Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jak sie dogadają PiS z LiS em to ceregiele dopiero sie zaczną ...

 

planuja wpierw wolnoamerykanke /budowa na żywioł/ a potem " ...aby inwestor na swój koszt przeprowadził co najmniej dwa odbiory wykonanych prac ..."

i tu moze sie zacząc cyrk ....

" ...Odbiór dokonywany będzie przez niezależne i zarejestrowane przez Ministerstwo Budownictwa podmioty mające uprawnienia budowlane ..."

czyli - nie PINB, nie inspektora nadzoru nie kierownika budowy

a ... właśnie tu trafią prawdopodobnie rózne szumowiny, którym zamarzy sie lekka kasa ... do wzięcia

" ... dla domu jednorodzinnego będą to z reguły dwa odbiory - tuż po zalaniu fundamentów oraz po wykonaniu konstrukcji ..."

a takie kontrole "po" a nie "przed" w którym kontroler nie przychodzi aby ogladnąć grunt, jak wykonano zbrojenie, schody, nadproza itd - to pole do wyłudzeń

bo on moze kazac sobie w czasie kontroli "odkryc" zbrojenie ław ... "odkryc" zbrojenie stropu, schodów .. itp a inwestor bedzie musiał spełniac takie zachcianki - albo bulic kase

 

czyli będziemy trenowac znów czyjes chore pomysły takie jak Cztery Wielkie Reformy - które kosztowały majątek a okazały sie niewypałem /niepotrzebne nikomu gimnazja, dodatkowa banda urzędników w powiatach, chora słuzba zdrowia /

 

a to opinia z PINB

" ...Organem właściwym do wydania nakazu doprowadzenia budynku do stanu zgodnego z prawem jest nadzór budowlany - mówi Jadwiga Roman, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Makowie Mazowieckim. Dodaje, że powierzanie takich uprawnień przypadkowym ludziom może być polem do nadużyć ..."

http://biznes.interia.pl/news/uproszczenie-procedur,949668

 

ja mysle to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długim okresie milczenia. Jak większość (chyba większosc ;) ) z tych, ktorzy już nie budują, zaglądam tutaj nieczęsto.

 

Dzisiaj zapraszam tylko na moją stronę o budowaniu i nie tylko, do obejrzenia zdjeć naszego domku i ogrodu "z lotu ptaka".(Jest nowy dział "Z lotu ptaka")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wczoraj na koncercie lider rolling stones przebiegł w podskokach 20 km ... ?

i ze wczoraj skończył 64 lata ?

był ktoś ?

myslicie ze to prawda ?

 

bo jesli to prawda to powinni mu chyba medal ?

/orła białego? albo jakis virtuti Pan Prezydent powinien .../

 

chyba ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wczoraj na koncercie lider rolling stones przebiegł w podskokach 20 km ... ?

i ze wczoraj skończył 64 lata ?

 

No,ciekawe :roll: .Moze to podprogowa reklama srodka dopingujacego jest?

Kurka nie pije,nie pale,a nie przebiegne(nawet bez podskokow )szescdziesiatki choc troche mi jeszcze brakuje do wieku owego lidera :evil: :(

Myslicie,ze za malo wodki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Maćku po przerwie :)
Czyli mam być ;)

 

Prawdę pisząc, prioblematyka budowania jakoś rajcuje mnie znacznie mniej :).......

A kogo tu rajcuje budowanie :o :wink: ? Przychodz pogadac o slimakach ,pogodzie :) ...

A wlasnie,z kod masz takie fajne zdjecie z lotu ptaka? Ja mam tylko z ARIMR,ale szare i male.

 

 

A tak nawiasem: po ile w podkarpackim stoja elektrycy ??[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...