanym ogonkiem Koziołka Matołka ...

węzami ... psami, itp

a np w Klubie Młodych Mam - Młode Mamy rozpisują sie w temacie konsystencji kup /tfuuu/ swoich pociech ...

 

ostatecznie trzeba jakos ten upał przetrwac ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z zapytaniem potrzebuję info gdzie w rzeszowie lub okolicy nabyć rury + detale do wykonania GWC..

Bardzo dziekuję za jakiekolwiek wskazówki... a kontakt z człowiekiem z "doświadczeniem" byłby rarytasem :D

A chcesz gotowca czy sam będziesz robił GWC? Bo jeśli sam to pytaj, może pomogę. Sam kończę żwirowca, zresztą looknij do dziennika.

 

 

Dzieki za reakcje Aga

 

ja zamierzam wykonać sobie instalację sam a firmy w których pytałem m.in jedna z Twoich podają ceny ok 10 000 to jest kosmos dlatego próbuje trychę przyciąć koszty

oraz Pedzelito gratuluję ... już wcześniej podziwiałem twoje poczynania, ale ja chcę zrobić rurowy GWC bo na taki mam plac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Chinach była plaga wróbli, zżerały plony, rozmnozyły sie tak ze groziła im klęska

od władz dostali nakaz - każdy Chińczyk jak zobaczy wróbla ma klaskac w dłonie i go płoszyc

i tak zrobili ... wróbel gdzie tylko na moment przysiadł - był zganiany

po iluś tam przelotach dostawał zawału serca i padał ...

 

nasz rząd na slimaki jeszcze niczego takiego nie wymyslił ale podobno opracowano plan wg którego kazdy Polak ma pracowac 2 dni w roku w czynie społecznym na cel Euro 2012 bo obiecali przy kamerach ze zdązą ... a teraz nie chcą wyjść na błaznów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni bieg - wszyscy wstali z miejsc ....

róznica 1 punkt przed ostatnim biegiem ... na nasza niekorzyść

i jest !

Rzeszów w ostatnim biegu wygrywa 4:2

i cały mecz z Wrocławiem 47:46

ufff

/wczesniej przegrywalismy nawet 10 - cioma punktami .../

a Pedersen zdobył w tym meczu 20 punktów - tez chyba rekord ...

pokonaliśmy aktualnego Mistrza Polski ...

fantastyczny mecz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza, czyżbyś był na miejscu?? :D

Wiola - czasem warto wiedziec gdzie ucho przyłożyc ...:wink::D

] ...na rząd mozemy sobie poklaskać, ciekawe jakie serca mają..ale myślę, że opatrznie to klaskanie zrozumieliby :evil:

a dzis warto przeczytac artykuł we "Wprost" ...

 

http://www.wprost.pl/ar/?O=110694

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...